Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tabletky na oddialenie menštruácie

levica202
15. aug 2018

Ahojte, prosim Vas chcela by som sa opytat, mate nejake skusenosti s tabletkami na oddialenie menstruacie? Su na predpis? Na nete som najviac nasla Norethisteron.
Dakujem Vam za odpovede!

pininka
15. aug 2018

@levica202 ano musis ist k svojej doki,teraz som ich akurat brala,prvykrat v zivote a vsetko bolo ok. Akurat ze moja doktorka mi poradila, aby som ich zacala brat v ten den ako som u nej bola a nasledne 9 dni, potom som dostala mensez a na dovolenku ideme teraz v piatok. Cize je to super, lebo zas nemat vobec nieje podla mna ok. Takto sme ju privolala skor,teda v case kedy som ju mala predtym len sa mi zasa posunula o 5 dni.

hvolkovamirka
15. aug 2018

@levica202 zajdi ku svojej doktorke, ta ti ich predpise, lebo niesu volnopredajne 🙂 treba mysliet na to, ze to je zasah do prirodzeneho kolobehu tvojho tela. vela zenam to paradne rozhadze cyklus ze sa potom davaju dalsieho pol roka do poriadku. tvoja gynekologicka pozna tvoj zdravotny stav, ta by mala usudit, ci su pre teba vhodne alebo nie. ja som ich pouzila raz a uz to radsej neskusam, necitila som sa po nich dobre. 😉

mirkavic
15. aug 2018

A ja takéto už neriešim odkedy nosím menštruačný kalíšok 😊 jedine ak treba kôli operácii alebo tak pochopím...ale kôli dovolenke je to nezmysel 😉

tinuska1112
15. aug 2018

Ja som tieto tabletky brala už viac-krát, 2-3 -krát úplne bez problémov, posledné dva razy hrozne, bola som naliata, asi na 5. deň som zvracala , bolo mi na odpadnutie, ako pri črevnej viróze..Takže už nikdy viac. Asi týždeň som sa z toho dostávala. Ale to sú možné vedľajšie účinky.

levica202
autor
15. aug 2018

@mirkavic neni to kvoli dovolenke

levica202
autor
15. aug 2018
eliska13
19. aug 2018

@levica202 ja mám doma nepouzila som ho, ak chces posuniem
Predtým zahral v pohode teraz som na šťastie dostala o týždeň skor