Víkend v Tatrách pre rodinu

daisy13
20. sep 2015

Ahojte zienky,prosim Dobru radu, tip,skusenosti.. Chceli by sme ist v decembri na vikend do Tatier. Mame tri decka (6r,2r,1r). Viete mi poradit nejaky vhodny hotel alebo nejake tipy z osobnych skusenosti? Nieco za primeranu cenu a pekne. Vdaka

stary_ujco
21. sep 2015

December, Tatry, lacno? A ešte cez víkend?
Vyhoď jedno z toho a potom sa môžeme ďalej baviť...

barborabilinova
21. sep 2015

skus hladat ubytko v penzionoch kde aj varia napr v novej lesnej ma nasa znama penzion ponukaju aj stravu myslim a vpohode ceny aj ked neviem presne kolko pytaju presne mimo sezony a v sezone

senka111
21. sep 2015

My pravidelne chodime Jasna Relax hotel Fim,Avena ceny skvele vyzitie pre deti tiez .To ake budu ceny neviem treba sledovat dopredu.Teraz nedavno sme sa vratili zo Zdiaru Moutin resort no s detmi neodporucam nuda.

sandra551
21. sep 2015

@stary_ujco Nepísala lacno, ale za "primeranú cenu". Keďže to je TOP sezóna tak s tým určite počíta, že Tatry nebudú lacné, každopádne tie lacné nie sú nikdy 😉
@daisy13 Ja by som riešila asi cez zľavové portály nejaké ponuky. Ja som bola v Tatrách posledné roky v Hotel Slovan v Tatranskej Lomnici a Hotel International vo Veľkej Lomnici. Boli celkom fajn, Hotel International je síce kus ďalej ale má oveľa lepší a väčší wellness.

loginexistuje
21. sep 2015

Permon je super pre rodinu len teda bolo treba uviest kolko chces dat penazi

katrinka8
21. sep 2015

Ahoj, za mňa, čo sa hotelov týka, hotel Slovan - Baby Friendly hotel, všetko super bolo. V Tatranskej Lomnici. Pokiaľ ide o penzióny, minulý rok sme boli v Penzióne Pohoda vo Veľkej Lomnici a maximálna spokojnosť tiež 🙂 Oboje nájdeš na nete kontakt 🙂 Treba dať do googla názov ubytka aj s miestom.

daisy13
autor
21. sep 2015

@stary_ujco pisala som primerana cena.. Nie lacno.. Pozornejsie citaj a ked nevies poradit,tak si sled svojich myslienok nechaj pre seba

daisy13
autor
21. sep 2015
rena40
22. sep 2015

ahoj,skús pozrieť sieť Sorea..hotel Urán,Titris,Trigan...

popova
12. okt 2015

My sme boli v hotely SLOVAN v Tatranskej Lomnici,a teraz ideme do hotela TITRIS , cez zimné prázdniny. Pred tromi rokmi sme boli v hotely sorea Máj ,ten je ale v Liptovskom Jáne a max. spokojnost aj pre deti.

nikuliak
20. okt 2015

Ja odporúčam tento: http://www.booking.com/hotel/sk/apartment-lipto.... Super varia a fakt krásne prostredie. 🙂

ewelinna
29. okt 2015

Grand hotel praha, zlavomat ho ma za skvele ceny, len treba pockat na ponuku v priebehu novembra, zaciatku decembra,pre nas top😊

smokovec
30. jan 2016

idem už z krížom po funuse, ale možno pomôže niekomu v budúcnosti; ponúkame rodinný apartmán (max. 6 dospelých osôb) v Novom Smokovci; apartmán je súčasťou apartmánového domu FAMILIA, kde môžete využívať wellnes, detský kútik, kaviareň; apartmán má maximálne zariadenú kuchyňu: práčka, umývačka riadu; ak si nechcete variť, stravovať sa môžete v neďalekej Sieste;
Link TU: http://www.apartmanik.sk/sk/Apartman-Mariana.html