Za čo všetko sa v Gulliverlandii platí?

naad
24. júl 2009

Ahojte,
o tyzden sa chystame do Lignana, a chceme navstivit aj Gulliverlandiu. Vie my niekto povedat ci okrem vstupeniek(ktore su dost drahe) sa este za nieco plati ak vojdeme do arealu. Dakujem!!!

dadulaa
24. júl 2009

ahoj naad, neplatíš už nič navyše, my sme ju absolvovali pred týždňom a bolo tam síce fajn, ale nabudúce by som išla radšej do Aquasplashu, ktorý je hneď vedľa. 😉

kasami
26. júl 2009

My sme stihli oboje v jeden den, je to tam velmi pekne, pekny zazitok pre deticky

prajem peknu dovolenku

naad
autor
27. júl 2009

Dakujem za inf. A vobec ako bolo v Lignane? Co sa oplati pozriet s 2 a 5 rocnymi detmi? Mi mame ubytko v casti Pineta. Neviete nahodou, ci sa tam moze pouzivat vlastny slnecnik?

peterb
5. aug 2009

za zmienku este stoji zoologicka zahrada, okrem klasiky je tam pekna show s tulenmi

lucqa
14. aug 2009

ZOO v Lignane odporucam aj ja, boli sme uz 2x a ked maleho omrzeli zvieratka, tak sa tam este vysantil na preliezkach 🙂 Aquasplash je pre vacsie deti urcite super 🙂

zuzkagonos
29. aug 2009

Aj my sme boli v guliv. so 4-ročnou dcérkou, bola nadšená, šťastná a taká poslušná až sme sa s manželom divili 🙂 . veľmi sa nám páčila aj šow s tuleňom. Bolo super.

bibula
31. aug 2009

http://video.google.com/videoplay?docid=2193489...

myslim,ze je to pre starsie decka...

1timka1
14. jún 2010

ja som tis bola v gilliverladii a najviac sa mi tam pacila vodna draha 😀

belinda12
22. jún 2010

my ideme teraz tretí krát po sebe, deckám sa páčilo, vlastne keď sme boli 1.krát, dcéra mala dva roky, minulý rok nám síce v aquasplashi dostala úpal, našťastie to dobre dopadlo a na druhý deň jej nič nebolo. Nám sa páčilo v zoo, aj v guliverlandii, najlepšia je "horská dráha kde vás ošpliecha voda a zároveň vás odfotia. Tie fotky stoja za to!!! 😝