Používame cookies. Viac informácií tu. OK
alus33
15. mar 2019

To by aj mňa zaujimalo, letime 1.juna

s1m.one
15. mar 2019

ahojte, tam byva asi najskor teple more z tych beznych destinacii, preto sme aj my isli minuly rok v polovici juna do turecka a more bolo teplucke a nebol este taky brutal hic taka klasika do 35, ale bolo to ok 🙂 peknu dovolenku zelam! 🙂

andreasko
autor
15. mar 2019

@alus33 aj my ale 3.6😍😍😍

veron29
14. máj 2019

My sme boli 2x v júni a bolo vždy teplo aj more bolo teple a teraz ideme znova 12.6💕

mo215
1. jún 2019

@alus33 tak už ste asi tam??my letíme 7.6.Tak ma zaujíma ake je pocasicko.ideme do alanya

alus33
1. jún 2019

@mo215 ahoj, áno dnes sme dorazili, ale az navečer takze toho nemôžem zatiaľ veľa povedať 😃 Teplucko ale je.. My sme v Antalyi, oblasť Lara. Ozvem sa 😉

mo215
2. jún 2019

@alus33 jeej super.my budeme síce v alanya ale v podstate more bude rovnake všade po turecku 😀 ak ta to nebude obťažovať tak mi napíš ake pocasicko a hlavne ci je more na kúpanie teple.my ideme aj s malou 2,5rocnou tak sa obavam aby nebola studená vodička.a odkiaľ ste leteli?my pôjdeme z kosic. Prajem krasnu dovolenku papapa

alus33
2. jún 2019

@mo215 ďakujem 😉 my sme leteli zo Schwechatu. Ja mam dve deti, 15 mesacnu a skoro 7 ročného 😃. Malá sa zatial boji ist do mora, tak uvidíme 😆. More je akurát, neni mega prehriate ale ani studené, kupeme sa. Sem tam je pod mrakom, ale horko je. Aj ja vam prajem peknu dovolenku a šťastny let.. Paa

tequelinka
26. jún 2019

turecko je krasne, odporucam ho, nepoznam krajsiu krajinu, dokonca tu aj zijem, more je stale prehriate od konca maja do oktobra sa da vkuse kupat, ani ja som si nemysllea,ze bude,ale je uzasne ! zijem tu, viem posudit, a na zac. juna je uz voda horuca a stale je horuca az do konca oktobra 🙂 takze odporucam 🙂 vrelo ! oplati sa vidiet celu rivieru, najma okolie side, alanye,vsetky vylety sme si rezervovali cez ck nasa tour z alanye a mozem len odporucit : ) velmi prijemní ludia,

mo215
27. jún 2019

My sme boli teraz 7.6. a 18.6. sme sa vratili domov.bala som sa ze nebude teplo a tak ale bolo to cele nad moje ocakavanie.boli sme v alanya cast avsallar.more bolo super miestami este troska chladne ale kazdym dnom bolo teplejsie.najlepsia dovolenka 😙 naozaj turecko co sa sluzieb tyka No.1 a aj hotel bol top.boli sme v Lonicera world hotel a mozem len odporucit.krasny den prajem a vsetkym ktory sa este len chystaju prajem krasnu dovolenku plnu skvelych zazitkov.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli