Turčianske Teplice - detské ihriská a kútiky

virtin
21. júl 2019

Ahojte. Idreme buduci tyzden na taku mini babsku jazdu - ja, moja 2r dcerka a moja mamina do Turcianskych Teplic. Mame zajednane ubytko v penzione Panda + vstup do aquaparku. Okrem aquaparku, kam sa oplati ist s takym malym kinderkom? Ako aby ste chapali spravne moje obavy, ak bude pekne, sme v pohode, premotame sa (i ked potesi typ kde su dake dobre vonkajsie ihriska). Viac ma trapi moznost ze bude zle pocasie a potom co? Kam s malou? Za kazdy tip ci radu vam budem velmi vdacna ☺️ ozaj, este by ma zaujimalo ako je na tom aquapark - detsky bazen je podla vsetkeho len vonkajsi. A vo vnutri co s dietatom? Da sa? Vopred dakujem krasne este raz za kazdu reakciu 😊

miruslb
22. júl 2019

Dá sa povedať, že v každom penzióne, reštaurácii, hotely, kaviarni sú detské kútiky. Tak isto veľa je aj ihrísk vonku, medzi bytovkami, atď.

virtin
autor
22. júl 2019

@miruslb super, dakujem za info 😊 a vies mi odporucit aj nejake zvlast vydarene medzi nimi? Pripadne take nieco ako samostatne interierove ihrisko tam je?

miruslb
22. júl 2019

To nie. Ale pokiaľ vám bude počasie priať, tak je tu nádherný kúpeľný park, okrem aqaparku je v sezóne otvorené aj miestne kúpalisko, galéria M. Galandu.. Pripadne cca 20 km je historická Kremnica, opačným smerom Martin, po ceste do BB je Harmanecká jaskyňa,, cca 30 km Bojnice.. Tak isto je prenadherna Gaderska dolina, ta je cca 10 km a tú sa naozaj oplatí vidieť

bublinka127
22. júl 2019

@miruslb ja som tu s 5 rocnym a ihriska nic moc...pred základnou skolou je ihrisko ale skôr pre väčšie deti a za starými jaslami /ul. Partizanska/bolo vcera zavrete..
este ma napada pred reštauráciou Mimosa je také malé preliezkovo..
Môžete skočiť do Valcianskej doliny - tam je kopec veci pre deti...my chodíme tam..
AQUAPARK ma aj von aj dnu detský bazén..A ešte je tu aj staré kúpalisko s detským bazenom.
Potom ešte ZOO Bojnice...

virtin
autor
22. júl 2019

@miruslb prideme vlakom takze nepredpokladam ze by sme si robili nejake extra vylety do okolia... Ale kazdopadne dakujem za info 😊

virtin
autor
22. júl 2019

@bublinka127 supeer potesili infosky o bazenoch aj hriskach... Nuz budeme tam tri dni aj s cestou, verim ze sa dako vyzabavame aj priamo v Turcianskych 😉

bublinka127
22. júl 2019

@virtin ešte ma napadla reštaurácia Frizzante oproti Aquaparku- je tam také malé ihrisko

micurinka
12. máj 2021

Ahojte, tiež zvažujeme výlet sem s 5 ročnou dcérkou. Zmenilo sa niečo od vtedy - nejaké pekné ihriská, kútiky..?