Sem už nikdy na dovolenku nepôjdem. Máte také miesto?

leniciatko
13. júl 2009

Máte takéto miesto na Slovensku? prečo sa vám nepáčilo?

macka01
13. júl 2009

Naťastie nemám,všade sa mi relatívne páčilo,len tie premrštené slovenké ceny,ale inač hrady,zamky a tak v pohode

janette4
13. júl 2009

ja zatiaľ tiež také miesto nemám.

leniciatko a ty máš ?

mikalove
13. júl 2009

ani ja také miesto nemám,ved dovolenky nam nepridelujú,ideme kam si vyberieme a keby som niekam nechcela tak nejdem.mne to tiež pripadá,že ty sa chceš posťažovať ked si založila takúto tému 😉

vroni
14. júl 2009

Na Slovensku nie. Inde áno.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

ja si spominam na jeden hotel nedaleko ochtinsko aragonitnej jaskyne na Slovensku. tam som si povedala ze to bolo prvy a posledny krat co som tam bola. vecer po siedmej tam uz nesla tepla voda a izba bola v strasnom stave. a to ja znesiem dost. opytam sa manzela, mozno si pamata nazov toho hotela, ale je to jediny najblizsi hotel nedalekho tejto jaskyne. prespali sme v nom, ked sme si robili taky vikend po slovenskych jaskynach nedaleko Slovenskeho Raja.

majka35
14. júl 2009

ja som si tiež dovolenku vybrala podľa pekných fotiek a miesta, kam sme chceli ísť - Slovenský raj ... do tohto penziónu už nikdy nevkročím, tiež sa opýtam manžela na názov, lebo už si naozaj ani spomenúť neviem ... 😝 😝
mikalove, poznám veľa ľudí, čo boli sklamaní z dovolenky, aj keď si ju sami vybrali a ja náhodou vďačím za túto tému, aspoň budem vedieť, kam nemám chodiť 😠

sirinka
14. júl 2009

cestovatelkaandrea hotel hradok 😀 tam nic ine nie je...

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

sirinka aj manzel mi povedal ten nazov hotela, ja som si uz nepamatala ale z toho hotela sme boli fakt sklamani

macka01
14. júl 2009

Je faktže dovču si vyberame sami,ale fotky v katalogu nie vždy zodpovedajú skutočnosti.Až na mieste zistíme do čoho sme prišli.Toľko na margo dotazuod Mikalove.Nikto nedá do katalóg plieseň na stene či ine nedostatky takže túto tému považujem za užitočnú

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

presne macka, taktiez ze tepla voda po siedmej netecie to tam tiez nedaju 😀 to zistis az na mieste

kingstonka
14. júl 2009

dobra tema.... ja by som privitala aj skusenosti zo zahranicia.... a nie len ubytovanie ale aj personal a sluzby mozu pokazit dovolenku...

jarka007
14. júl 2009

V nemcine existuje par portalov, ktore sa venuju prave hodnoteniam jednotlivych hotelov a ubyt. zariadeni. Napr.
http://www.hotelbewertungen.net/
alebo scasti aj www.holidaycheck.de Ak aj nerozumiete nemecky, mozno sa orientovat podla hviezdickoveho, alebo percentualneho hodnotenia.

Slovensko som tam ale nikde nenasla. To tu nikto nechodi na dovolenku ?

macka01
14. júl 2009

Chodíme aj po Slovensku,ale take 1dňové výletiky,zaplatiť si týždňový pobyt tuu nás ma vyjde toľko čo vCHorvátsku napr.,však?A čo mi ponúka SK čo sa nedá ozrieť za 1 výkend? A pri mori je te správny oddych,a ešte zdraviu prospešný.Slovensko mam rada,ako slobodná so s terajším manželom pochodila rekr.strediska s bazenmi,hlava na hlave,plávať sa nedalo.Na pláži sda to množstv ľudí tak akosi stratí viac ,nedá sa to porovňať.Asi toľko o SK odomňa.

