Sem už nikdy na dovolenku nepôjdem. Máte také miesto?

leniciatko
13. júl 2009

Máte takéto miesto na Slovensku? prečo sa vám nepáčilo?

leniciatko
autor
22. júl 2009

gagusinka,tuším sa ti o rok ozvem. 😎

gagusinka
23. júl 2009

nech sa páči, budem sa tešiť, príď aj na lyžovačku, už sa pomaly zaplňajú termíny zimné

leniciatko
autor
29. júl 2009

my nejak na lyžovanie nie sme,teda len muž lyžuje s Katkou. ☹

karelka
31. júl 2009

vzdy hovorim ze cestovky musia svojich fotografov vyvazit zlatom,na fotke min plavecky 25m bazen a prides je v nom 5 ludi a si tam na stojaka a izba?.....s kamionom by si vosla len tasku musis nechat na chodbe

luise
7. aug 2009

🙂 Aholte,práve sme sa vrátili z Červeného Kláštora v Pieninách. Prekrásna príroda;je tam čo podniknúť,no jednoducho super... až na to,že určite neodporúčam ubytovať sa v ubytovni ,,Hájenka"-čistý otras! Neskutočná špina,teplá voda až po zakúrení,keď ovšem máte šťastie,že Vám ju nikto neminie. Bola som hlboko sklamaná,ale som to prežila a mám ďaľšie poučenie do života,ktoré znie: Nikdy neplať za ubytovanie skôr,ako si ho nepozrieš! Teda aspoň na Slovensku. Neverili by ste,že aké majú fotky na internete a ako to tam vyzerá v skutočnosti! Tie izby v podkrový totiž šanujú.. a Ty môžeš ísť...! 😝 No, ale bola sranda. 😀

leniciatko
autor
8. aug 2009

a určite sa už nepôjdeme kúpať do krytej plavárne v Nižnej. bože,to je úbohý stav,priam katastrofický. vonku pršalo, strecha deravá a kvapky padali do bazéna. ľutujem obyvateľov Nižnej. ☹ ešte že vstup bol skoro zadara...

atrami
8. aug 2009

My sme boli 2 roky naspäť v Belej. Ubytovanie super, príroda krásna.
Vyšli sme do lesa- vystrašil nás horár, že sú tam medvedi. Keď sme zišli do doliny, tam boli zasa hady. Turistika s malými deťmi neprichádzala do úvahy.

djd
9. aug 2009

..ja mam zase zlu skusenost s Penzionom Zlaty dukat vo Zvolenskej Slatine. Prechadzali sme tade, hned nam padol do oka, tak sme sa tam zastavili na obed. Este sme si nestihli ani poriadne sadnut za stol, uz tu bola casnicka a hned chcela od nas objednavku. Kedze sme nemali ani sajnu, co ponukaju, tak sme si vypytali jedalny listok. Neochotne nam ho doniesla.. Ked sme si konecne objednali, vsimli sme si spinavy obrus, aj ten pribor na stole vodu davno nevidel 🙂 Tak sme si presadli k druhemu stolu, casnicka po nas len skaredo zazrela.. Na jedlo sme dlho cakali, aj ked sme tam boli jedini navstevnici. Ked nam ho konecne doniesli, jedna palacinka bola prihorena a ostatne tak divne chutili 😖 Konecne sme chceli zaplatit a vypadnut prec, ale nemali sme komu, lebo casnicky odrazu nebolo, tak sa ju vybral moj muz hladat. Nasiel ju na dvore penziona s cigaretkou v ruke a v druznej debate s prevadzkarom.. S vyrazom, co zase otravujete, nam doniesla ucet. Nie sme zgrlosi, ale za jej vykon sme jej nenechali ani cent naviac.. Viackrat som uz videla reklamu na toto zariadenie, ale majitel by mal radsej investovat do kvalitnej obsluhy.. 🙂

fatimuska
11. aug 2009

Tatralandia je super..ale iste tam neíst cez víkend...cez týždeň je to úplná pohodička

leniciatko
autor
18. aug 2009

🙂 posuniem dopredu.

lencul559
18. aug 2009

Aj ja mám strašnú skúsenosť.Boli sme v Patinciach.Priamo pri kúpalisku Patrek.Bola som rozčarovaná, čo tam porobili.Pred tým sme tam boli asi pred 8 r.Všetko bolo také milé a pekné.Za bazény sa neplatilo, pretože sme bývali vnútri.Teraz sú tie bazény rozdelené plotom.Jedna časť akože pre bohatých a druhá pre poddaných.Môžte si zaplatiť pernamentku na týždeň,alebo kupovať lístky každý deň.Obchod na potraviny jeden jediný v areáli. Domy postavené skoro jeden na druhom. Nám sa,, zadarilo" ubytovanie rovno pri hlavnej ceste.Ráno sme vstávali s prvým ranným domiešavačom, ktorý putoval rovno na stavby, čo tam nové rastú. (Koho už tam ubytujú fakt neviem.) Polovica apartmánov bola prázdnych. No jedným dychom nikdy viac ! A tak tam bolo kedysi dobre.

