Stanovačka v Taliansku, prípadne v Slovinsku

pjana
29. júl 2018

Ahojte, radi by sme išli k moru do Talianska prípadne Slovinska, niekde čo najbližšie od BA. Nemusí to byť letovisko, kludne niečo pokojnejšie, kde je camp blízko mora a su tam aj preliezky pre deti. Stan budeme mat vlastny. Skusam nieco vygooglit, ale vobec neviem ako to tam chodi. Zvacsa nachadzam mobilhouse ale my chceme stanovat. Viete mi prosim nieco odporucit? Kolko tam vychadza noc na dve dospele osoby a jedno dietata? Dakujem velmi pekne🙂

yvana74
29. júl 2018

@pjana
Ahoj. V Taliansku je kopa kampov. Vygoogli na googlemaps. Najdi si oblast kde asi chcete ist a kemping najdes na mape aj s odkazom na webstranku(obvykle ma webstranku) kde sa dozvies podrobnosti a teda aj ceny. Da sa aj improvizovat. Mozte hladat az na mieste. Zarucene najdete nejaky kemp. Tam to kempovanim zije. Kam asi do. Ktorej oblasti by ste chceli ist? Sever alebo juznejsie? Jadranske more? Alebo. Zapadne pobrezie?

brona235
29. júl 2018

@pjana ahoj. V taliansku ani slovinsku nic nepoznam ale ak by ste sa rozhodli pre chorvacko tak mozem urcite odporucit ostrov Pag a kamp Strasko. Je to sice dalej ale je tam krasne a celkom lacno. A pre deti aj animatori a kopec preliezok a atrakcii. Skus si vygooglit toto... ☺

yvana74
29. júl 2018

@pjana priklad. Kempingy na Lido di Jesolo - vid foto.
Vyhkadas kemping. Pozries web.. Zistis co ponuka - ihrisko, bazen, vzdialenost od plaze, atd... Ake su sadzby za stan za osobu dospelu/dieta. Neda sa to zovseobecnit. Kempy su tiez ohviezdickovane ako hotely. Kazdy ma. Svoje sadzby. Podla sluzieb ktore ponuka. Su mensie kempy so zakladnymi sluzbami ako wc, sprchy Bar/restauracia obchodik, Ihrisko.... Alebo obrovske Camping villages aj bazenami, obrovskymi ihriskami, animaciami pre deti, atd... Uz je len na vas co si vyberiete a co preferujete.