Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vodice verzus Biograd

sisinka88888
11. jan 2015

chystame sa s rodinou ale nevieme kam ....vedely by ste nam poradit kde bola krajsie a plaze kde boli idealnejsie?dakujem!

majka777
11. jan 2015

My sme boli s 3,5 r. dcerkou vo Vodiciach...je to pekne mestecko, kd e to zije...pacila sa mi promenada popri mori, ktora viedla az do mesta...neviem, ci sme nemali statstie, ale mali sme velmi studene more...naozaj velmi...su tam kamienkove plaze, aj betonove platne...je to tam velmi plne ludi. Pacilo sa mi, ale na mna az prilis vela ludi...ale mysim, ze by som tam kludne isla zas.

katik80
11. jan 2015

Vodice su v sezone ozaj masovka aj ked plus je ze sa tam nebudes nudit, ani deti len treba mat dobre vreckove.Mne sa pacilo len prostredie lebo more bolo uplne mutne. Aj biograd je pekny aj tam je viac ludi ale nie az tak ako vodice. Plaze su pozdlz mestecka takze si mozes vybrat piesok, platne,kamene. Nemas tu tolko atrakcii ako vo Vodiciach.

joni
11. jan 2015

Boli sme minuly rok v juni vo Vodiciach a nebolo vobec vela ludi, akurat. My sme boli na tej plazi s modrou vlajkou, ta bola super, kamienky, pozvolny vstup, voda nebola mutna, aj stromy su na plazi. Plaz v Biograde tiez dobra, len tie stromy tam mali take male, trebalo rano si vzdy obsadit strom aby sme mali tien. Tento rok asi pojdeme znova do Vodic.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli