Skúsenosti s aquaparkami na Slovensku

kessy9
31. jan 2020

Vaše skúsenosti s aquaparkami na Slovensku? Plánujeme aj tento rok letnu dovolenku s detmi na SK, chodime kazdý rok do Sturova,ale chceli by sme zmenu,aj ked Sturovo sa nam páci,Kde sa pácilo Vám ?

veronikaszabova
31. jan 2020

Velky Meder

saskia_98
31. jan 2020

Vo Velkom Mederi je tiez super. 🙂

smejko25
31. jan 2020

@kessy9 za nás určite Tatralandia 🙂 Mas tam aj cisto pre deti ale vyblaznia sa aj vo velkych bazenoch 🙂

A co ti urcite neodporucam je Aquacity Poprad je to jedna hroza 🙂 nie len ze vsade su turnikety ale celkovo je to tam dost chaoticke + co sa mi najviac nepacilo ze k niektorym bazenom kdes priamo !!cez!! restauracku 🙄🙄 jednak ti to nieje prijemne ked ss tam stravujes a ani ked prechadzas

kikina84
31. jan 2020

@kessy9 velky meder je topka za nas.. Ak nieco v tatrach,tak skor Besenovu ta je vhodna pre mensie deti..tatralandia je skor o toboganoch velkych,tam s malymi detmi nic nespravis..v Besenovej je viac rodinnych bazenov a mensich smyklaviek aj pre mensie deti..

smejko25
1. feb 2020

@kikina84 ale su tam bazeny aj pre male deti 🙂 ako vnutri tak aj vonku 🙂

stanulienkat
1. feb 2020

@kikina84 velky meder,dobre bazeny pre deti. ALE hygiena hnus. V detskom bazene schody pokryte ciernou plesnou. Hnus. Ani ostatne bazeny sa s cistotou nepretekaju.

kikina84
1. feb 2020

@stanulienkat a ktory aquapark je na tom dobre? Ani jeden..Ja som bola vo vsetkych niekolko krat..a to aj v cz madarsku aj polsku ci rakusku mame vsetko pobehane..vsade je nieco..nikde by som ruku do ohna nedala..

kikina84
1. feb 2020

@smejko25 ano pre uplne male tam je jeden bazenik..a potom tam kde je lod ako je bar vodny..to je vsetko
.tatralandia nema rodinne bazeny so smyklavkami kde sa prehraju 678 rocne deti..besenova ma aj takyto bazen aj velky s vlnobytim vo vnutri..moja mala je dost ziva a vzdy ked si mala vybrat povedala ze besenova,lebo ona sa v tatralandii nudi..ze su tam len velke tobogane a tam na vacsinu nemohla sama ist..a v bazene nic neni tak sa nudila..Aspom u nas takto

kessy9
autor
10. feb 2020

@kikina84 dakujem ,este sa chcem opytat,mimo kupaliska,centrum Velkeho mederu je ake? je to nieco take ako Sturovo?

janulla1
10. feb 2020

@kessy9 presne to riešime aj my, už sme boli 4x v Štúrove tak toto leto by sme chceli zmenu, v mederi sme boli raz sa okúpať keď nám pršalo v Štúrove strašne špinavá voda tam bola, rozmýšľame nad Podhájskou, ale čítala som ze je to dedina a ze sami dôchodcovia tak teraz neviem... 🙂

sorciera24
10. feb 2020

na Slovensku? nikde....za vela penazi, malo muziky, odporucam aquaparky v Polsku, Cechach ci Madarsku, vyssia uroven za menej penazi...

saskia_98
10. feb 2020

@sorciera24 v Polsku kde ? Ja byvam blizko pri hraniciach a teda najradsej mam Goracy potok a bukovinu ale rada by som vedela aj o dalsich 🙂

sorciera24
10. feb 2020

@saskia_98 Terma Bania, chocholow, goracy, bukovina (v tej som este nebola), Krakow

saskia_98
10. feb 2020

@sorciera24 bukovinu skus. Mne sa tam velmi paci 🙂

kikina84
10. feb 2020

@kessy9 tak to netusim..my sa zdrzujeme len v areali..ale je to mensie mestecko..chodime vzdy vyhliadkovym vlacikom zo stanice do kupelov,tak v ramci prechadzky je to fajn keby ste chceli mimo arealu ist..ale ci je tam nieco zaujimave aj na pozretie, asi treba pogooglit

kessy9
autor
15. feb 2020

@kikina84 rozumiem,ciže mimo arealu ,kde sa da vecer ist von niekde do centra na zmrzku,obchody a tak....asi nie...je to skor dedina?

kikina84
15. feb 2020

@kessy9 aquapark je v dedine..ale do mesta peso tak za 20 minut pomalou chodzou dojdete

kessy9
autor
4. mar 2020

@kikina84 a do akeho mesta? prosim ta

kikina84
4. mar 2020

@kessy9 velky meder centrum