Sem už nikdy na dovolenku nepôjdem. Máte také miesto?

leniciatko
13. júl 2009

Máte takéto miesto na Slovensku? prečo sa vám nepáčilo?

cynthia1
20. nov 2009

Ahojte!
Mne sa nepáčilo v Krpáčove.Chata bola super,ale tie služby. 😢 😢 😖 😖 To človeka naštve,kedˇ si objedná jedlo a po 15 min.prídu s tým,že už to nemajú.Tak si vyberiete iné,čakáte dalších 10-20min. a zase nič!!! 😒 😒 ☹ 😠 Na 3 pokus niečo prinesú,zjete to aj ked na to nemáte chuť.A to sa nám nestalo len v jednej reštaurácii!!!!Bazén-nehrozí,hotel už dávno nefunguje!Potraviny-takisto.Autobus ide do mesta 2x za deň.Vraj rekreačná oblasť.

leniciatko
autor
20. nov 2009

jééééj , moja téma ožila !

zicon
20. nov 2009

Mna by zaujimaloj ako ste riesili ked ste boli niekde nespokojny. Riesili ste to len staznostou, alebo aj medializovanim napriklad na www.staznosti.sme.sk alebo medializovanim. Staci Vam ze sa tam nevratite, aĺebo ked si spomeniete aky ste tam boli nespokojny tak by ste mali zakazdym manazerový zariadenia vynadat. Lebo aby clov

kocurko1
20. nov 2009

Zicon, dik za tu stranku. Myslim, ze sa mi hodi.
A ja si spomeniem na nasu dovolenku v Besenovej. Ubytovali sme sa priamo v areali kupaliska. Len co sme dosli, behala som ako blazon, lebo ani z recepcie nam nevedeli zabezpecit parkovacie miesto.
Izby malicke kamrliky. Chcela som ist na masaz a poprosila som recepcnu, nech ma objedna. Ona, ze neobjednava, ze mam ist na hlavny vstup ku kupaliskam.
Prisla som tam a prosila som tam recepcnu. Ona vraj tiez neobjednava a ukazala mi na stenu na ledva visiaci telefonik. Vytocim cislo a ozve sa mi protivny maser ,,Masaz? O tretej! Tisic korun!,, A buchol telefonom.
Prisla som spat na recepciu do hotela a hovorim im, ze som sice objednana na masaz, ale nepojdem tam, lebo sa mi nepaci pristup.
Recepcna bez vsetkeho zdvihla telefon a vola:,,Mate masaz na tretiu? Tak ju zruste!,, Buch telefonom.
Takze neodporucam sa ubytovavat v Besenovej priamo v hoteli. Ten drzy personal by sa mal ist pozriet do obycajnej Galandie, ake su tety Madarky ochotne. Sice s prizvukom, ale idu sa pokrajat, aby nam vysli v ustrety.

cynthia1
20. nov 2009

Zicon,ja som to neriešila,lebo sme neboli cez CK. ☹ ☹

verka
28. máj 2012

@kocurko1 ahoj a ty si bola v galandii? no my by sme tam chceli ist s detmi, sa nam celkom paci hotel Galanta, nemas skusenosti? mame tri deti, takze by sme mali radi ubytovanie dopredu zabezpecene....ak mozes, daj aj nejaky tip...dakujem velmi pekne

kocurko1
29. máj 2012

@verka cauko. Ja som chodievala do Galandie dost casto, ale hlavne este bez deti po praci. S dcerkou som si neskor vsimla, ze pri detskom bazeniku je vyjazd toboganov a trosku tam taha. Takze sme sa radsej zdrziavali v inych bazenoch v zime a prechodnom obdobi. Cez leto vonku som este neskusala . Ale pre deti celkom fajn. Ubytko v Galante neviem, lebo to bolo na dojazd.
Stredisko, co som uplne odpisala co sa tyka sluzieb aj ubytovania, parkovania, ochoty ludi, je Besenova. Navyse aspon vtedy, ked sme tam boli. Sluzby v areali otrasne a priamo v Ruzomberku v nedelu sme sa nemali kde naobedovat. Este ze sme tam nasli nasli jednu znova otvorenu restiku blizko hypernovy, kde buchali a rozvoniavali rezne - nasa zachrana 🙂
Teraz sa chystam na Sliac - Sielnicu, teda ak budu decka zdrave.A dam vediet ako som dopadla.
Recenzie na hotely som si citala na www.booking.com
Najlepsi tam pisu Belgicania. Ti napisu pre istotu po anglicky aj francuzsky o vsetkom. Kedy to konecne zacnu citat prevadzkari????? a nieco robit so sluzbami????

iljanka
4. aug 2013

Ahojte, som rada, že som našla túto tému. Práve sme sa vrátili z dovolenky v Tatrách a ak niekto uvažuje nad ubytovaním Chata Tatry Štôla 1021, tak si to dobre rozmyslite... Hneď po prvej noci sme objavili na obliečkach plošticu postelnú... V celej chate je samá pavučina a pavúky. Fotky ani zďaleka nezodpovedajú realite (majiteľka sa mi vyjadrila, vraj každá fotka trošku skresľuje). Sprchový kút je celý popraskaný a zalepený čiernou izolepkou. 😝 Voda z vodovodu sa nedá piť. Po pýtaní zľavy sa pani na mňa pozerala ako keby som ju chcela ožobračovať a vraj ona za to nie je zodpovedná. Máme malé deti, ktorým sme brali postieľky aj periny, vankúše a viete si predstaviť, koľko oblečenia sme im pobalili. Toto všetko teraz musím prať a dať do čistiarne... 😖

kuwait
14. dec 2013

Piestany v lete to je otras kolko arabskych beduinov tam chodi a ako sa povysenecky vyjadruju o slovakoch ☹ slovaci by mali asi dostat osvetu co za ludi im tam chodi necitili by sa tak neprijemne a ponizene ) beduin zivotna uroven ako cigan

sense
14. dec 2013

@iljanka no pri takom ubytovani by som sa hned otocila vo dverach a nasla si ine ubytovanie, ....