Stihnem let s 35 minútovým medzipristátim?

gumkac19
29. jún 2016

Baby, myslíte, že sa dá stihnúť let na letisku vo Viedni s 35min. medzipristátim??? Nikdy som ešte na letisku vo Viedni nebola takže neviem ani aké je veľké..

whitecat666
29. jún 2016

@gumkac19 35min. je velmi malo, neviem si predstavit ako by si to mohla stihnut. Urcite si zabookuj iny let.

katka210
29. jún 2016

@gumkac19 ano da sa. Pokial samozrejme nebude mat tvoj let meskanie

monika15
29. jún 2016

@gumkac19 no to vsetko zalezi skadial kde letis, ak len kratko tak mas sancu ze mas brany pri sebe ako napriklad mi ze z velke brany dookola cez international tak veru 35 min sancu nemam.

wladka
29. jún 2016

@gumkac19 neriskovala by som.. z Viedne bezne lietam, nie je problem sprintom.. ale male meskanie priletu, kopa ludi (aj mantavych co zavadzaju), stres..neviiim.. aspon hodinka a viac... 😉

gumkac19
autor
29. jún 2016

Spoločnosť rovnaká - Londýn - viedeň //35min.// viedeň - košice

stardust
29. jún 2016

@gumkac19 zavisi od toho, aky mas listok. Zavolaj si do spolocnosti, co v pripade meskania prveho letu. Aby si nezostala na sucho a nemusela kupovat novy let.

gumkac19
autor
29. jún 2016

hej tiez som taka skepticka voci tomu casu.. 35min. clovek nikdy nevie.. s takym kratkym prestupom som este nesla.. tak ma zaujimali skusenosti 🙂

tyelde
29. jún 2016

dá sa, ale fu...neriskovala by som, keďže čo mám ja skúsenosť tak vo viedni býva neskutočne mrte ľudí a lietadlá zvyknú aj meškať, plus teraz sú sprísnené bezpečnostné kontroly, ja som mala minule 45 minúť (asi pred mesiacom) a stihla som len tak tak, lebo na bezpečnostnej kontrole predo mnou asi 40 ľudí....

monika15
29. jún 2016

@gumkac19 vyskusaj a potom nam tu napis 🙂

whitecat666
29. jún 2016

Ono keby slo len o to bezat z jedneho lietadla na druhe, tak by si to mohla stihnut. Ale ak castejsie lietas, vies dobre, ze tak to nefunguje.
Problemom su momentalne bezpecnostne kontroly. Uz je dovolenkova sezona takze pokial nejdes niekedy o tretej hodine rano, cakaj davy ludi. Nehovoriac o tom, ze lietadlo moze meskat alebo sa len trosinku dlhsie zdrzi na pristavacej drahe a uz mas pol hodinu prec...

marina24
29. jún 2016

ale pdola mna možno ani nebudeš musieť vystupovať z lietadla 🙂 over si to vsak...niekedy je let tam a aj naspat ptom to iste lietadlo,ale podla mmna sa to neda stihnuť aak bud sa menit lietadlo..

zuzanaete
29. jún 2016

@gumkac19 Kazde letisko by malo mat dany minimalny cas na prestup. Pokial si si hladala letenku Londyn - Kosice a tato bola ponuknuta, tak je sanca, ze to ma letecka spolocnost overene, ze by sa malo stihat a v pripade nestihania je za to zodpovedna letcka spolocnost a museli by ti zabezpecit dalsi let alebo iny sposob dopravy. Ak si si ty tak nakombinovala lety a nestihnes druhy let kvoli meskaniu, tak je to tvoj problem. Osobne si myslim, ze 35 minut je malo aj na bratislavske letisko. 🙂 Ja som raz mala let Amsterdam - Praha - Bratislava s hodinovym casom na prestup v Prahe. Lietadlo z Amsterdamu meskalo hodinu. 🙂 Ale v mojom pripade to bola zodpovednost leteckej spolocnosti a tak to riesili oni.

zuzanaete
29. jún 2016

Nedalo mi to a googlila som. http://www.viennaairport.com/en/passengers/arri... Takze vyzera, ze by sa to malo stihat, ale overila by som si to s leteckou spolocnostou, co v pripade, ze sa nestihne.

