Tip na ubytovanie na svahu s deťmi

terzia
2. dec 2016

Ahojte prosim poradte mi nejaky hotel na slovensku chceme ist na lyzocku deti stare 6 a 2 roky ubytovanie by som chcela na svahu alebo co najblizsie

janinah
2. dec 2016

pozri Lučivna pri Svite,sú tam dve chatky pri svahu ...alebo aj Lopušná dolina

sissy27
3. dec 2016

@terzia Terchová, hotel Gavurky. Zvyknú aj umelo zasnežovať keď treba. Pre skúsených lyžiarov nezaujímavé, ale pre deti v pohode.

sunflower80
3. dec 2016

@terzia pozri si oravasnov.sk ubytko v chatach. My sme boli min rok 3rodiny s detmi (2,5) a bolo vyborne. Keby mali aj teraz volny termin, tak tam ideme. Bany sa naucili aj lyzovat

terzia
autor
3. dec 2016

@sunflower80 a prosi nejaky emeil alebo nejaky kontakt neamas??

sunflower80
3. dec 2016

@terzia my sme boli konkretne v chata Tamara. Tam je mail chata.tamara@gmail.com
Ale ked si das www.oravasnov.sk a kliknes na ubytovanie na svahu, tak sa ti tam ukazu vsetky chaty.

jesika35
3. feb 2017

@terzia
Ja ponúkam ubytovanie v krásnom prostredí ihneď vedla svahu, stačí vyjsť kopcom a ste na vleku. Je to víkendový domček. Zákazníci si varia sami. Asi 25 m od domceka je obchod. Dajte mi vedieť či máte záujem. Ďakujem. Môžem poslať foto.😉

alusha
3. feb 2017

@jesika35 a kde sa nachadza ta chatka?

jesika35
3. feb 2017

@alusha
V tichej dedinke Komjatna, ktorá je obklopená horami a roznymi skalnymi utvarmi, napr. Hlavačka, 9 kostolov,...
Tento víkend máme na vleku preteky v lyžovaní a bobovaní.

gabkostanka
3. feb 2017

@terzia stredne sk Telgart super aj pre deti.

nany28
10. dec 2019

@jesika35 Dobry den prosim vas ako sa vola ta vasa chatka, pripadne poslete mi blizsie info? dakujem