Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Taliansko - Lignano Sabbiadoro

janulienka36
13. apr 2015

Ahojte, tento rok sa chystáme konečne do Talianska, je to môj veľký sen, tak dúfam že sa mi konečne splní. 🙂 Vybrala som si po dlhých úvahách Lignano Sabbiadoro, neviem či správne, no kedže sa veľmi v častiach Talianska nevyznám, riadila som sa odporúčaniami. Kedže sme 5 členná rodina ( 2 dospelí, deti vo veku 14,10,2 ), hľadala som najlepšie niečo so záhradkou a bazénom ale tiež v prijateľnej cene. A ešte aby to nebolo úplne mimo mesta, lebo máme radi prechádzky po večernom meste a promenádach s obchodíkmi ... vybrala som si rezidenciu Europa 3 http://www.lignano.it/sk/appartamenti/dettaglio... .ešte som nerezervovala, neviem sa do toho dokopať a hlavne som nenašla žiadnu poriadnu recenziu. Ak ste tam niekto boli, bola by som rada ak by ste sa podelili o skúsenosti 😀

ivet1371
13. apr 2015

My sme boli v Lignane je tam pekne aj vecer sa da poprechadzat

janulienka36
autor
14. apr 2015

@ivet1371 môžem sa spýtať kde ste bývali ?

ivet1371
14. apr 2015

@janulienka36 jedna pani zo slovenska tam prenajima dva domy kde su apartmany neni su moc velke ale blizko mora Aj pešej zony

desiname
14. apr 2015

My sme byvali presne tu pre 3rokmi. Je to velmi fajn ubytko no riadne daleko od mora.

sorciera24
14. apr 2015

@janulienka36 vyborny vyber.....Lignano je skvele pre deti....ubytko nepoznam, len sa mi zda velmi daleko od mora...ale s ostatnym budete spokojni, pozri sem: https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka/apartmanova-vila-v-lignane-alebo-bibione-pre-2-rodiny-s-detmi/
tu som davala aj odporucanie na ubytko, kde sme boli my...

janulienka36
autor
14. apr 2015

@desiname no aj ja si myslím že je to daleko, no kedže máme dvojročné dieťa ( okrem dvoch starších) tak som si myslela, že doobeda do nejakej1 by sme boli pri mori a ked ho dám spať poobede by sme už zostali pri bazénoch. aj tak som čítala že ked majú siestu je bazén zatvorený ... a s ubytovaním ste boli spokojní ? nie je to tam zastaralé ? môj 14 ročný syn hovorí, že je to tam ako za komunistov a to ich teda nezažil 😀

desiname
14. apr 2015

My sme mali velmi podobny apartman ako je na prilozenych fotkach. No ono je fakt, ze takto to vyzera takmer vo vsetkych apartmanoch v Taliansku. Ale cisto bolo, fungovalo vsetko. Upratovali sme si sami. A co je super apartmany boli priestranne aj pre 5tich. O bazeny sa starali, boli ciste. K moru je to vsak naozaj daleko a hlavne ked ides po tej horucave, cez vsetky tie ulicky, nie je to, ze ides priamociaro po jednej ulici. Moj maly mal 3roky auz si nepamatam kolko nam to trvalo, ale zvladnut zvladnete no poobede sa vam to myslim si uz nebude chciet absolvovat opat. My sme tiez neskor poobede relaxovali uz len pri bazene. Nedaleko bol lidl a guliverlandia je na tej istej ulici.

janulienka36
autor
14. apr 2015

@desiname no nato som sa ešte chcela spýtať, či je tam supermarket alebo nejaké pekárničky v okolí...ked sme boli v Chorvátsku ,tam sa to hemžilo na každej ulici pekarnou 🙂 to boli potom ranajky. a ešte by ma zaujímalo, či ste platili agentúre za upratanie apartmánu, pri väčšine som to našla ako povinný príplatok, jedine pri tejto som nič také nenašla ... dokonca ani pobytovú dan http://www.agenziateghil.it/en/preventivo/sched...

janulienka36
autor
14. apr 2015

@sorciera24 ahoj, pozerala som tú tému a konečne mám aj predstavu kam chcem ísť 😀 ten link čo si dávala na to ubytko mi nejde otvoriť, ani ked som si dala do google mi ju nenašlo ☹

desiname
14. apr 2015

No vtedy tam v okoli ziadne pekarnicky neboli, lebo ono je to vlastne na hlvnej ulici, ktorou kazdy do Lignana dorazi. Ani na nejaky mensi supermarket si neoamatam, vsetko tak autom.
No moc si nepamatam, ale vidi sa mi, ze sme za upratanie neplatili, aj ked vacsinou to byva.

sorciera24
14. apr 2015

@janulienka36 tie 2 agentury idu...asi preto nejde, lebo sa to meni...ale pohaldaj na lignano.it ...ale tie 2agentury odporucam...

monolulik
6. júl 2019

@janulienka36 ahoj, prosím ťa, boli ste ubytovaní na Európa 3? Ako ste boli spokojní? My ideme o tyzden

Tu začni písať odpoveď...

Odošli