Ubytovanie v Prahe

flower24
23. aug 2014

Ahojte, poradite prosim dobre ubytovanie v penzione/hoteli v Prahe na predlzeny vikend s dietatom? Nemusi to byt nic extra, viac menej tam len prespime. Len nech je v blizkosti stanica metra. Vdaka

snehulienka78
23. aug 2014

Odporúčam Hotel Andel pri stanici metra Andel.www.hotelandel.cz
Boli sme tam v januári tohoto roku a boli sme velmi spokojní.Slušný hotel,dobré ceny,dá sa objednat aj detská postielka,deti do 6.r.zdarma,stanica metra kúsok od hotela 🙂

stzu27
23. aug 2014

@snehulienka78 ahoj, pozerala som ich stránku, ale neviem nájsť nikde cenu za ubytovanie. Nepamätáš si približne? Vďaka.

liz_lemon
24. aug 2014

@stzu27 dole na ich stranke, mas Online booking, tam si zadaj, termin, kolko noci a osob, a ukaze ti ceny

serpentino
24. aug 2014

@flower24 Maximalne jednoduche....zadaj si priklad do online bookingu kolko noci,kolko osob,tam si mozes zadat aj jazyk aj menu...to je cele 😀

anatalia77
24. aug 2014

@stzu27 ty mas 2 nicky?

stzu27
24. aug 2014

@anatalia77 nie, ja mám jeden, ale tiež by som sa rada ubytovala v Prahe 🙂

stzu27
24. aug 2014

@liz_lemon ďakujem

avanti
24. aug 2014

My sme boli tento rok v hoteli Klara - 250 m od stanice metra B - Vltavska.
http://www.penzion-klara-praha-7.rs-ubytovani.n...

mima4
24. aug 2014

@flower24

viackrat sme boli http://www.kolbenka.com/en/

velka spokojnost... rychla dostupnost do centra, metro blizucko a aj dobra cena

sintra
24. aug 2014

odporucam ti hladat cez booking. com, v ponuke su aj nizkonakladove ubytovania a casto cez booking ziskas lepsiu cenu, nez priamo v danom zariadeni.

flower24
autor
25. aug 2014

dakujem vam za tipy. Aka je vasa skusenost, skutocne sa tam neda najst nieco slusne za menej ako 50Eur/noc? V niektorych pripadoch mi to pride dost neumerne kvalita/cena. Za tu sumu sme byvali v krasnych hoteloch v Spanielsku a Taliansku, preto mi pride zvlastne, ze v Prahe tolko stoji hotel na urovni jednoducheho penzionu 😝

flower24
autor
25. aug 2014

@snehulienka78: nevies prosim ta, kolko stoji strazene parkovisko vedla hotela?

snehulienka78
25. aug 2014

Ahoj,nepamatám si žial....Skús popozerat na nete aj iné hotely v okolí Andel,moja mama mi spomínala,že ked išla do Prahy,tam niekde v okolí našla ešte lacnejší hotel,zajtra sa jej opýtam,ako sa volal.

espanola89
15. jún 2015

Cestujete, študujete alebo pracujete v zahraničí? Tak určite poznáte tú situáciu, keď sa vrátite domov a vidíte svoj účet za telefón. Už žiaden roaming v Európe! Zrušme nezmyselné poplatky za telefónne služby v zahraničí od decembra 2015. Podporte našu petíciu proti roamingu v Európe a zdieľajte: http://www.change.org/zero-roaming #zeroroaming. Nenechajme telefónne spoločnosti, aby nás okrádali. Sledujte nás na twitteri: @zeroroaming2015 a na facebooku: Zero Roaming 🙂

alchemilkazltozelena
17. máj 2016

@mima4 ahoj pozrela som si ten hostel ceny maju super, ako by to tam bolo so stravou?

mima4
17. máj 2016

@alchemilkazltozelena bez stravy, ale mas tam chladnicku, takze ranajky v pohode a obec/veceru poriesis v meste