Sterilné fľaše na dovču

alicalilica
28. júl 2019

Ahoj ako ste riešili sterilizáciu fliaš na mliečko na dovolenke?

veronikaszabova
28. júl 2019

@alicalilica normalne som umyla v umyvadle

luliu
28. júl 2019

Neriešila som, umyla som v horúcej vode a preplachla vodou z rychlovarnej kanvice

mondolina
28. júl 2019

Nikdy som fľaše nesterilizovala.

lula313
28. júl 2019

Ani ja som po čase už flase nesterilizovala, pripadne vo vode v mikrovlnke

kulumulu123
28. júl 2019

@alicalilica kup skleneu sflasu daj do hrnca s vodou prevarit

denisa098
28. júl 2019

@alicalilica ved si vezmi menší hrniec do ktorého ti vojde fľaša ak tam nebudete mať , keď ich umyješ klasika, do hrnca vriacu vodu, aj z kanvice zovretú a šup tam s fľašami. Cumlami, a nechať pár minút. A hotovo.

nikpa
29. júl 2019

@alicalilica čo tak použit občas obyčajný sedliacky rozum... vriaca voda a hrniec. Hotovo 🙄

luliu
29. júl 2019

@nikpa co keď sú na hoteli a nemá hrniec ani sporák?

simca06022011
29. júl 2019

Nijak. Keď som sterilizovala vždy ( cca do pol roka-roka) na dovolenky sme nebehali. A potom stačilo opláchnuť horúcou vodou z kanvice a vybavené.

nikpa
29. júl 2019

@luliu tak nech prispôsobi potreby dieťaťu a ide do apartmánu. A ak mám male bábätko tak sa jedno leto dovolenky vzdám keď mu na nej nedokážem poskytnúť to čo treba a na čo je doma zvyknuté.

simca06022011
29. júl 2019

Inak aj v mikrovlnke sa dá 😁

alicalilica
autor
1. aug 2019

Ideme na hotel takže kanvica ani sporák a hrniec a ani mikrovlnka nebude 😁 a áno snažím sa prispôsobiť a hľadám riešenia ako na dovolenku ísť a urobiť všetko tak aby bola celá rodina spokojná a nielen jedno dieťa .....na ostatné deti nemám brať ohľad lebo máme bábätko otec si nepotrebuje oddýchnuť lebo máme bábätko a aj ja si mám vzdať oddychu lebo mám bábätko ....a aj to bábätko sa má vzdať pobytu na čerstvom vzduchu v prírode lebo je bábätko 😂 NIE ako som už spomínala hľadám riešenia a aj som našla elektrický sterilizátor ....takže žienky ďakujem za odpovede .....a aj vy skúste rozmýšľať ako sa to dá namiesto toho ako nie.....pekný deň všetkým 😁