Starigrad Paklenica - ceny v reštauráciach

vamajka
11. júl 2017

Ideme do Starigradu mame ubytovanie vo Ville Santa Maria. Boli ste? Ako ste boli spokojni? Ake su ceny v okolitych restauraciach? Mame polpenziu no nechce sa mi pripravovat obed a ani vlacit plny kufor potravin. Takze poprosim kto tam bol v tomto obdobi aby som vedela kolko eur si zamenit. Dakujem

simsalabim
11. júl 2017

@vamajka sice nie som v Paklenici, ale som momentalne v Chorvatsku a vsade v restikach a kaviarnach sa da platit kartou. Menili sme iba minimum, na zmrzku a atrakcie, inak vsetko platime kartou + pridavame drobne ako tringelt.

vamajka
autor
11. júl 2017

@simsalabim prosim ta a ceny v restauraciach su ake?

simsalabim
11. júl 2017

@vamajka ako kde a podla toho, co chces jest. Pizza cca 45 kuna, najlacnejsia ryba 50, kuracie, bravcove 60, k tymto jedlam su automaticky hranolky, salat 20, lasagne, rizoto, cestoviny 45-70 podla toho, co v nich je, palacinky 20, pivo okolo 25, velka voda (1l) tak isto.... Samozrejme, su aj drahsie jedla, napr.ryba za 170.

ivu80
12. júl 2017

@vamajka boli sme v Starigrade Paklenici 2 krát..je tam krásne, hlavne to je úžasné, že si pri mori a pritom obklopená horami..ceny sa mi zdali o trošku vyššie ako napr.na ostrove Pag, hlavne teda pivo a nealko v reštaurácii..