Taxi Hurghada - Marsa Alam + hotel bez Rusov

tenerifka
18. dec 2013

Dievcata, kolko trva trasa letisko Hurghada-Marsa Alam?
Su taxiky na urovni? A soferi? Nemam naladu na nejakych otravnych primitivov.

V Egypte som este nebola, ale mozno by sme isli v juni/juli (mozno len ja sama s dcerami), preto chcem pozvazovat moznosti.
Hlavnu rodinnu dovolenku absolvujeme v marci, ale zaciatkom leta by som zase rada niekam vypadla.

Je mi jasne, ze hotel musi byt co najvyssej kategorie, ale 5* som nasla len Iberotel Lamaya Resort.
Mozete doporucit z vlastnej skusenosti este nejaky iny hotel? Co najmensi, a aby mal tych 5*. Mal by mat pieskovu plaz a aj koralovy utes(to je moja vasen)

A ak mate este nejake postrehy a osobnu skusenost.....

billam
18. dec 2013

@tenerifka Egypt by som vôbec neodporucila...a uz vôbec nie taxik letisko-hotel....všade ruskí klienti, ťažko najdes nieco bez nich.

medveckaeva
18. dec 2013

Marsa alam super. Naj cast Egypta kde su práve ti spominani rusi neni. Nespomeniem si meno hotela ale boli tam len sami Nemci a klud. Boli sme jedine Slovenky. Taxikom sme šli cca hod a neco z letiska. Uplna pohoda. Kde sme si veci položili, tam sme si ich o pár hod našli

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam Viem, do coho by som isla. Rusom sa uz asi nevyhneme nikde, Cinania takisto nie su vyhra(mala som tu cest niekolkokrat a nadavala som ako pohan).
Preco nie taxi z letiska do hotela? Ved tak cestuju tisicky ludi, inak by tam tie taxiky neexistovali......

A este otazka na hotel.......Nejaky, kde je moznost ubytovat deti az od 12 rokov?

tenerifka
autor
18. dec 2013

@medveckaeva Super, popozeraj fotky a napis prosim, ako sa vola hotel.
Bola aj plaz aj reef?

billam
18. dec 2013

@tenerifka take nieco existuje, že ubytovavaju deti az od 12 rokov?

medveckaeva
18. dec 2013

@tenerifka ked si spomeniem ako sa volal určite napíšem. Personál super. Vôbec nebol nik otravny. Ba ani predajcovia. Pláž piesok. Krásne SŠ dalo snorchlovat i potapat. Korytnacky ryby ...

billam
18. dec 2013

@medveckaeva kedy ste tam boli, lebo za posledné dva roky popredavali hotely ruským investorom...preto ten naval Rusov.

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam Niekde az od 18 rokov, ale kedze ja mam deti cca 12 rokov vyssie, tak ma zaujima tato alternativa.....

medveckaeva
18. dec 2013

@tenerifka gorgonia beach

tenerifka
autor
18. dec 2013

@medveckaeva OK, ved to nehori, zatial pozeram letenky a tak....manzo este nic nevie, ked to nanho vybalim, ze pojdem sama s deckami, asi moc nadseny nebude.....

billam
18. dec 2013

@tenerifka fakt? To som ešte nepocula...to maju z akého dôvodu? Aby tam nebol detský džavot?

tenerifka
autor
18. dec 2013

@medveckaeva idem pozriet....cez koho si to rezervovala?

medveckaeva
18. dec 2013

@billam rok a pol

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam ano, ten klud je na nezaplatenie.....

billam
18. dec 2013

@tenerifka 🙂

medveckaeva
18. dec 2013

@tenerifka cez koho si nepamätám uz vôbec

billam
18. dec 2013

@tenerifka over si potom ten hotel, co ti dala medveckaeva, akej národnosti je majiteľ hotela a manager...ak bude Nemec, potom je to ok.

tenerifka
autor
18. dec 2013

@medveckaeva teraz som to mrkla, ved to je takmer zadarmo......

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam Ten prispevok bol adresovany tebe

medveckaeva
18. dec 2013

@tenerifka cena bola super 600e na osobu za týždeň. Neviem ako ted

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam vyzera to OK

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam nezobralo mi to jeden prispevok, pisala som ti, ze na tripadvisore pisu nazory na ten hotel len zapadni turisti+jeden Cech

billam
18. dec 2013

@tenerifka ktory príspevok?

billam
18. dec 2013

@billam jaj...viem, poznám tu stranku

billam
18. dec 2013

@tenerifka dokelu, teraz si ja odpisem sama sebe 🙂

tenerifka
autor
18. dec 2013

@billam nic si z toho nerob, obcas to blbne, napisem dlhy prispevok a len tak si zmizne 😖