Ubytovanie v Ždiari. Aké sú vaše skúsenosti a odporúčania?

junovka
16. okt 2009

Mate niekto skusenosti s ubytovanim v Zdiari, bud v penzionoch, hoteloch, privatoch...s detmi? 😉 Ak ano, tak dajte mi prosim tipy.

rohacka
16. okt 2009

My sme boli viackrat na private Domino
http://www.zdiar.eu/Ubytovanie/zariadenie.php?i...
Velmi mili hostitelia, tusim nejakych 250.- Sk za noc (minuly rok v lete sme tam boli naposledy). Jedinou nevyhodou boli dost prudke schody na poschodie, takze navlacit tam batozinu bolo trochu zlozitejsie. Ale inac v pohode.

niki2
17. okt 2009

Rohacka, ta cena je za pokoj nebo za osobu? A Junovka, kdy se tam chystate?

grettka
17. okt 2009

junovka, pozri ponuku na ich stranke, maju neuveritelne vela ponuk.... a s detmi sa ubytujes pomaly kdekolvek 🙂

kisska
17. okt 2009

drahy tam ma podnikovu chatu a vacsinou byva obrovsky problem dostat sa tam v sezone (ci uz letna alebo zimna), lebo je to lacne, krasne a skvele prostredie. Inak Belianske Tatry su vraj najkrajsie hory na Sk, tak dufam, ze sa tam tuto zimu dostaneme aj my 😉 A vacsina tam chodi ako rodiny s detmi.

rohacka
17. okt 2009

Niki - za osobu, ale za deti sme neplatili, takze len za dospelych

danona
17. okt 2009

no, my sme asi pred mesiacom skusali zarezervovat - postupne tri penziony v zdiari - na silvestra - bohuzial, vsetko uz bolo obsadene.. 😝

junovka
autor
18. okt 2009

dakujem vam byby za odozvu.Dne sme si urobili maly vyletik na " miesto cinu" do Zdiaru a vybrali sme si toto:
http://www.penzionkatarina.zdiar.sk/ 😉 ...hned priamo pri lyziarskom vleku, aj ked je pravda, ze my lyzovat nebudeme, ale sankovat 🙂 .Majitel strasne prijemny, mily, ochotny...ukazal nam aj izbu.....tak dufam, ze budeme spokojni 😉 Idme az vo februari,na 6 dni ked Timka bude mat jarne prazdniny.

rebecca2006
27. okt 2009

Ahoj 😉
My sme boli pred 2 rokmi cez májové voľné dni V penzióne Enrique, a mali sme zmiešané pocity. Na jednej strane, majitelia boli veľmi milí, ubytovanie vcelku príjemné. My si na komfort moc neporpíme, ale fakt nám vadilo, že posteľ mala príšerný matrac- vyzeral ako keby bol vypchatý slamou, a tak sme došli z dovolenky celí dolámaní. A ešte- penzión bol v tom čase plný, stany tenké, tak sme počuli aj čo sme nechceli, ocenila by som viac súkromia. Variť sa dalo v malej kuchyne na poschodí, ale nebolo t veľmi ideálne- op§ť nedostatok súkromia, takže sme si len rýchlo pripravili raňajky a na obedy a večere sme chodili. Cena 250/os/noc, všetko čisté, stravu neviem hodnotiť, lebo my sme sa stravovali sami. CElkovo by som poevedala, ušlo to, ale nemáme sa chuť tam vrátiť. MUsím však úprimne povedať, že sme tam šli na odporúčanie mojej kamarátky, ktorá si to veľmi pochvaľovala- hlavný rozdiel bol ale v tom, že oni boli cez klasický víkend, a boli tam s manželom sami a celý dom mali pre seba. Môže to byť super aj keď sa viac rodín dohodne a zaberie celý penzión.

niki2
3. nov 2009

Tak jsme tento vikend stravili tady:
http://www.zdiar.eu/Ubytovanie/zariadenie.php?i... - privat Gabriel
Byli jsme vcelku spokojeni, ubytovani skromne, ale utulne. Neprijemne bylo, ze je to drevostavba a je tam hrozne moc vsechno slyset.

radka12
6. nov 2009

Junovka, schvaľujem výber penzionu. My sme tam boli minulé leto, nemám jedinú výhradu. Majitelia perfektní, ubytko a strava tiež. No a prostredie...nádhera.

junovka
autor
6. nov 2009

Radka, dakujem.Dufam, ze vo februari aj ja budem moct takto to super napisat 😉

junovka
autor
21. feb 2010

Opat sa vam hlasim po perfektnom pobyte tu: http://www.penzionkatarina.zdiar.sk/ 😎 😎 😵 😵 😵 😵
Radka, mala si velku pravdu so vsetkym. Zasluzia si NO.1 😎 Uz odteraz rozmyslame, ze v lete si to tam zopakujeme 😵

katka76
22. feb 2010

jej baby, to ste ma potesili, my mame v katarine rezervovane ubytko od 28.2. ideme lyzovat cez jarne, takdufam, ze aj nam bude super

junovka
autor
22. feb 2010

katka, ver mi, ze bude 😵 ....len aby ste sneh mali 🙂 Potom sa ozvi so svojimi dojmami 😉

katka76
9. mar 2010

no chvalim, chvalim, chvalim. fakt super penzion, mila obsluha, ustretovost, vlek hned pri penzione, takze sme vysli z dveri a obuvali lyze.
no a este musim podotknut, ze pekne, nove, ciste, utulne ubytko a strava chutila kazdemu - vyber aj velkost porcii na 1

rainee
15. nov 2013

ahojte, nemate tip na nejaky penzionik - hotel (najlepsie aj s bazenom alebo aspon jacuzzi) na zimnu dovcu v zdiari? najlepsie keby bol pobliz aj nejaky mierny kopcek na sankovacku pre deti. kukala som aj ten penzion katarina, ale kopec je dost strmy :( inak by sme asi chodili na strednicu sankovat -lyzovat.

rainee
15. nov 2013

oslovil ma este Winter&Summer resort chaty, boli ste tam niekto?

maria.vinea
8. dec 2017

Nejaké ubytko pre vela rodin v Ždiari??? Súčasnost

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz