• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za čo všetko sa v Gulliverlandii platí?

22. júna 2010 
Ahojte,
o tyzden sa chystame do Lignana, a chceme navstivit aj Gulliverlandiu. Vie my niekto povedat ci okrem vstupeniek(ktore su dost drahe) sa este za nieco plati ak vojdeme do arealu. Dakujem!!!
24. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj naad, neplatíš už nič navyše, my sme ju absolvovali pred týždňom a bolo tam síce fajn, ale nabudúce by som išla radšej do Aquasplashu, ktorý je hneď vedľa. :wink:
24. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme stihli oboje v jeden den, je to tam velmi pekne, pekny zazitok pre deticky

prajem peknu dovolenku
26. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za inf. A vobec ako bolo v Lignane? Co sa oplati pozriet s 2 a 5 rocnymi detmi? Mi mame ubytko v casti Pineta. Neviete nahodou, ci sa tam moze pouzivat vlastny slnecnik?
27. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za zmienku este stoji zoologicka zahrada, okrem klasiky je tam pekna show s tulenmi
5. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOO v Lignane odporucam aj ja, boli sme uz 2x a ked maleho omrzeli zvieratka, tak sa tam este vysantil na preliezkach :slight_smile: Aquasplash je pre vacsie deti urcite super :slight_smile:
14. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme boli v guliv. so 4-ročnou dcérkou, bola nadšená, šťastná a taká poslušná až sme sa s manželom divili :slight_smile: . veľmi sa nám páčila aj šow s tuleňom. Bolo super.
29. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tis bola v gilliverladii a najviac sa mi tam pacila vodna draha :grinning:
14. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme teraz tretí krát po sebe, deckám sa páčilo, vlastne keď sme boli 1.krát, dcéra mala dva roky, minulý rok nám síce v aquasplashi dostala úpal, našťastie to dobre dopadlo a na druhý deň jej nič nebolo. Nám sa páčilo v zoo, aj v guliverlandii, najlepšia je "horská dráha kde vás ošpliecha voda a zároveň vás odfotia. Tie fotky stoja za to!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok