Aké sú vaše skúsenosti s leteckou spoločnosťou Smartwings?

anastaziamala
4. aug 2019

Ahojte, chcela by som sa informovat ak ste niekto letel touto spolocnostou toto leto ako ste boli spokojny, mali ste aj nejake obcersvenie pocas letu?

macik9999
4. aug 2019

@anastaziamala ahoj leteli sme s nimi v juni do Turecka let v pohode a obcerstvenie bageta,keksik a pitie

anastaziamala
autor
4. aug 2019

@macik9999 dakujem pekne za info, my letime v piatok tiez do Turecka

macik9999
4. aug 2019

@anastaziamala peknu dovolenku

kika831
4. aug 2019

@anastaziamala leteli sme v juni na Korfu- mali sme aj obcerstvenie. Boli sme spokojni 😉

tralala23
4. aug 2019

@anastaziamala Ahoj, my sme leteli v juni na malorku a dali nám bagetu, pitie a kavu/caj, takže spokojnosť. Akurát nám dosť meškal let cestou tam aj späť, ale kto za to mohol neviem :D

bsp39
4. aug 2019

Ja mám len tie najlepšie. Nie že by mi chutila ich mizerná mini bageta, ale za 3 hod. meškania mi vrátili 400 e. Priala by som si, aby každoročne meškali aspoň 3 Hod. a moja dovolenka bola o odškodné lacnejšia. Dokážem oželieť tých pár hodín, ktoré som miesto ležania na pláži, strávila sedením na letisku😂😂😂

oliverceky
4. aug 2019

@bsp39 Ako ste dosiahli vrátenie 400 eur?

momoqui
4. aug 2019

@bsp39 tak si na miesto kupovania dovolenky sadni na letisko a usetris este viac

momoqui
4. aug 2019

@anastaziamala su to chartre a daju max bagetu a nejaky napoj

bsp39
4. aug 2019

@oliverceky podľa predpisov EÚ je na to nárok v závislosti od vzdialenosti a času meškania.

siska53
5. aug 2019

@anastaziamala my sme s nimi sli 2.x, lebo vsak v cene zajazdu... Tak lietadlo male, ale tak leteli sme 3 hodiny.. my sme leteli vzdy v noci, kto chcel, vzal si bagetu, v ponuke studene a teple napoje, alkohol za priplatok. Nemam to velmi s cim.porovnat, predtym uz neviem, s kym sa.letelo, ale tie lietdala su pre mna rovnake, aj predtym 3 a 3 sedadla, tiez bageta a ked sme.leteli rano, bola navyse ta napolitanka.. mas len jeden typ bagety, na vyber nie je..

siska53
5. aug 2019

@tralala23 ale vsak to vzdy hovoria! Nam vlani meskal.let kvoli burkam nad Európou, vtedy meskali vsetky lety. Teraz zas nejaky pristroj opravovali.. ale obe cesty naspat boli s odletom nacas.

synda11
31. júl 2023

Ahojte mám veľmi zlu skúsenosť …let Mahon / Menorca …do Ba bol dosť chaoticky…veľmi staré lietadlo … s lietadlom veľmi triaslo …Ok mohlo ísť o turbulencie…bol deň a krásne pocasie ….ale v lietadle velka zima …veľmi zle pristávanie …pilot keď k nám prehovoril len to zachrčalo….báli sme sa my aj deti aj ľudia v lietadle …takže do budúcnosti sa chcem vyhnúť tejto spoločnosti