Sama s deťmi do Bulharska. Poradíte mi hotel?

karolinocka1
17. jún 2011

Prosim vas chcem cestovat sama s detmi rocnym a s osemrocnou do Bulharska neviete mi poradit nejaky dobry hotel pre decka, bazen so sladkou vodou nejaka zabava pre deti v hoteli a podobne.Dakujem 🙂

babina43
19. jún 2011

Ahojček, bola som teraz 2 roky po sebe v Bulharsku s deťmi /autobusom/bolo to v poho 😉 , je tam super more, trošku preplnené pláže, ale velmi velmi lacno, Na slnečnom pobreží sme boli v hoteli ATOS milý modrý hotelík, čistučký útulný 🙂
A minuly rok sme boli v Primorsku v hoteli Belitsa ,obidva mali vlastné bazény aj detské so sladkou vodou, možem vrelo odporučať dovču v Bulharsku 🙂 🙂 🙂

babina43
19. jún 2011

Inak dovolenky bez chlapa, len s deťmi patria medzi moje najkrajšie, jazdím tak už 10 rokov, najmenší mal vtedy 3 a išli sme autobusom do kempu vo Francúzsku, tak sa ničoho neboj a prajem krásnu dovolenku 🙂 🙂 🙂

karolinocka1
autor
19. jún 2011

ktory hotel bol lepsi?A ako zo stravou.Ranajky staci alebo plny penzia pre lepsie pohodlie.Aka je tam strava?

sisaha
19. jún 2011

@karolinocka1 staci ti hotel s ranajkami. Je tam velmi lacno, takze sa prestravujete v restauraciach a kazdy si vyberie to, na co ma chut. My sme tam boli pred 5 rokmi a mali sme vreckove 400 eur, z toho 200 som doniesla domov co som to nemala kde minut a to sme si naozaj uzivali a v nicom sa neobmedzovali. Varia tam dobre a vyber kuchyn je roznorody... od talianskych, bulharskych, nasli sme aj česku... Neboj, hladní nebudete 🙂