Rodinná dovolenka - Grécko, Španielsko, Taliansko

denissa14
12. dec 2017

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Chceme ísť s deťmi(2r,4r) na dovolenku letecky k moru. Vyberame uz teraz z first momentu. Mame zuzeny okruh na destinacie Grecko-ostrovy, Španielsko, a Taliansko (sicilia, sardinia). A zaujima ma, kde ste boli maximalne spokojni. Hladame dobru rodinnu dovolenku,s dobrymi sluzbami. Pozerala som recenzie niektorym hotelom, a dost ma to v konecnom dosledku odradilo od hotelov, kedze aj tie vychyrene a drahe hotely tam boli okritizovane. Preto radsej sa spytam na skusenosti. Ake mate skusenosti s hotelmi od saturu a hydrotouru? Ktore mi odporucate? Dakujem

kikina84
27. feb 2018

@denissa14 ja ho mám dosť pobehane a boli sme aj v iných krajinách,no môžem povedať že Španielsko je zatiaľ topka u nás..

jukov
27. feb 2018

@denissa14 ahoj, aj my sme sa informovali na ten hotel, vyzerá byť ok po všetkých stránkach, len ma pani v Sature trošku zaskočila, ako opisovala, povedala, že by sme si mali zobrať so sebou večerné oblečenie, nie len športové a jeansy, ženy šaty, sukňu, nohavice, nijaké atraktívnejšie a teraz príde ten háčik - muži sako a kravatu, v nutných prípadoch ledva dostanem na manžela tú kravatu, nie ešte aby bol v lete po večeroch deň čo deň v kravate, nevieš náhodou, ako to je, či len pani nepreháňala

denissa14
autor
27. feb 2018

@jukov fakt? No nam nic nevraveli zatial v sature. Ale poviem ti ze ja som bola uz vo vuacerych takychto hoteloch co boli tak trochu "nobl" a vyzadovali tam tiez takyto dresscode. A i tak to ludia zas tak prisne nedodrziavali. Moj muz na to povedal, som na dovolenke, tak mi nikto nebude diktovat ako mam byt obleceny. My sme sa vzdy v prvy den obliekli podla pravidiel a potom ked sme videli ze ostatni to maju na haku, aj my sme sa uz na druhy den lezernejsie obliekli

fosilka
28. feb 2018

@denissa14 hlucne noci neboli, resp tie zabavy boli tak otocene od viliek, ze to nebolo pocut, ale mozno trochi bolo ale vobec nie tak, ze by sa clovek nevyspal. Samozrejme v limaku to moze byt inak kedze je to inak rozlozene. Ale myslim, ze je to taky rozsiahly areal, ze toto problem nebude. A plaz, more krasne, teplucke, pozvolne 👍

bobulko
28. feb 2018

minuly rok sme boli na zakynthose s dvomi detmi, mladsia mala 1,5r a uzili sme si to. dovolenky sa snazim brat cez firo, kde maju firacik, aby mala starsia nejaky program. tento rok ideme do turecka a myslim, ze deti velmi dobre znasaju lety, aspon tie moje. starsia mala 4r, ked sme boli na severnom cypre s medzipristatim v turecku a zvladla to velmi dobre. treba si urcite, co od hotela clovek ocakava a aj od okolia. recenzie su a vzdy budu aj dobre, aj zle.

kikina84
28. feb 2018

@bobulko zdravim môžem sa spýtať kam idete do Turecka? My plánujeme ďalší rok tiež cez Firo alebo Satur.. ale potrebujem niečo s toboganmi , blízko delfinaria..☺

bobulko
28. feb 2018

@kikina84 Sultan of Dreams 🙂 recenziu v lete poskytnem 🙂 ale ma 5*, tak hadam bude z tych lepsich 🙂

kikina84
28. feb 2018

@bobulko a sú tam aj tobogane? Lebo to my musíme 😁

nelasvk
25. mar 2018

@dalilallit pekný večer. A kde ste si zvolili ubytovanie? Vo vilkach alebo v hlavnej budove? A aký máte termín? My ho momentálne veľmi zvažujeme

dalilallit
25. mar 2018

@nelasvk dobry vecer, ubytovani budeme vo vilke, hlavnu budovu sme nechceli kvoli tomu ze na izbach nie je balkon ani terasa. Ideme tam prvy krat tak dufam, ze v tych vilkach to nebude nejake hrozne... My ideme hned prvy termin od 10.6.

