Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ubytovanie Crikvenica, Selce a okolie

misulikes
13. júl 2014

ahojte. Neviete niekto poradit ubytovanie,kontakt, odporucania kde sa Vam pacilo...aby sme si vedeli dopredu zajednat,Crikvenica a okolie. Chystame sa dve dospele osoby a jedno dieta.
dakujem

luba28
14. júl 2014

@misulikes booking.com zadas co chces a vyhodi ti ponuky+foto+recenzie

zarabono
16. júl 2014

@misulikes to najdte aj bez zajednania.skus pozriet crikvenica oenzion maslina,kusok od mora

misulikes
autor
16. júl 2014

dakujem Vam. ten booking.com je o.k, len ked si to clovek zajedna priamo tam je to o dost lacnejsie nez takto cez net...

smejlicka
16. júl 2014

ahojte tiez by ma zaujimalo ci sa tam da zohnat ubytko ked tam prideme..🙂

misulikes
autor
17. júl 2014

@zarabono Nahodou nevies ci je tam niekde piblizku aj nejaje kupko alebo termqlna voda, pre deticky volaco? Diky

zarabono
17. júl 2014

@misulikes
@misulikes len more,je tam kamienkova plaz,je v pohode,boli sme aj s malymi detmi,pozvolny vstup do mora,more ciste,aj jezkovia vyzbierany.kto mal malinke deti si aj male bazeniky nosili.vedla su selce,tam skor su aj bazeny,ale tram je v mori studensia voda a nie je tam az taky dobry pristup do mora

alusa248
22. júl 2014

Ahoj toto je miesto kde sme boli veľmi spokojný a ideme tam teraz v nedeľu. Milá a ústretová pani, čisté a pekné ubytovanie.
http://www.crikvenica.cz/contact/default.html

stoke
23. júl 2014

@misulikes ahojky, kedy sa chystate? aj my sa chystame...ale az 29.7. 🙂 ideme na blint tak dufam, ze sa nieco najst da

misulikes
autor
23. júl 2014

@stoke ahoj. Chystame sa v nedelu na noc, kvoli malemu, ma rok, prvy krat takto ideme, tak dufam, ze to zvladne. A teda podari sa nam najst to ubytko. Len sa stale nevieme rozhodnut ci ist po dialnici ci cez madarsko po starej ceste. Vy aki idete??? 🙂

stoke
23. júl 2014

@misulikes asi po dialnici.dnes rano sme sa este len rozhodli..nemam ani sajnu kolko vyjde noc cca.. nevies nahodou?
My sme boli min.rok autom v bulharsku a bolo uzasne.
Ja by som sla po dialnoci asi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli