Štúrovo dovolenka

matusik24
11. júl 2018

Ahojte dievčatá,chceli by sme ísť na dovolenku do Štúrova,odporučte mi niečo, kde ste aj vy boli spokojné a radi sa tam vraciate.Išla by som tam len ja s malým 5r. manžel nechce ísť.Ďakujem za odporúčania.

hosaro
11. júl 2018

Chceš ísť aj na kúpalisko a byť v areáli Vadašu?

matusik24
autor
11. júl 2018

Môže byť.Ďakujem.

hosaro
11. júl 2018

Chata MYA

janinque
11. júl 2018

Ja som bola s 2r synom ubytovana mimo arealu; bolo to peso asi 5min a mali sme uplny klud; penzion Green House, bola som velmi spokojna.

eliene
11. júl 2018

My sme boli ubytovaní vo vedľajšej dedinke čo bolo 10 min od Vadaša na pešo išlo sa tam pekne cestičkou až priamo ku kúpalisku aj cyklotrasa tam je bývali sme v v apartmánoch Lýdia a doporučujem pani veľmi milá a v záhrade majú takú minizoo kde sme mohli chodiť kŕmiť zvieratká úplný pokoj a tým že to bola dedinka vedľa ubytko bolo lacne iba 10€ na noc a je to bez stravy ale keď si na kúpalisku celý deň tak my sme hľadali bez jedla ubytovanie.....

neeelaaa1
11. júl 2018

@eliene dobrý deň, môžete mi dať prosím vás kontakt?

fadama
11. júl 2018

My sme tam boli pred 11-timi rokmi a boli sme na plavbe lodou bolo to super, aj drinky sa tam dali kupit.
A trochu mimo...... Ako ze manzel nechce ist na dovolenku s vami ?

natalia38
11. júl 2018

Mna teda Sturovo vobec neocarilo. V 35st horucavach sa kupat v teplej vode nam vobec nesedelo

matusik24
autor
11. júl 2018

@fadama no nechce, nemá rád slnko,nevie plávať atď.

radostka
11. júl 2018

@matusik24 pozri si penzion Welya***. Noc stoji 17eur na osobu, izby super aj majitelia. Daju sa dokupit ranajky za 7,50eur, ale to sme my nemali, tak neviem, ake su. Od kupaliska je to asi 8 min, priamo na namesti, parkovanie v uzavretom dvore, na dvore su aj nejake preliezky pre deti.

fadama
11. júl 2018

@matusik24 ani ja neviem plavat, 😂 ale k vode ideme. 🙂

amima
11. júl 2018

my chodievame do: Cerveny smrek, mozno by mali volnu tu malicku izbicku na konci, to je dvojka. Skus zavolat... Odporucam pre takeho maleho, ako mas ty. Je to cca 15 peso od kupka, my chodievame autom, parkovanie je zadarmo.

tamarik
11. júl 2018

Ka odporucam el paso-maju aj ubytko pre 2 osoby vratane vstupov na kupko a bez stravy a maju pomerne dobre ceny.....

neeelaaa1
12. júl 2018

@eliene ďakujem

janynkaaa
12. júl 2018

My sme boli minuli tyzden a ubytovanie-pepo a bolo tam fajn .Pekne a ciste. Blizko kupaliska .

lula1200
17. júl 2018

@matusik24 my sme tu teraz. Je tu super. Sme s dcérkou 11 mes. Ubytovaní sme v apartmanoch Solaris.
Tí čo prenajímajú sú super. Pod oknami je hneď centrum. Z druhej strany je kupko asi 500metrov 🙂

mata2
17. júl 2018

Baby a da sa platit na kupku kartou?

mnamko
17. júl 2018

@mata2 podla mna nie

mata2
17. júl 2018

@mnamko diky
A v blízkosti kupka je bankomat? Idealne slsp..

verkom
17. júl 2018

@mata2 pri kúpalisku je aquario a tam je slsp bankomat a slsp je aj na v meste, ked prejdem cez parkovisko do mesta tak nejakých 30 metrov je banka... ja som to Štúrova tak ak potrebuješ nieco vediet, pýtaj sa

mata2
17. júl 2018

@verkom dakujem 😀

ibrunova
17. júl 2018

My sme boli v hoteli Thermal.

majusska202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majusska202
17. júl 2018

@natalia38 sme dve. My sme tam boli tento víkend s partiu všetci si to chválili tak sme sa nechali z manželom nahovorit no podľa mňa otras nikdy viac ma tam nedostanú. Vraj som rozmaznana no co už

mnamko
17. júl 2018

A co sa ti nepacilo? Mi tam chodime uz 17 rokov a vzdy sme boli spokojny,muz je Sturovcan ale vzdy sme ubytovanyv areali na niekedy v stane ale to je risk koli pocasiu tak uz chodime do chatiek uz sa podaril aj karavan,voda teplucka vzdy cista jedla tolko ze si nevies vybrat,vlacikom sa da ist do Ostrihomu ,od 10.hod do 17 chodi po Dunaji kazdu hodinu lod plavi sa 50 min.takze som zvedava co sa ti nepacilo

4ocka
17. júl 2018

@mnamko aj ja som zvedava, a su aj studensie bazeny. Ja sa moc sice nekupem, vlnovy mi je studeny, lanovy moc teply🤣radsej deka a kniha, ale muz s detmi dozblaznenia vo vode..my sme tu 4 rok a spoko. Tento rok sa mi zda ze zdrazelo aj pivo aj jedlo 🤔 ale tak co uz..

A ubytko, ja rezervujem januar/ februar, neskor nezozeniem take ake chcem, a teraz je tu plnka ludi 👌🏻

mata2
19. júl 2018

@verkom prosim ta, este ma napadlo..
Na vlakovej stanici stoja taxiky, alebo budeme musiet volat?
A aj si kupime celodenny listok na kupko, mozme v priebehu dna odyst a zas sa vratit? /ubytko mame 50m od kupka/.
Tobogany su v cene alebo sa platia zvlast? Diky.

verkom
19. júl 2018

@mata2 taxíky stoja vždy pri stanici, to iba keby si vystupovala naozaj posledná tak si nestihneš žiadny vziať.... co sa týka toboganov- platia sa zvlášť a ak si kúpiš celodenný vstup na kupalisko a chceš vyjsť, tak sa dá, ale informuj dá hneď na vstupe ze ako, lebo jeden cas bolo ze si si musela vziať nejaký extra náramok pri tom ako si chcela vyjsť....- takze to sa opýtaj pred tym ako vstúpite dnu, nech ta nič neprekvapí... aby ta bez problémov pustili naspäť...

mata2
19. júl 2018

@verkom diky😃