Spojené arabské emiráty - skúsenosti

niika21
28. júl 2016

Ahojte,planujem dovolenku v SAE na november 2016 a rada si precitam vase skusenosti ci uz s hotelom,cestovkou,vyletmi v tejto krajine,vopred dakujem za recenzie vasej dovolenky v SAE 😉

luciannka83
28. júl 2016

Tak ja by som tam toho roku nešla,...

niika21
autor
28. júl 2016

@luciannka83 ja sa pytam na skusenosti s danou krajinou a nie ci by niekto isiel alebo nesiel, to je kazdeho osobne rozhodnutie

werka_t
28. júl 2016

Praveze to je maximalne bezpecna destinacia 😉

wladka
28. júl 2016

@niika21 SAE su v pohode.. zalezi do akej oblasti ides.. my sme boli v hoteli 3* Citimax bur Dubai s ranajkami.. z hotela chodia shuttle busy na plaz a do nakupnych centier.. taxiky lacne..prestravujete sa ako na SVK.. menu 5-7€.. mekac rovnako.. vody za babku.. nakupne sialenstvo..vonavi muzi 😀 .. mne sa tam paaacilo.. (januar 2015)

@luciannka83 SAE su samostatny stat.. na nikom nezavisly a hlavne sebestacny a nie su v konflikte.. keby si tam, tak to vidis.. uplne na niecom si zakladaju nez ti ini moslimovia...

kitikat
28. júl 2016

Podla mna v dnesnej dobe jedna z najbezpecnejsich krajin. Tam ziadne teroristicke utoky neboli, ziaden psychopat nestriela len tak do davu atd. My sme tam boli v aprili, chodime tam kazdy rok, nam sa tam velmi paci. Lietame Emirates-om z Viedne alebo Mnichova a lieta aj Fly Dubai z BA, lenze Emirates lieta castejsie a my letime vzdy v noci a rano sme tam, cim ziskas jeden cely den. Co sa tyka hotelov, my si vyberame apartmanove, tj. 2 alebo 3 izbove "byty" napr. Radisson Dubai Marina je super. Vo vseobecnosti Dubai Marina je super. My sme asi tyzden tam a potom tyzden na palme v hoteli Atlantis. Je to tam super, aj pre deti s velkym aqua parkom. Ak by si mala dalsie otazky, kludne mi napis, rada ti pomozem 😀

luciannka83
28. júl 2016

@niika21 veď v pohode 🙂 nemusíš hneď iskriť

martuska2
18. sep 2016

November je super mesiac v sae

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
27. máj 2020

Zeny, ako je to v SAE v rezorte s podavanim alkoholu? Tiez je tam prohibicia medzi 11-14 hod.ako napr.v Omane?