Viete o dovolenke na Kanárske ostrovy s odletom z BA?

tinni
13. mar 2008

Kocky, neviete mi poradit? Chceme ist buduci mesiac na Gran Canariu, prip. Tenerife, ale neviem najst zajazd, ktory by mal odlet z Ba, alebo Viedne... Vsetko lieta iba z Prahy a to uz by bolo na malicku vela, 5hodin do Prahy a potom 5 hodin v lietadle, to nechceme...
Prosim, ak by ste o niecom vedeli, dajte sem link 🙂

tweety22
13. mar 2008

ahojky , my tiez hladame nejaky pobyt pri mori v tomto case a xceme sa vyhnut afrike 😲 ale vsetko je len z prahy tak som to vzdala a ideme do alp 😉 ale keby si nieco nasla tak mi posli IP pls. a pozdravujeme rebeccu

mocilka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bybi
13. mar 2008

tinni boli ste uz na Kanarskych pred tym?

tinni
autor
13. mar 2008

no aj my sa chceme prave vyhnut dovolenke typu Egypt, Turecko, Tunisko...
a o takomto case je vraj teplo na Kanarskych... ja som chcela este Cyprus, ale tam vraj este nie je na kupanie...

bybi, ja som nebola, priatel uz bol a vravel, ze je to tam nadherne, ze chce ist tam... preco?

tweety22
13. mar 2008

tinni, mne by ani nevadilo, ze sa neda kupat ale hlavne nech sa krpec moze vyvalovat na piesocku a nech ma trosku viac slniecka ... a cyprus si nasla aj z blavy?

tweety22
13. mar 2008

ja som nasla letecky len z viedne, ale to je kusok takze pohoda 🙂

tinni
autor
13. mar 2008

nasla som Cyprus aj z Ba, ale az v juni...

tweety22
13. mar 2008

no my asi na more pockame az do leta, inak je velmi slaby vyber dovoleniek pre toto rocne obdobie ked nepocitam samozrejme lyzovacky 😒

ella1
13. mar 2008

tak my tiež chceme,ale ani z viedne sme nenašli odlety.myslím kanárske,madeiru a tak.
ale možno v cestovkách je taká možnosť.

bybi
13. mar 2008

My sme boli pred 2 rokmi na Lanzarote a boli sme dost sklamani. Povedali sme ze radsej Grecko. A myslim, ze na kupanie bude dost chladno este. My sme boli koncom juna a mohlo byt aj teplejsie. Ale kupat sa uz dalo, to je jasne 🙂

Ja by som radsej ten Cyprus brala, ale neviem, ako je tam teraz teplo 🙂

ella1
13. mar 2008

na cypre je teray chladno.tak 23 stupnov a voda 17-18.

aponchie
13. mar 2008

doporucuju sever irska,skotska,danska.tam je taaak karasne v lete a nikdo tam neni 😀

tinni
autor
13. mar 2008

ella, ja som volala do niekolkych cestoviek, z Ba a zatial dokonca ani z Viedne na Kanarske nic nelieta...

inak na Gran Canarii je teplo po cely rok-vraj... 😕

tweety22
13. mar 2008

aponchie, kym sme nemali maleho tak sme s manzelom dovolenky travili vo svedsku a finsku, mozem len doporucit, ale s malym chcem ist teraz do teplejsich krajin 🙂

zuzu13
13. mar 2008

my ideme vyskúšať Portugalsko, tak uvidíme... 😎 ....a tiež tam nik nebude...max. nemec.dôchodcovia 😀

bybi
13. mar 2008

teplo tam je, ale to je tak 22 stupnov 🙂 V lete asi 28 😉
tu je tabulka s teplotami pocas roka na Gran Canarii 😉
http://www.firstchoice.co.uk/grancanaria/

ella1
13. mar 2008

no sila.tak na nete dobre píšu.trepať sa do prahy sa mi teda nechce 😝 tak asi predsa predsa prehovorím muža na grécko.aj ked ceny tam idú hore a hore a .............. 😝