nelasvk
25. mar 2018

@dalilallit a videli ste niekde fotky v tých vilkach? veľa Čechov tam píše že ich dávajú úplne ďaleko na koniec tých viliek . , tak snáď aj nie nas. A aké sú to vlastne vilky, to sú nejaké bunky kt sa skladajú z viacerych izieb a najesť sa chodí do hlavnej budovy?

pekna1
2. apr 2018

@radusiq Ahoj, prosim ta plaz tam je aka? myslim vo vode, piesok? alebo kamienky, treba topanky do vody?

radusiq
2. apr 2018

@pekna1 piesok, vo vode su obcas vacsie balvany ale to si hned zapamatas kde su - nie je to prijemne o nich zakopnut ale urcite ti netreba topanky...

tncka
2. apr 2018

@denissa14 ake su poziadavky? Spanielsko ma kopec hotelov mi nevrav ze si nevyberies

maminecka2
2. apr 2018

Ahojte, ma este niekto skusenost s Kaya? Rozmyslame nad nim.
A IC Santai v Beleku? Tiez vyzera super.
A nevie niekto, Koala mava svojich animatorov? Dakujem.

nelasvk
3. apr 2018

@maminecka2 my sme sa nakoniec rozhodli pre Limak , je hneď vedľa Kaya ;) len čo som pozerala tak už nemajú veľa izieb voľných ;)

maminecka2
3. apr 2018

@nelasvk Dakujem, akurat to luskame, este pozerame Noah's Ark. Tych izieb uz je asi vsade malo 🙄.

lubiky
29. máj 2018

Ahojte. My ideme do Limaku v juli. Tie co mate skúsenosti s velkymi rezortami...je tam moc velka tlacenka na plazi a v restikach? Trochu sa toho obavam...

jana86
22. jún 2018

@denissa14 ahoj, uz ste boli na tej dovolenke? tiez pozeram sev.cyprus..

denissa14
autor
22. jún 2018

@jana86 ahoj, este nie, v stredu ideme

monika4991
22. jún 2018

@jana86 severný Cyprus noah ark je 100%

nelasvk
22. jún 2018

Čítala som na Limak recenzie v sature, tak je to super, tiež sa už teším ;)

nelasvk
22. jún 2018

A tiež som zvedavá či sú všetky izby tak zariadené ako na fotkách ;)

maminecka2
22. jún 2018

Ahojte baby, neviete ako je to na Severnom Cypre s komarmi? Ideme v auguste do Kaya a dost ma to zaujima. Ked si spomeniem na Rodos pred 4 rokmi tak to bol masaker... Dakujem.

oli_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinika
12. aug 2019

@mila23 ja som sice bola all incl. v grecku len raz ale ma sklamalo riadne, preto som zatial grecko nezvazovala, hoci je moja srdcovka a pre 2+3 je problem v grecku najst, ale po tohtoročnom turecku zvazujem niečo menej horuce .D

tinika
12. aug 2019

@denissa14 a este v tom teple ze? :D hoci je tam klima aj tak :D

mila23
12. aug 2019

@tinika sklamalo Grecko ci ich all inclusive? My sme okrem Grecko boli akurat v Taliansku a kedysi v Chorvatsku, ale nam Grecko vyhovuje, jedlo je vyborne a more prijemne.

tinika
12. aug 2019

@mila23 tak to som rada, ja sudim len podla jednej skusenosti, preto som troska od Grecka odbočila, aj kvoli manzelovi, chcel zmeu, ale zvazujem uz znova Grecko tak som rada, ze to bola asi vynimka :D nie som naročna ale grecky salat z paradajok, cestoviny z obeda zapečene večer to je pre mna ine ako all. incl. :D dakujem pekne a viete aj poradit kde ste boli? problem mam s tym ze je nas 5 takze veeeelmi zuzene moznosti mame :( tento rok sme mali jedinu ponuku do Grecka, ale v porovnani s Tureckom v tej cenovej relacii v Grecku nebolo pre deti nič, tak sme zvolili Turecko, ale mimo to, ze som tam chytila črevnu infekciui a bola v nemocnici, mne tam bolo dost horuco, resp. taky vzduch bol ze som mala čo robit :D Grecko pre mna je prijatelnejsie