bluka2
29. jún 2016

To stihas a keby aj nie, supnu ta na dalsi let, ziadny problem. Letisko vo Viedni je dobre zorganizovane, predpokladam, ze je to Austrian, to ma gaty vsetky pri sebe v jednom terminaly, medzi tym ten zrychlovaci pas. Nebude ti treba viac nez 5 min. ist. Osobne som uz stihla take lety a jeden dokonca aj bez boarding pasu, v Rime, to je moj osobny rekord 😎

bluka2
29. jún 2016

V lietadle Ti pred pristavanim este povedia, na ktory gate mas ist, ak to nebude zname uz v Londyne.

marylis
30. jún 2016

@gumkac19 no ak by ti sla batozina automaticky rovno do Kosic, tak by si to aj stihla. Ale ak si mas za tych 35min aj pockat na batozinu a zase ist cez tu kontrolu, tak to nedas urcite..

miriam11
30. jún 2016

@gumkac19 na toto by som nervy nemala. Radsej si rezervuj iny let a pockas. Len zbytocne si budes robit stresy, zastupy ludi, vsetci ti budu prekazat, lebo ty sa budes ponahlast. Budes pekne nervozna. Nie, podla mna by si musela mat obrovske stastie

felycity
30. jún 2016

ak ti letenky robila letecká spoločnosť a dala ti to tak to tak by si to mala stíhať, oni vedie či môžu ponúknuť taký to let, ale nevedia to garantovať, že lietadlo nebude meškať, v prípade meškanie, ti ponúknu alternatívu na daľší let a pod. to sa už rieši v rámci konkretnej leteckej spoločnosti s ktorou letíš

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluka2
30. jún 2016

@marylis Jasne, ze batozina ide automaticky do kosic

bluka2
30. jún 2016

Je mozne, ze batozina pride az na druhy den. Tak bud vziat vsetko ako prirucnu, alebo vlastne...mne to nevadi, ked mi ju z letiska dopravi niekto domov, aspon to nemusim trepat ja sama 🙂 pokial sa jedna o cestu domov..

whitecat666
30. jún 2016

@tanapeta to bola aka letecka spolocnost?? Len zo zvedavosti.
My chodime vacsinou s emirates ale este sa mi nestalo, ze by lietadlo cakalo kvoli tomu, ze si niekto nakombinoval blby let... Ved vzdy mas na vyber, aj podla toho sa casto lisia ceny letov.

bluka2
30. jún 2016

@whitecat666 Bude to len Austrian a ich kodovi partneri, nic ine to nemoze byt!

whitecat666
30. jún 2016

@tanapeta @bluka2 ...z mojej skusenosti bud lietadlo stihnes alebo nestihnes. Teda pokial nejdete ako organizovany skupinovy zajazd cez nejaku cestovku (tam to zrejme funguje inak).

bluka2
30. jún 2016

@whitecat666 A ten let nie je nakombinovany nie. Oni maju take "pripoje" do grazu, kosic, innsbrucku a vacsinou to vychadza. Ak to nevyjde, bez poplatku ju daju na nasledujuci let

tanapeta
30. jún 2016

@whitecat666 letecká spoločnosť Niki (Nikiho Laudu)

bluka2
30. jún 2016

@whitecat666 Ano, presne, bud stihnes alebo nestihnes. Ak nestihas, daju ta na dalsi. Tak neviem, naco si bookovat ten neskorsi, ked takto mozno (s vysokou pravdepodopnostou) stihnes te skorsi a ak nie, pojdes tym neskorsim. Ak sa jedna o posledny vecerny let do kosic (neviem kolko za den ich maju), pojde prvym rannym, to je jedina vec na povazenie

bluka2
30. jún 2016

@tanapeta Niki je prakticky to iste, alebo sa volaju aj air berlin a sharuju kody s austrianom

bluka2
30. jún 2016

@tanapeta Ale je to jedna rezervacia, ci nie? Lebo ak nie, berem spat vacsinu veci, co som popisala

zuzanaete
30. jún 2016

@tanapeta Na automaticke cakanie lietadla by som sa nespoliehala. Ako som spominala, mala som let Amsterdam - Praha - Bratislava s hodinovym prestupom v Prahe. Lietadlo z Amsterdamu malo hodinove meskanie. Uz v lietadle robili opatrenia, aby som mala co najvyssiu sancu stihnut dalsi let (presadili ma do 1.triedy, aby som vystupovala medzi prvymi, pri vyjdeni z lietadla tam stala pani s tabulkou, ktorym smerom sa mam ponahlat, nech to nehladam ...), ale vyslovene mi povedali, ze kvoli mne lietadlo cakat nebude, co som si myslela, ze bude automaticke, kedze o mne vedeli.