Taliansko cez airbnb

tehulka2016
15. máj 2018

Cestovali ste niektora. Sr rodinou do talianska ale bez cestovky? Chcela by som ist cez airbnb, mate skusenosti? Pripadne rady, tipy cez co pozerat ked chceme ist k moru. Dakujem

oravocka
15. máj 2018

@tehulka2016 ahoj. Aj ja by som chcela taliansko, prvý krát v živote, autom s dvomi deťmi, 1a5 rokov. Ak má niekto dobré tipy, potešia. Ďakujem

nizuva
15. máj 2018

Ja som teraz hladala cez tuto apku londyn .. zrusili mi pobyt tyzden pred bez mailu, sms cohokolvek a neviem sa dopatrat pravdy kto. Peniaze mam sice spat ale najst ubytko v horiaci termin bol problem a teda drahsi problem o 65€ .. ideme teraz cez booking a ti komunikuju stale a hned

lienqa
15. máj 2018

My máme zas naopak len dobré skúsenosti cez airbnb, boli sme tak v Budapešti v byte, môj chlap pracuje v zahraničí a keď idú niekde na výlet tak si ubytko len cez toto zajednávajú , teraz naposledy to bola Kalifornia. 🙂

veronnica080
15. máj 2018

Po slovensku som cez airbnb bola už viac krát ale zahraničie by som sa asi trochu bála. No pokiaľ bude mať dotyčná osoba dobré hodnotenie, tak môžeš skúsiť. Ale poriadne si to prever

sidicek
15. máj 2018

@nizuva mne sa stalo to iste tetaz v londyne, ale ponukli mi 10%navysenie sumy na dalsie ubytovanie

nizuva
16. máj 2018

@sidicek nerozumiem tomu zas na bookingu neuvadzaju komplet udaje otras s tym ubytovanim

xisca
16. máj 2018

Ahojte, ak by ste chceli usetrit pri ubytovani cez air bnb 15 eur, tak mi napiste do sprav mail, aby som Vam pozvala pozvanky. Ak cestujete cez booking, tak mam v ponuke toto:
15 dolárové kupóny pri ktorých sa ti vráti 15 dolárov /cca 12 - 13 eur/ na kreditnú kartu:
https://www.booking.com/s/35_6/69034b18

Kupón na vrátenie 10% z ceny ubytovania:
https://www.booking.com/s/35_6/4591230d

xisca
16. máj 2018

@oravocka , v Taliansku mozes navstivit aj cestovnu agenturu. Mam kontakt na jednu agenturu v Lido di Jesolo, pani vie perfektne anglicky. Pripadne v tejto oblasti viem poradit hotely, je tam aj vela apartmanov.

sidicek
16. máj 2018

@nizuva tak booking ti to viac garantuje tam mi este nikdy nezrusili rezervaciu ani nezmenili podmienky,len treba pozriet poriadne, ci nie su poplatky navyse na mieste, ale vzdy to niekde na stranke pisu, ak si zmenil podmienky ubytovatel tak treba kontaktovat booking, oni to poriesia. Airbnb je lacnejsie ale podla mna rizikovejsie, co sa tyka toho rusenia ubytovania kedykolvek.

amazonka3
16. máj 2018

My chodime len cez airbnb, boli sme uz asi 3x v Chorvatsku, v Krakowe, v Berline, vsade bez problemov. Samozrejme citame referencie.

fokuska
16. máj 2018

@tehulka2016 Chodim ecez airbnb casto - Francuzsko, Taliansko, Cesko, Svajciarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko... pozerame si referencie, ale boli sme aj na takych co boli uplne nove na airbnb a doteraz sme boli vzdy spokojni, neboli ziadne problemy.

V Taliansku sme boli nasledovne: letenka Kosice - Bergamo, pozicane auto Bergamo - Milano, potom Milano - Sienna, Sienna - Tarquinia, tarquinia - Rim, v Rime sme auto vratili a potom sme leteli Rim - Praha a z Prahy do Kosic vlakom.

evi12
16. máj 2018

@tehulka2016
bezne chodime do IT cez airbnb a vobec nikdy ziaden problem...inak ani nehladam

sazumak
16. máj 2018

My chodievame cez booking hlavne do Talianska, precestovali sme toho veľa a nikdy nebol problém. Len tento rok spoplatnili veľmi upratovanie, posteľné prádlo, osušky, dokonca aj klímu 🙂 Doteraz to bývalo v cene.

oravocka
16. máj 2018

@xisca ahoj. Kedy je lepšie ísť hore na sever? Radšej asi august, september ako jún, však? Aby nám zima nebola😉teta vie po anglicky, ja len trošku😊

xisca
16. máj 2018

@oravocka, koncom júla talianom začínajú celozavodne dovolenky na 3 týždne. V polke augusta majú štátny sviatok a vtedy je naviac ubytovacích kapacít obsadených. Ale spomenula som si, že v 1 agentúre bola pred 3 rokmi aj Slovenka, len to musím pohľadať že ako sa volala ta agentúra, v ktorej pracovala.Ja som pred 3 rokmi bola v Jesole od začiatku júla do začiatku augusta a voda bola fajn a stále bolo 30 stupňov a pršalo len 4x chvilku

xisca
16. máj 2018

Ja som bola v Taliansku vždy tak, že v júli som prišla a v auguste odišla. Ale veľa ľudí mi povedalo, že na konci augusta sú nižšie ceny a obchody majú výpredaje lebo sa chcú zbaviť veci. Ak by si išla do Jesola, tak v 1 hoteli sa poznám s majiteľom, alebo chcela ísť na výlet niekde,tak ti viem poradit a je tam super obchod na kabelky

oravocka
16. máj 2018

@xisca uvidíme podľa toho, ako bude môcť môj muž v robote. Chcem ísť s dvomi deťmi 1 a 5 rokov. Je tam pekne pre nich? Ďakujem veľmi pekne za infosky

xisca
16. máj 2018

@oravocka, výhoda je pozvoľný vstup do mora. Hotely majú beach pass v cene a deti sa tam často hrajú s pieskom a hľadajú mušle. Je tam aj zábavný park niečo na spôsob nasej Tatralandie, sochy z piesku, podmorský svet, rôzne múzea, labyrint.

m.i.r.i
16. máj 2018

tiez sme boli cez airbnb v Taliansku, aj inde..muz v Kanade atd...ziaden problem...pozeram poriadne, precitam referenice, kontaktujem...

tehulka2016
autor
16. máj 2018

@evi12 boli ste aj pri mori? ak ano vies dat nejake referencie?
@xisca aka je to lokalita? ci v jesole?

xisca
17. máj 2018

@tehulka2016 , lokalita je v Jesole. Ale mám pochodené aj Caorle, Bibione a Gardske jazero. Jesolo poznam asi najlepsie.

lenkald
14. júl 2018

my sme chceli nase ubytko tam dat, lebo to chceme len 7 tyzdnov v hlavnej sezone prenajimat inym a zbytocne sa navysuju ceny o provizie a poplatky, co zaplati nakoniec host...ak by ste chceli niekto prenajimame nas apartman v Bibione najdete na FB ako Apartman Zodiaco Bibione

maria41911
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria.vinea
20. aug 2019

Najlepšie spojenie Košice Miláno poraďte