certica
14. júl 2009

mne sa zatial take nieco nestalo, ale inak chvalim temu. je fakt, ze fotky vs realita byvaju casto markantny rozdiel. preto su recenzie celkom dobry vymysel 😉

leniciatko
autor
14. júl 2009

je pravda,že chodíme tam,kam sme počuli,že bolo fajn. ja som bola kedysi sklamaná s dovolenkou na Divíne.všetko bolo fajn,len to ubytovanie v súkromí....katastrofa.... našťastie sme ešte nemali deti,tak nám to bolo fuk.. bývali sme pri priehrade-neviem ako sa volá 😠 izbičky maličké,skrine skoro žiadne,a kúpelka-ked sme sa všetci osprškali,liala sa voda cez stenu na chodbu-tak sme otvorili vchodové dvere,nech vyteká von... 😀
domáci boli maďari ako vyšitý,takže komunikácia žiadna 😀

leniciatko
autor
14. júl 2009

a ešte: založila som minulý týž. tému,kde na slovensku,najlepšia dovolenka s deťmi,ale mi ju adminka stopla,tak som založila pravý opak. som rada,že som klepla klinček po hlavičke. 😉

leniciatko
autor
15. júl 2009

a ešte sme boli na dovolenke vo Vyhniach,bolo tam veľmi dobre,len: miesto ako stvorené pre deti ,velký dvor,miesto na loptové hry. realita: plac okolo domu tak 3x5 metrov,na vrcholku kopca,ked deti hrali futbal,tak pre loptu sme chodili dolu do dediny... ale hlavne že je pohoda.... 😀

macka01
15. júl 2009

najhoršieje,že mnohe pobyty musíš zaplatiť vopred a peniaze ti nikto nevrati,keď nie si spokojná.Keby sa platilo na konci pobytu tak by si mnohí rozmysleli,čo napíšu do reklamy keby nedostali zaplatené 😖

titkovamiriam
15. júl 2009

pobyt nie ale službu.Chata Oravica-boli sme v aqaparku a chceli sme tam jest-2 dospely-3 deti.ked zistili ze niesme poliaci-obsluha prisla az za 20 min/nemali vela ludi/.napoje pod ciarku a jedlo grc-zemialky nedopecne,karfiol vyprazany ako kasa to iste aj syr a najhorsie dopadli decka chceli vyprazane kuracie rezne,zacali jest a mami to stípe-normalne umyli napacovane maso a vypražili,hnus!!! nikdy viac by som tam uz nesla.bohužial pred 4 rokmi to bola jedina reštika v okolí a urcite tam oblafli kopec ludi.

mimkao
15. júl 2009

leniciatko, a ak smiem vedieť, kde vo Vyhniach ste boli?

leniciatko
autor
15. júl 2009

titkovamiriam : myslím,že oravica ma zaujíma. kupko myslíš termal park oravice ? tam sa chystáme teraz-oravský biely potok.

leniciatko
autor
15. júl 2009

mimkao : neviem už presne,bolo to 4 roky dozadu,len blízko boli dva veľké hotely,jedna reštika...a pod nami bolo vtedy zatvorené kupko. inak sme boli spokojní, len ten futbal sme moc nehrali. 😀

mamutka
15. júl 2009

no, oravice som videla z auta minuly tyzden...ani sme nepostali pri kupku, lebo to je bazen na stojaka, plny ludi co im robi dobre postat si v teplej vode, to moj chlap myslel ze v bazene sa ma plavat a za tie prachy rovno jak vorvan sa tam chcel rochnit, to iste... 😀

nicolkarin
16. júl 2009

super temicka, ja som na SK bola zatial vzdy spokojna,nastasie. vacsinou idem na odporucenie inych, alebo cez osvecenu cestovku. zato mam zlu skusenost s jednou krajinou v zahranici a tam uz nikdy nepojdem.

