Taliansko - Lido di Jesolo

mimiq
28. júl 2014

Maminky aj nemaminky...Budúci týždeň odchádzam zo sestrou na našu vôbec prvú dovolenku...Rozhodli sme sa pre Taliansko keďže to bol náš sen...Presnejšie Lido di Jesolo...Keďže sme dve mladé baby chcela by som od vás vedieť nejaké informácie...Máme zaplatenú polpenziu..myslím že cez deň sa tam nejak prestravujeme...Načo si hlavne dávať pozor ? Myslím všeobecne...čo nezabudnúť navštíviť aby sme potom neľutovali ?...Ceny sú tam asi aké ?Hladala som tu v témach no nič podoné som nenašla...Ideme si to tam hlavne užiť a oddýchnuť...Ďalej..nejaké tie diskotéky tam nájdeme ? 🙂..Ako sa dohovoríme ? ...Dá sa aj anglicky ? 🙂..veľa otázok mám...mám paniku už len s toho že ideme autousom :/ Ďakujem za každú info..🙂

cicimotinka
4. aug 2014

@gromkaver september je fajn, aj m sme tak chodili, len my sme chodili prvé 2 týždne, takže ten začiatok školy bol dosť nabitý na cestách... ale toho 6.9. už by malo byť fajn... závidím, aj ja by som šla... 😀

gromkaver
5. aug 2014

@cicimotinka ved to, kym deti nechodia do skoly, tak je nam jedno a hlavne ani mm nemal cas teraz cez prazdniny a v lete skor vyhladavame chladok a v septembri uz nebudu ani take horucavy a ak byaj pocasie nevyslo, budeme pustat sarkana, pojdeme do toho aquaparku a pochodime trochu a hlavne deti sa nadychaju trochu jodu 🙂 🙂

mimiq
autor
18. aug 2014

Baby takže včera som sa vrátila a musím povedat že bolo úžasne ! Hotel nádherný,personál úplne skvelý,,,no usúdila som že o rok sa tam vraciam znova...! Krásne prostredie,,,majitelka slovenka vždy ochotne pomohla...či už s výletmi alebo komunikáciou 🙂 pre deti skvelé prostredie,,,vela atrakcií 🙂

mirrinka
26. apr 2018

@mimiq ahoj. Viem ze je to uz davno ale v akom hoteli ste boli? Dakujem

mimiq
autor
26. apr 2018

@mirrinka boli sme v hoteli Alla Rotonda 🙂

kvetka08
25. jan 2024

@mimiq Dobrý deň, čítam recenzie na pobyt v hoteli Alla Rotonda v Lido di Jesolo. Boli ste tam v r. 2014, môžete mi povedať niečo bližie? Ako ubytko, strava, počasie, aké bolo more (čisté, teplé)? Ako ste cestovali a koľko trvala cesta?
Ďakujem.