Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ubytujú neplnoletú v moteli?

tina_martina
7. dec 2015

Prosim vas, dcera ma iba 17 a cestuje. Nakolko nechcem aby cestovala v noci,bola by som rada ak by sa na noc ubytovala v moteli. Nakolko este nie je plnoleta,bojim sa ze ju neubytuju. Ako to je?

pribinak
7. dec 2015

cestuje sama? bez doprovodu dospeleho?

tina_martina
autor
7. dec 2015

Ano sama. Zial jej to vychadza aj na noc. Ubytuju aj neplnoletu?

katrinka8
7. dec 2015

@tina_martina - ahoj, a čím a kam cestuje (do zahraničia, po Slovensku)?

bleee
7. dec 2015

podľa mňa áno. Problém by mohol byť do 15r., neskôr určite nie

tina_martina
autor
7. dec 2015

Prvy krat cestuje z BA do KE a potom praha. Bojim sa o nu,hlavne ked ma cestovat v noci. Myslim ze ubytovanie je lepsi napad,aspon viem ze bude v bezpeci a vyspi sa. Ma dost zle spoje. Aj autobus aj vlak

janinah
7. dec 2015

nestresuj,má pas či OP tak ju ubytujú...ani si nevšimnú vek a keby aj tak to nie je problém...

sissy27
7. dec 2015

@tina_martina pokiaľ viem, neexistuje pravidlo, že neubytujú neplnoletú...ak má doklad totožnosti a peniaze na zaplatenie, tak nevidím problém... skôr teda aby si vybrala slušné ubytovacie zariadenie...

ukulela
7. dec 2015

@tina_martina vsak zarezervuj ubytko telefonicky a rovno sa pytaj. podla mna ale tiez by nemal byt problem.

tina_martina
autor
7. dec 2015

Super teda,dakujem.pre istotu tam este zavolam

janinah
7. dec 2015

@tina_martina a trošku jej ver a zvykaj si 😉 keď pôjde do ameriky,jamaiky,kostariky ako moja,tak to už bude iný level strachu 😉

sandra551
9. dec 2015

@tina_martina Samozrejme, v 16-17 som už behala dávno sama po Slovensku aj Európe, s ubytovaním nad 15 by nemal byť problém nikde 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli