Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som sama s trojročným synom. Pridáte sa na dovolenku?

haallo
17. jan 2015

chceme ist na dovolenku, maj jun ,2015 prida sa niekto som sama s 3 rocnym syncekom

vnika
18. jan 2015

@haallo ahoj, nechces sa pridat k nam do bulharska? ja som takto hladala minule leto mamicky s detmi a nakoniec sme sa zisli dobra partia.

haallo
autor
18. jan 2015

rada sa pridam a Bulharsko by mi aj vyhovovalo je cenovo dostupne no ja som fixovana dovolenkou bud posledne dva majove tyzdne alebo posledne dva junove tyzdne

vnika
18. jan 2015

@haallo joooj, to je skoda, lebo my to uz mame dohodnute od 28.6.

haallo
autor
18. jan 2015

hmmmmmmmmmmmmmm tak to si ma zosmutnila, skoda a na ako dlho idete?

haallo
autor
18. jan 2015

par dni by som to este mozno vedela potiahnut do jula ale asi len tak do 5.7 aj to nie som si ista ci by sa to dalo

vnika
18. jan 2015

napisem ip, len trosku neskor

mandarinkadarinka
18. jan 2015

Ahoj... A kam by chcela ist? Aká destinácia?

elenapol2
19. jan 2015

dobrý večer,

dovolte,aby som sa predstavila, moje meno je elena a mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk - ak budete chcieť, vybavím vám naj cenu - mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.

TO GARANTUJEM
🙂

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný večer prajem

haallo
autor
28. feb 2015

@mandarinkadarinka
je mi to podstatne jedno len k moru s autom ci lietadlom v termine posledne dva majove alebo posledne dva junove tyzdne nieco s detskym svetom bazeny ihriska

nelinka2009
29. mar 2015

a keby sa nahodou nasla nejaka maminka s dietatkom na 09 10 2015... Al mozno Tutecko, Grecko... Ozvite sa

haallo
autor
11. máj 2015

ahoj tak nakoniec ideme od 27.6 do 5.7 ak by si sa chcela pridat, idem so sestrou a jej dcerou ta ma 10 rokov no este nevieme kam Ivet

Tu začni písať odpoveď...

Odošli