Tunisko s ročným dieťatkom

mery333
6. feb 2013

Ahojte. Rozmýšľame nad letnou dovolenkou v Tunisku. Egypt neprichádza do úvahy, keďže sme tam ešte ako bezdetní boli trikrát a zakaždým nás lapili žalúdočné problémy. Jedny hovoria, že Egypt je špinavší ako Tunis, druhý zasa opačne. 😒 Prosím, máte niekto skúsenosti s malými detičkami v Tunisku? Aká je všeobecne čistota, strava, more? Ďakujem za akýkoľvek príspevok. 🙂

lillinka01
27. dec 2017

@timilv dakujem za sprostredkovanie skusenosti, ako jedna z mala si pochopila, ako a preco som polozila otazku. Neviem, preco si slovo skusenost niektore mamicky zamienaju za ine cenne rady do zivota a pohlady na materstvo 😂 samozrejme, ze by sme sli len do toho najlepsieho... Mame kontakt na tunisku agenturu cest.ruchu, cize v tomto sme osetreni. Dik

lillinka01
27. dec 2017

@luliu prepac, ale ja som sa pytala na konk.skusenosti, nie na to, ci je dnes streda 😉

lillinka01
27. dec 2017

@mironka opat: prosim, precitaj si otazku, kt.som polozila a potom zvaz, ci je Tvoja odpoved vhodna 😉

solinkarka
27. dec 2017

Boli sme tento rok v Tunise a boli tam este s mensimi detickami 🙂 inak nam sa velmi pacilo 🙂

mironka
27. dec 2017

@lillinka01 popravde,Tvoj prispevok som si ani nevsimla,reagovala som na ten prvotny,pradavny. Ale dodala som,ze tym,co chcu vycestovat,zelam vsetko dobre,nech im dovolenka dopadne podla predstav. Takze nic v zlom.

mircalla
27. dec 2017

Bola som v oboch krajinach, Tunis 5* ale mne sa tam absolutne nepacilo. Egypt sa mi pacil viac, bola to take poznavacka - pobytovka. Ale uz by som do ziadnej z tych krajin nesla v sucasnej situacii uz vobec nie s malymi detmi kvoli bezpecnosti. Pre mna to vzdy budu tie slabsie dovolenky a to sme mali kvalitne hotely