majacska
19. aug 2009

lencul suhlasim, byvam v Komarne nedaleko Patiniec. Od nas z Komarna tam nikto nechodi. 😢 😝

katrin21
20. aug 2009

cez vikend v nedelu sme bli v Podhajskej. NIKDY VIAC!!!
Nikdy som nevidela tolko ludi natlacených v bazenoch, uplne vo vsetkých! ja by som si tam ani nohy nenamocila, nebolo si kde ani lahnut, namiesto travy tam maju len taku hlinu, vsetko plne aj okolo bazenov. 3/4 hodinu sme tam hladali miesto pre 3 ludi, nakoniec sme sa vratili ku kase a vratili nam bez reci vstupne. Keby nie, tak taky bordel im tam narobim! Som povedala pani v pokladni, ze preco predavaju este stale listky, keduz min. 2nasobne prekrocili kapacitu kupaliska!!! nepovedala nic. Proste biznis, ale kupat sa tam proste neda! je fakt , ze bola nedela( ale cca. 12 hod cez obed iba! ) a prazdniny, ale aj tak... nechutnéééé!!!i

macka01
20. aug 2009

T ie Patince m nemilo rekvapili.chodila som tam s manželom keď sme boli ešte slobodní,takych 12 rokov naspäť a boli sme spokojni,aj naší kolegovia tam opakovane chodili.Tak sa to tam asi ridne pokazilo.A bazeny boli zdarma určite keď sme byvali v areali kupka. 😠

lencul559
20. aug 2009

macka01-škoda,že už nemám foto na pc.Poslala by som ti,ako to tam je.Najviac nás tam zarazili tie ploty.Manžel ,,pluje" ešte teraz. 😖

leniciatko
autor
20. aug 2009

to som chcela ísť do Patiniec,no ešte,že ste sa ozvali... ☹

monkula
20. aug 2009

A potom nariekajú do televíznych novín, akí sme my domáci zlí, že chodíme na dovolenky do zahraničia..... no samozrejme, ako tak čítam, prevádzkovatelia si svojich návštevníkov nevážia, brú ich ako biznis.... 😖 😖
Aj minule nám prišiel leták, doprajte si wellness víkend v Piešťanoch, 5 procedúr, an predĺžený víkend, skoro 200 €..... To pridám pár stovák a mám last minute pri mori.... so službami na úrovni a hlavne niekde, kde si moje peniaze vážia....

A k téme, aj už nikdy nepôjdem k moru do Poľska...

hasleerka
20. aug 2009

katrin podhajská je super cez týždeň, dám ti za pravdu že cez víkend by som tam asi nešla ... boli sme pred dvoma rokmi a polhodinu sme stáli na lístky ... ale miesto sme našli ... tento rok sme boli vo štvrtok a v piatok a to sa celkom dalo

no bola som aj v patinciach minulý rok, dve kámošky mi to náramne ospevovali/to tam boli asi pred 5rokmi/ a bola som dosť sklamaná ... presne ako píše lencul, kupko pre bohatých a chudobných ... ale aj tak som si tam oddýchla, ubytko sme my mali pekné, to môžem odporučiť ... obchodík bol síce malý, ale čo som ja potrebovala kúpiť to som tam všetko našla ... a chodli sme do jednej rešitky jesť a boli sme spokojný, varili chutne ... ten areál nič moc, jedna autodráha pre deti

katrin21
21. aug 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30549220&...

tu mate foto situacie v Podhajskej.. a to je len cast...

nicolkarin
21. aug 2009

katrin - fotka skoro a ko z filmu slno, seno, erotika na luke. 😝 😝 😝 😝

katrin21
21. aug 2009

a to som zachytila len cast... bolo ot ako jedno velkeeeee mravenisko.... vazne hrozne zleeee

mima1
21. aug 2009

mne sa tak ako podhajska hnusi aj sturoo. proste toto nemusim. inak super fotka. 😀

mima1
21. aug 2009

sturovo to malo byt...

katrin21
21. aug 2009

sturovo je oproti podhajskej eňo ňuňo 😀 😀

mima1
21. aug 2009

v podhajskej som bola tusim dva krat. raz na dovolenke a raz len tak okupat. ale jedno co si pamätam ze bola som tam asi jedina vtedy co som mala 20 nieco a ostatny boli uz len nad 60 😀 😀 😀 . vo vode plavalo nieco velmi divne ako supiny alebo spina? 😀 😀 😀 no a o plavaní sa nedalo ani premyslat nie to este vyskusat. brrrrrr fuj

katrin21
21. aug 2009

ta obdivujem, ze si tam vobec vliezla!!!

mima1
21. aug 2009

no keby som tam sla teraz a videla to co si dala ten link hore tak urcite by som hodila otocku na opätku a smer domov. ale musim povedat ze takuto preplnenu plavaren- kupalisko som zazila v besenovej raz. tam sme stali na kraji bazena a po 15minutach sme zahajili odchod. nemam rada ked sa tlaci xy starych hnusnych dedkov a babiek namna. vtedy neboli volne skrinky cize prezliekali sme sa vonku. na travniku uz nebolo volne miesto tak sme boli niekde v rohu a tak... no ale trvalo to cele hodinu co sme tam boli...

katrin21
21. aug 2009

my sme bludili 3/4 hod., ako som pisala, ale volne nebolo nikde, ani na " akoze trave" = hline.... 😀
V besenovej som bola raz asi pred 6 rokmi a tam bolo poloprazdne, ale to bolo tak na jesen... v lete som tam nebola.

leniciatko
autor
2. sep 2009

katrin21,tá fotka je hrozná,normálka by som sa asi bála,že tam niečo chytím....ozaj je to kupko seniorov.

leniciatko
autor
4. nov 2009

😲