bocan77
16. júl 2009

na Slovensku je vsade kraaaaasne.. 🙂

macka01
16. júl 2009

nikolkarin,v tejto debate ide o to,aby si iných varovala,kde to je ozaj zlé,tak ťa prosím,buď konkrétna,Ano Bocan,na SK je všade krásne,máme čo ukazovaŤ aj zahraničiu.Tu ide hlavne o tie služby čo nám ponúkajú.Asi si neuvedomujú,že zákazikov si treba predchádzať,v terajšej konkurencii.A keď krachnú tak potom plačú.

nicolkarin
16. júl 2009

macka , ak chces konkterne tak ide o Tunis - Tabarka, ale tato debata je o Slovensku, tak preto som zahranicie presne neuviedla. Na Slovensku som bola zatial vsade spokojna. Snad len sluzby v Tatrach by sa mohli zlepsit, ale ubytovanie je OK.

radkatt
16. júl 2009

ja by som uz nesla do L. Mikulasa do Tatralandie... 🙄
Boli sme tam minuly rok.../ v sobotu/...pred pokladnou sme zostali sokovani, ze vstupne bolo tusim o 15 % vyssie ako v pracovnych dnoch...(asi ponukali cez SO a NE vyssie sluzby 😀 hahaha...) to sme si predtym na nete nevsimli ked sme si pozerali ich web.../nasa chyba/... 😒 priznavam...isli sme tam lebo milujeme s manzelom tobogany a vzdy v zahranici na dovolenke ideme niekam do aquaparku...tak ze vyskusame aj tento nas ked ho tak reklamuju...vsade v radiu isla reklama "vyskusajte viac ako 25 svetovych toboganov" 😀 😀 😀 😀 😀 " Boze, ze SVETOVYCH!!!!!!
- Uz pri vstupe do arealu sme pozerali, ze je tam nejak moc ludi, co sa nam nezdalo...(i ked sme pred pokladnou stali asi v 50m rade...

- Zhruba 35 min nam trvalo, kym sme si niekam rozlozili deku, co tam bola hlava na hlave (chvilu nato sme tam poculi jedneho zamestnanca co sa rozculoval, ze tam pustaju o 1000 ludi viac ako je kapacita...) az potom sme pochopili preco sa nam vobec neusla odkladacia skrinka na penazenku a ine pod. veci...

- Pri nadkapacitnom mnozstve navstevnikov -hygiena... ☹

- A co sa tyka tych "svetovych toboganov" 😀 , to je teda drzost sveta....do toho reklamovaneho poctu ratali aj detske 2m smyklavky do vody v detskych bazenoch 😅 , skratka sme nevedeli ci plakat alebo co...uz ked sme teda isli na tobogany, pri tolkych ludoch sme cakali v rade asi 20 min, co uz nam bola vonku z vody aj kosa...atd atd...tak som sa presvedcila, ze slovaci slovakov len okradnut, zarobit a sluzby na hroznej urovni...

-

jojka120
16. júl 2009

Ahojte - no ja som bola v oraviciach minuly rok, ale v termalparku - bolo tam skvelo, mamutka ten jeden bazen je kupalisko vedla parku a tam je ozaj hlava na hlave 😉
inac ja som z Oravy a ako spravny Oravci mame chatu 😉 , ktora je sice len 5km od domu, ale kazde prazdniny tam stravime super tyzden. Chata nema elektrinu 😲 vodovod 😲 kadibudka je v lese...proste jedna basen, len deti sa nevedia po troch dnoch dockat televizora pocitaca a vetkych "tych velmi dolezitych veci". 😀 😀

camelotka
16. júl 2009

ahojte babenky. ako badam, tak vacsinou ste boli sklamane z dovolenky na slovensku. aj mne sa stalo, ze som ostala ako obarena stat, ked som zbadala ubytovanie v destinacii Istria, presnejsie mestecko Rovinj.