Skrátený pobyt pri mori autobusom? Máte s tým skúsenosti?

kvetinka8986
18. júl 2019

ahojte prosím Vás nemáte skúsenosti so skrátenými pobytmi pri mori autobusovou dopravou( destinácia Taliansko)
dakujem

sissy27
18. júl 2019

@kvetinka8986 čo je to skrátený pobyt? veď idem na toľko dní, koľko chcem / môžem, resp. koľko je v ponuke a zaplatím adekvátnu časť. Ak sa ti chce ísť na víkend, tak aký problém?

krasnevecinapredaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka8986
autor
18. júl 2019

@sissy27 myslela som skrátený pobyt autobusovou dopravou od stredy do nedele. je málo CK ktoré ponúkajú takéto možnosti resp. ktoré sú zverejnené hneď na internete preto som sa pýtala či s tým nikto nemá skúsenosti.

sissy27
18. júl 2019

@kvetinka8986 teda hľadáš referencie na cestovku? alebo hľadáš cestovku, ktorá ponúka takéto zájazdy? 😕 nič v zlom, ale aj otázku treba vedieť správne naformulovať. No a referencie si myslím ľahko vyhľadáš na webe - do googlu stačí zadať "názov cestovky referencie" a je to, prípadne aj na fb si pozrieť ich stránku.
Ak nenájdeš konkrétnu cestovku, tak skús osloviť nejakú cestovnú agentúru, ktorá zastrešuje viacero cestoviek a skôr ti niečo nájdu. Alebo si jednoducho nájdi spoj či už bus alebo vlak (alebo aj letecky) a kúp zvlášť cestovný lístok a zvlášť ubytko. Aspoň nebudeš limitovaná slabou ponukou.

daniella30
18. júl 2019

@kvetinka8986 ja som tak bola viac razy v Benatkach a raz v Porec v HR pri mori. To bolo od piatku do nedele vzdy autobusom sa vzdy isli na noc a dost polamany je z toho clovek aj opuchaju nohy pocas spania v buse.

eliska13
18. júl 2019

@kvetinka8986 myslím, že aj Turancar to robí podľa mne je hlúposť prídeš dolámaná ledva sa aklimatizujes pár x sa vyspis a ideš preč o oddychu nemôže byť ani reči.pozri si Inviu aj tam sú také pobyty 3,4,5 dni.

sissy27
18. júl 2019

@eliska13 hlúposť - nehlúposť, niekto proste nemôže ísť na dlhšie 🙂 ja som tiež absolvovala niekoľko výletov po európe "na otočku" alebo na jednu noc, predĺžený víkend, aj keď vždy letecky alebo autom a aj keď unavená, ale vždy to stálo za to. Len si treba ujasniť čo od toho človek očakáva.

tosomja
18. júl 2019

Sestra chodia na krátke pobyty, síce letecky, ale platia zvlášť letenky, zvlášť ubytovanie, cez booking

vevesh
18. júl 2019

@kvetinka8986 vlakom urcite lepsie ako autobusom. Sice cez ck je plus, ze je to zorganizovane , ale clovek je cely dolamany z takychto ciest- je to predsa 10h+, co musis cestovat a potom si chces uzit a nie dospavat noc...