bybi
13. mar 2008

My ideme tento rok na sever Spanielska, ale az v septembri, ked uz nebudu take horucavy. Kvoli malej 🙂

tinni
autor
13. mar 2008

my sme boli naposledy v Gracku-na Krete, ked som bola este tehotna a minuly rok sme neboli kvoli malickej nikde...
ale chcela by som ist niekde inde ako zase do Grecka, okrem toho tam tera z este nie je tak tepllo

bybi
13. mar 2008

V zime sa tazko chodi 😒 My sme boli minulu zimu v Dominikanskej republike, ale s malou by som neodporucala. Let trval z UK 9 hodin, takze zo SK o hodinu, dve viac 😒 Potom asi iba tie Kanarske, tam je asi najteplejsie z europskych destinacii 🙂

bybi
13. mar 2008

A kedy chcete ist?

aponchie
13. mar 2008

Tunis?

musilka
13. mar 2008

Já jsem byla na Kanárech před pěti lety přesně na Fuerteventuře a katastrofa. Hotel dobrej to jo. Ale byli jsme tam posledních 14 dní v květnu a byla tam zima koupání studený všude jen písek nebo zaschlá láva (kdo by to řekl když je ostrov sopečného původu 😅 ) málo zeleně a pořádtam foukal vítr. Fakt krom areálu hotelu jsme se moc nikam nepodívali. Trošku zklamání. Hlavně z toho počasí. 😒

tinni
autor
13. mar 2008

musil-Fuerteventura-vsak tam uz mas v nazve vietor, co si cakala? 😀 😉 ale nie, tam by som nesla, lebo tam stale fuka silny vietor...

a Dominikanska? priatel tam bol, ale cestu by malicka urcite nezvladla... to je okolo 10hodin lietadlom 😝

bybi
13. mar 2008

To s tym vetrom je pravda, vidis na to som aj zabudla. Aj na Lanzarote bolo veeeelmi veterno. To asi vsetky tie ostrovy su take veterne.

Dominikanska je super, ale zase veeelmi horuca. A cesta je naozaj veeelmi dlha. To nie je pre male deti.

lenerka
13. mar 2008

Ahoj

naší malý bude 15měs.a rádi s ní cestujeme,ale musím přiznat,že se s ní bojím letět do ciziny.
Takže zatím trávíme dovču v ČR na horách a naše malá je náramně spokojená
jezdíme jak na letní hory tak i na zimní
zrovna je to týden co naše malá zvládla hory v Rakousku
tam jsme jeli 12hodin!!!protože se měnili turnusy a ještě byly silné vychřice jak u nás,v Německu a i vRakousku
padaly stromy na silnice.lidi bourali
a naše malá to bez pláče vydržela až na místo
zasloužila by si nějakou medaili
zpátky to už byla pohodičky bez kolon a za 5hodin jsme byli v Praze jo v noci se prostě jezdí nejlépe

moře si necháme až budeme mít i druhé mimčo
ted budeme zkoumat krásy naší a Slovenské republiky 🙂

tweety22
14. mar 2008

tiini, poslala som ti IP ale k veci co sa tyka dovolenky, skus www.tui-reisecenter.sk , neviem ci vies po nemecky ale skus tam zavolat alebo chod priamo na pobocku, su v avione oproti new yorker a maju fakt zaujimave dovolenky, ja som tam bola dnes a veru by som si vedela vybrat, kanare su tam aj s odletom z viedne 🙂

tinni
autor
15. mar 2008

dik tweety 😉 inak my sme uz cez nich raz chceli, su dost drahi 😀 ale asi jedini, co ponukaju Kanarske z Viedne 😀

ivka22
15. mar 2008

Tinni, IP....

aponchie
16. mar 2008

ja bych jela z Vidne,ale jsem z CR 😀
jinak malou vemu do V.Tater