Vhodná lokalita v Chorvátsku pre deti

moni15
15. jún 2012

Akú lokalitu by ste mi prosím vás poradili pre 3,5 ročné dieťa? Ďakujem.

malabiba
15. jún 2012

Vhodný je Solaris pri Šibeniku, sú tam atrakcie a pláže s jemnými kamienkami, v Omiši sú aj pieskové pláže, Biograd na moru má aj jemnejšie pláže pre deti, Privlaka je tiež hodná pre deti, ale pekné sú aj ostrovy, skús Hvar, Mljet, Rab tam je more čistejšie...len treba vybrať

janamama
15. jún 2012

ja doporučujem určite Istriu, pretože je to najbližšie a tým pádom najmenej času v aute. To u nás rozhodlo minulý rok a toho roku to bude to isté - Istria. My sme boli a zase ideme do kempu - na prvé počutie asi hrozné, ale je to fantastické ! Prenajali sme si mobilný domček v super kvalitnom obrovskom kempe, mali sme pohodlie "domu", v kempe atrakcie pre deti, obchody, reštaurácie, športové vyžitie. Brali sme z domu bycikle, čln, toho roku pribalíme aj kolobežku a šnorchlovacie sady. Fantastická aktívna dovolenka, inú s ďeťmi už ani nechcem. Ja by som si občas aj ľahla, ale oni nie, tak ich aspoň počas dňa treba "zničiť", aby spali večer 🙂

mima300
17. máj 2013

@janamama rozmyslame tento rok nad Istriou. Mohli by ste mi prosim odporucit v akom kempe ste boli a co to vide ? Dakujem

janamama
18. máj 2013

Boli sme v kempe v Umagu, ak si dáte do google, nájde Vám to hneď. Boli sme ako som písala v mobilnom domčeku, tam je to tak, že ich vlastnia rôzne firmi - my sme si to vybavili cez ellevacanze.com, ale sú aj iné spoločnosti , čo majú domčeky v tomto kempe, treba sa len "pohrabkať". V hlavnej sezóne je to dosť drahé, my sme boli dva razy až v septembri kvôli nižšej cene - vyšlo to asi na 70 €/noc/domček + daň z ubytovania + záverečné upratovanie. Napriek tomu, že apartmány vychádzajú lacnejšie, určite by som znovu volila kemp na úrovni, sú tam bazény, obchody, detské šmýkačky, miesta na opekanie, reštaurácie...

nataliasarron
20. júl 2013

Dovolenka v chorvátsku na ostrove VIR od piatku 26.7.2013 v apartmáne.

http://villa-maria-barisic.blogspot.sk/2010/04/...

Ubytovanie pre 4 osoby 😉 hľadáme parťákov - 2 osoby vlastným odvozom prípade 1 osoba s nami v aute 😉 Nemáte niekto záujem? 🙂 🙂

oli_
4. jún 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.