Chata pre 9 ľudí na Silvestra

kashina
14. okt 2017

Ahojte, prosim ak mi niekto moze odporucit volnu peknu chatu na Silvester 2018 (29.12. - 2.1.) pre 7 dospelych, 2 deti a babetko, idealne blizko lyziarskych moznosti budem rada. Sever, stred, zapad Slovenska.

Prosim napiste do spravy. Dakujem.

stephania
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stormie
17. okt 2017

Zozenies v pohode, pozri 'chatove' portaly ako megaubytovanie a pod . otazka je kolko ste ochotni zaplatit, samozrejme vsade maju silvestrovsko-vysokohorske prirazky 🙂

kashina
autor
21. okt 2017

Dik ladies ... no preto som to sem dala v nadeji, ze niekto bude nahodou o niecom vediet. Je mi jasne, ze je neskoro a vyber slaby.

floren
21. okt 2017

@kashina urcite sa este nieco najde. Ja som zajednavala minuly tyzden cez megaubytovanie

stormie
21. okt 2017

@kashina vyber je dobry len ako pisem - je to otazka penazi. Majitelia sa uz nehanbia ani opytat odkial sme pred tym nez povie cenu (ako sa potesil ked pocul BA) pripadne sa rovno opyta kolko dame - ako nejaka aukcia, alebo top bolo ked nas na silvestra chcel ubytovat od 2.1.😂 Hladali sme chatu pre 2 rodiny/7 noci - najnizsia cena 800€. A aj to teda nic moc.... tak sme sa na zo vytoto.... a zacala som hlada v cr - juzne cechy, oblast Lipno, ak bude sneh tiez sa tam da lyzovat, ak nebude da sa tam vela viediet. Otvorila som prvy portal, prve ubytovanie a hadaj co - vilka na prenajom, moderne zariadena, krasna velka zahrada k tomu, pri lese a cena - 600€.
Ako sorry ale je mi jedno ci pojdem na oravu 3 hodiny alebo do cr.... boli sme na sr x krat na chatach kade tade ale z roka na rok horsie a horsie

milandurajcentrum
6. nov 2017

@kashina volna je este chata oscadnica Lucka

petrakovacic
28. nov 2017

Pre tak veľa ludí v tomto období velmi tažko nájdeš volnu chatu :(