Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vieden

Kam na výlet s deťmi v Rakúsku
devilka1
8. aug 2019
Ahojte 🙂 tie čo chodite do Viedne do centra...mate nejake overene parkovisko a vedeli by ste mi povedať aj adresu kde zaručene blizko centra urcite zaparkujem ?? ideme 1.krát a nechcem straviť pol dna s hladaním parkovania 🙂 ak mate nejaku adresku ktorú si dám do navigacie a dovedie ma na parking budem rada 🙂 Ďakujem🙂
nickpick
8. aug 2019
@devilka1 ja pracujem pri Schonbrunne, je tam obrovske parkovisko - APCOA Parkplatz Schonbrunn, hned vedla je aj metro, ak by ste chceli ist trebars na Mariahilfe, alebo do inych casti Viedne...
nistika
8. aug 2019
v centre pri centre asi jedine platene parkovanie snáď na každej ulici. ten Schonbrunn je teda od centra dosť ďaleko. to rovno môžeš zaparkovať pred Viedňou a ísť mestskou hromadnou. ak teda nemáš v záujme ísť do zoo. no parkovanie v centrách je ťažké, ani v BA sa ti asi nepodarí...
basska_b
8. aug 2019
My sme v pohode zaparkovali v centre niekde na ulici Nibelungengasse, ale bol víkend a bolo to tuším zadarmo cez víkend. So švagrovcami sme takisto zadarmo parkovali na ulici Erdbergstrasse, ale odtiaľ treba metrom
nickpick
8. aug 2019
@nistika mozno si radi pozru Schonbrunn, alebo ZOO, metrom na Karlsplatz je to pohodlne 10 min, co sa s moznostou zaparkovania pred Viednou a presunom do centra asi neda porovnavat....
lula313
8. aug 2019
Na závisí, či cez vikend/tyzden a čo chcete ist pozriet, lebo cez tyzden v parkovacom dome rataj aj 8eur za hodinu(to už sa oplatí, nech vás tam muž vyhodí a potom za Vami príde metrom), ak planujete byt vo Viedni cely deň..
patka_673
8. aug 2019
a da sa vobec do centra dostat autom? daco som pocula, ze auta musia mat nejaku znamku, inak davaju pokuty a nie male
devilka1
autor
8. aug 2019
my vlastne ani neviem kde chceme isť...to len tak na dve hodky kde sa oplati ? skor niekde ako namestie alebo tak
queen_mary
8. aug 2019
Asi takto. Mozes si vyberat
basska_b
9. aug 2019
@patka_673 Toto je ono
https://www.eu-umweltplakette.de/umweltzone-wie...
Treba mať nejakú hlúpu žltú nálepku, že vozidlo je priateľské k životnému prostrediu zasa v EÚ sa nudili a nemali čo robiť.
Ide ale o vozidla kategórie N1-3, čiže dodávky, nákladné autá
lovely5
9. aug 2019
@devilka1 zaparkuj v Lugner City, to je nakupne centrum, myslim ze je aj par hodin zadara a potom odtial to nie je daleko do centra
lovely5
9. aug 2019
@devilka1 alebo potom platene v leineri to je priamo na mariahilfer a odtial je to na skok do centra.
mamcotka
11. aug 2019
Ak chces ist do mesta, sobota po 12 hodine a nedela cely den je na vacsine miest zadarmo.. inak pouzivame takyto parkschein, tento je na dve hodiny ale su aj na pol hod, hodinu a hodinu aj pol..ak mi povies kam zhruba chcete ist, poviem vam kde zaparkovat .. zijem tu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli