Zábavný park - Rabka (Poľsko). Boli ste tam?

petrark
24. mar 2009

boli ste tam niekto?plánujem dovolenku s deťmi a počula som, že v poľsko je nejaký zábavný park pre deti v Rabke. viete niečo o tom?

ierko
16. júl 2009

Dobry den,
akurat dnes som hladala, kde by sme mohli ist cez vikend a nasla som web stranku na Vasu otazku (i ked ste ju zadavlai neskor, snad pomoze osttanym ako tip):
http://www.rabkoland.pl/main/index.html

petrark
autor
17. júl 2009

dík, dakujem, presne toto som hľadala,nevadí,že neskôr, nie je to tak daleko, tak by sme sa tam niekedy s deťmi vybrali

aleka
19. júl 2009

my tam s deťmi chodievame, je tam asi 15 kolotočov + nejaké zábavné atrakcie pre deti. na celý deň to určite nie je, tak na 2 hodinky. je to skôr pre také menšie deti . dcéra má už 8 rokov no neviem či ju to bude za rok baviť, asi nie. syn 6 ročný ten by sa vozil len na autíčkach.

petrark
autor
20. júl 2009

aleka a kolko je vstupné, či každá atrakcia sa zvlašť platí, a nejaký rozprávkový svet tam nie je , to iba kolotoče tak ako v lunaparku?

fraufrt
13. júl 2013

obnovujem temu, viete niekto viac o tomto mieste? Za tych par rokov sa hadam nieco zmenilo...Kto bol, doporucili by ste to, a pre ake stare deti je to vhodne?...

adka12
14. júl 2013

@fraufrt snád pomôže: http://www.sdetmi.com/podujatia/detail/1665/
akurát to kukám aj ja 😉

fraufrt
15. júl 2013

@adka12 ano, ano, toto som pozerala, len som chcela nejake recenzie a tie som nenasla, ale dik...

lentilkaza
15. júl 2014

dobry den, neviete nahodou ci sa tam da platit eurami? dakujem

zvedavamt
9. jún 2016

Obnovujem,bo pre nas aktualne. Rozhodujeme sa ci do Rabka abo Energy-z reklamy v tv. Ktory lunapark odporucate pri kombinacii 3 r clapec a 11 r dcera ? Poprosim skusenosti,kto tam bol. D

lucka1987
10. jún 2016

@zvedavamt bola som v rabkolande. a tento rok planujeme aj energyaland ci ako sa ot vola.. rabkoland je blizsie, lacnejsie, a aj mensie . ale je tam pohoda .. na energiu som zvedava, lebo z fotiek na strankach to vyzera super.. cize za mna by som skusila ten energialand

lucka1987
10. jún 2016

@zvedavamt pre predstavu pridavam par foto fotene z toho velkeho ruskeho kola

alab12
10. jún 2016

Ja odporúčam skôr familypark v rakúsku....bolo tam úžasne,vstupne bolo drahšie ale zato všetky atrakcie v cene...a zabavili sme sa tam celý deň.Parkovanie zadarmo.🙂)))

ivana2301
10. jún 2016

@zvedavamt ahoj, v rabkolande sme boli minulý rok, bolo výborne.Odporúčam.Radi by sme išli aj tento rok.

miricka77
10. jún 2016

Ahoj.zalezi na tom,ako ste narocni.syn(12rokov) bol pred 2 tyzdnami v Rabkolande a bol sklamany,ze je to male.vo family parku sme boli asi 4 krat a vzdy super.
Minuly rok sme boli v Osviencime a sli sme okolo Energylandie.z cesty to vyzeralo velke a super.pojdeme,ale najskor o dva roky,kedze mame rocne dvojcata.