Rakúske cestovné kancelárie

spolocenskesatynela
29. jún 2014

Ahojte poznáte nejaké rakúske cestovné kancelárie kde majú výhodnejšie last- minute ako na SR? chceli by sme ísť letecky

buddalka
29. jún 2014

TUI Slovensko tam je výber rakúskych a nemeckých cestoviek vychádza to lacnejšie ako na SK

zuzaxa
30. jún 2014

Ahoj. My chodíme cez nemecké cestovky, predajcovia www.nacesty.cz už sme boli cez nich 3x a cez iných už ani nepôjdeme, odlet z Viedne, a o 700-800 eur vždy lacnejšie ako u nás, boli sme cez nich na Ibize, Mallorce a minulý rok v Turecku, radšej doprajeme deťom tam za tie peniaze čo ušetríme, minulý rok dcéra plávala s delfínmi. V BA majú aj pobočku. Skús pozrieť 🙂

ichbinich
30. jún 2014

@spolocenskesatynela:
V Rakusku ako vyslovene last-minute cestovka je restplatzboerse.at, druha sa vola myslim L-tur. Ale aj bezne cestovky maju last minute ponuky.

miskamaj
30. jún 2014

Ahoj, my chodime tiez cez vyssie spominanu agenturu nacesty.cz, ktora spostredkuvava dovolenky cez nemecke a rakuske cestovky. Boli sme uz 10x. Isli sme 6x cez Jahn Reisen, 3x cez Neckermann, 1x cez 5for flug. Pravdupovediac, ja by som uz slovenskym ani cent nedala 😀

959touareg
30. jún 2014

veru ani ja by som tym nasim darmozrackym , drahym a neschopnym slovenskym CK nic nedala. ale je este vela ludi, co si ich nevedia vynachvalit a biju sa za ne akoby im patrili. 😀

miskamaj
30. jún 2014

@959touareg ja mam pozehnane zazitkov z ciest (nemecka/rakuska cestovka vs.slovenska). Taky naj:
v aprili 2010 sme sa vracali z exotiky prave v case, ked boli problemy s islandskou sopkou a rusili sa lety. Mali sme letiet do Viedne, ale jedine letisko v Europe, ktore este prijimalo lety bolo v Mnichove. Tak sme tam uviazli. Cestovka nam hned poriesila vlak do Prahy a odtial do BA, len bolo to az o 36hod, preto zabezpecili aj ubytko v hoteli, len hotel bol az 200km, tak aj odvoz do hotela. Na letisku bol total chaos, milion ludi z celej Europy 😕 vsetky spoje total vytazene a cestovka to zvladla super (boli to Jahn Reisen). my sme vyuzili to, ze Mnichov nie je az tak daleko od BA a svokor prisiel po nas autom. (o 11 hodin bol v Mnichove 😀) Absolutnou nahodou medzi tymto kvantom ludi sme stretli susedov manzelovych rodicov, ktory sa prave vracali z Egypta (cez Koala Tours).Vtedy uz 10 hodin tam bludili a nevedeli, co maju robit, kam ist, co riesit, nik nic nevedel. Tak sme ich samozrejme vzali so sebou 😀 (dodnes nam k sviatkom posielaju darceky 😀 ) Ja som potom pisala "staznost" do cestovky, chcela som preplatit naklady na cestu, do 5 dni mi bez debaty, bez dokladov a pod. poslali na ucet 500€ a na nasledujucu dovolenku nam dali zlavu dalsich 500€. Suseda pisala "staznost" tiez, z Koaly jej odpisali: Bohuzial, z dovodu vyssej moci nemate narok na nahradu..." 😀

959touareg
30. jún 2014

@miskamaj verim ti.my sme zo zaciatku chodili cez nas, ale po opatovnych staznostiach a zlych skusenostiach uz nikdy viac. jedine zahranicne a to aj napriek tomu, ze vieden mam takmer 5 hodin cesty autom, ale stoji nam to zato.vieme, ze aj tak dvl bude lacnejsia a budeme spokojni.
nam raz tiez meskalo lietadlo takmer 14 hodin a cestovka srala na nas. iba ked dosla markiza sa rozhybali,svine a hodili nam ako psom suchu bagetu a vodu. dovtedy sme lezali, spali,bludili po kosickom letisku a nikto o nas ani nezakopol. a tych skusenosti bolo vela. aj teraz vidim,ake problemy maju slovaci ked idu cez nase ck.my sme stale v pohode.
ale to nikomu nevysvetlis, to musis zazit. 😉