Umag. Boli ste tam s deťmi?

bobulka34
26. jan 2011

ahojte boli ste niekto v umagu, co hovorite, daju sa tam aj najst plaze pre deti
chodievali sme skor na juh , ale kvoly malej nechceme tak dlho cestovat

swarovski
28. jan 2011

Ahoj, Umag a všeobecne Istriu dosť poznám, odkedy sme sa odhodlali ísť tam, odvtedy, keď Chorvátsko, tak len Istria. Výhoda je jednak blízkosť, jednak je to nádherný poloostrov, zelený, plný lesov, stromov, viníc - žiadna vyprahnutá skala, a hlavne otvorené more. Žiadny pocit, že si pri jazere, lebo 500m oproti je nejaký ostrov. Oplatí sa návšteva Talianska, blízko je Vila Miramare, ale ak s bábätkom, tak treba nájsť nejaké pláže, kde sa o to starajú. Nakoľko istria má všobecne problém s tým, že v mori sa nachádza obrovské množstvo rias, už od plytkej vody a niekomu to môže prekážať. Ale to je minimum, hlavne žiadny slovák, málo ľudí, výrazný taliansky vplyv, proste dostupná cestovateľská čerešnička. 🙂

julyb
2. feb 2011

Umag je super, my sme boli v Istrian villas, je tam umelo vybudovaná lagúna, ideálne pre malé deti a do Umagu premáva vláčik, velmi sa nám páčilo🙂

vera293
3. feb 2011

@julyb ahoj prosim ta a isli ste cez aku cestovku,lebo cez nasu to nikde nemozem najst.inak vyzera to tam super,a mali ste aj vlastnu plaz?

julyb
3. feb 2011

my sme isli cez TUI, cez slovesnkú by som nikde na dovolenku nešla 🙂

bobulka34
autor
23. máj 2011

a boli ste aj na mestskej plazi?

digysa
27. máj 2011

My sme boli v Umagu asi 3 krat, lebo sa tam hra jeden z tenisovych turnajov ATP. JE to tam super...

lubenka77
1. jún 2011

Ja som bola v Umagu síce pred pár rokmi, ale veľmi sa mi tam páčilo, bývali sme v hoteli Adriatic, starší hotel, ale dalo sa, aj cena bola fajn, jedlo výborné, dp centra mesta za pol hodinky peši po promenáde, a kúsok od hotela bola umelý piesočná pláž, ale zdá sa mi, že piesok bol iba vo vode...určite tam pôjdem opäť. A ešte celkom fajn bolo v Baške na Krku a v Crikvenici, ale tam nemali piesočnú pláž.

rainee
4. feb 2013

ahojte, boli ste niekto na dovci v Umagu - apartmany stella maris alebo sol amfora pripadne hotel maestral v Novigrade? hladam nejake vilky pre 3-4 osoby alebo hotel min.3 , najlepsie aj s polpenziou a kamienkovou alebo piesonatou plazou, bazenom. tieto by to mali splnat, uvitam vase nazory, dakujem....

czechzuzanaba
4. feb 2013

@rainee My planujeme jet letos, ale asi pojedeme na blind.

rainee
4. feb 2013

@julyb ahoj, vyzea to tam paradne, predpokladam ze je tam aj moznost dokupit stravu priamo v hoteli. plaz v lagune bola piesocnata vhodna pre deti? lebo moc fotiek odtial nie je a plaz na mori vyzera byt skalnata. inak prensne nieco take hladame 🙂

rainee
4. feb 2013

@czechzuzanaba ja by som rada nejaky last minute, pripadne skusime cez booking.com nieco poriesit, uvidime kde bude lepsia cena. nechceme ubytko na sukromi ale nejake vilky-apartmany s moznostou stravovania v hoteli. a hlavne aby to bolo vhodne pre male deti na clapkanie pri brehu.... minuly rok sme boli v Rabac na Istrii, bolo fajn.

000010000
19. feb 2018

My objednávame z http://www.chorvatskeubytovanie.sk/umag.php . Tie prvé ubytká sú také drahšie a tie posledné také lacnejšie. Cez cestovku je to zbytočne predražené. 🙂

katkasofka
19. feb 2018

Vtriem sa