Výlet na Plitvické jazerá s deťmi

tinulka13
9. júl 2017

Ahojte chceme ist na vylet na Plitvicke jazera.Mate niektora skusenost mala ma 2,5 roka. Pozerala som ze je tam viacej tras viete mi odporucit ktoru by zvladla? Dakujem

gabona1
10. júl 2017

Ahoj, my sme tam boli pred 10 rokmi, je tam nádherne, už si to však nepamätám. Ale deti mali vtedy asi 4 a 1,5 roka a zvládli sme to. Treba ísť radšej cez týždeň, pretože víkendy sú tam preplnené.

ammellia
10. júl 2017

Súhlasím, najmä nechoďte b sobotu

libawet
10. júl 2017

@tinulka13 sú tam kratšie aj dlhšie trasy, hore vás vyvezú vláčikom, dolu idete peši. Skôr cez prac. týždeň.

radolina
10. júl 2017

My sme tam boli asi styri roky dozadu, viem ze je tam viacero tras takze si vyberiete tu co vam bude vyhovovat a je pravda, ze hore vas vyvezie ten vlacik a peso pojdete bud dole kopcom alebo po rovinke takze by ste to mali zvladnut aj s malym clenom posadky 🙂

janka257
14. aug 2017

Baby, pridam sa. My planujeme plitvicke buduci tyzden, deti maju 6 rokov (o nu nejde 🙂 ale mladsia ma 2 roky. Niekde som citala, ze sa tam da prejst aj s kociarom, celu trasu pesi by urcite nezvladla.... je to pravda? Ak ano, da sa plynule tlacit kociar, ci su tam useky, kde ho budeme musiet prenasat? Nebudem tam za exota s kociarom? 🙂

bibaryba
14. aug 2017

A co tak nosič. Ergo manducca alebo turistický. A matd poriesene

janka257
14. aug 2017

@bibaryba nemame ani jeden , ani druhy, moje decka neznasali nosenie, ale taky turisticky by sa zisiel, no kupovat ho kvoli jednemu vyletu....dalsi neprevdidany vydavok ☹

lavender273
15. aug 2017

Dva roky dozadu som tam bola, vtedy este bezdetna, ale nikdy viac. Akoze krasne to je, ale toho narodu co tam bolo. Katastrofa. Dosli sme skoro rano, rada na listky min hodina, kopa ludi vsade, nevedia chodit, zastavuju jak pride. Na lodky sme cakali dobru hodinu na praziacom slnku. S kocikom by som tam isto nesla.
Moj znamy bol na nejakych inych jazerach, ze krasne boli ako plitvicke ale malo ludi a aj sa kupat dalo.
Viem ze vyzeram ako chorobny stazovatel, cestujem fakt vela ale toto bolo trosku o nervy 🙂

lavender273
15. aug 2017

@tinulka13

Ako ste to nakoniec zvladli? 🙂

adawada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz