Zimná dovolenka s deťmi - Tatry, Terchová, Oščadnica

easy200
28. jan 2014

Ahojte dievcata,
hladam nejaku zimnu dovolenku v SR s dvoma detmi (3,5 roka a 4 mesiace), sme chorlavi na priedusky, takze ide horsky vzduch 🙂 ak nebude sneh prechadzky, ak bude- my s manzelom by sme aj polyzovali na striedacku.Chcela by som nieco v Tatrach, terchovekj, Oscadnici..., penzion, baby friendly hotel, pripadne ubytko na sukromi so stravou.Mozte neke ubytko odporucit,prosim?
Dakujem,

anuska74
28. jan 2014

Marlene v oščadnici, neviem ako veľké máš deti. hotel je dobrý.

taso3
28. jan 2014

Ahoj, ak sa rozhodneš na Raču ( Oščadnica ), tak aj ja odporúčam Marlen. Je super, prispôsobený deťom, má bazén + krásne prostredie a lyžuje sa !!! Gabika.

easy200
autor
1. feb 2014

dakujem, hmm, je uz obsadeny na nas termin... :( nejake ine typy, prosim vas?
Dakujem

rainbow1
5. feb 2014

@easy200 my sa chystáme cez prázdniny do penzionu Centrál v Oščadnici, vyziera fajn a aj ceny sú rozumnejšie 😉 , ešte sme tam neboli

vivusika
5. feb 2014

@easy200 nám sa veľmi páčilo v Jánskej doline http://www.avena.sk/page.php?3&stredisko=avena 🙂

luvika
5. feb 2014

@easy200 my chodievame kazdy rok do Liptovskeho Jana, hotel Avena a ich dalsia siet hotelov, vzdy striedame, skvele sluzby. Tento rok ideme do Alexandry http://www.awhotel.sk/. Lipt.Jan je idealny na prechadzky, v lete i zime, nadherna priroda, cerstvy vzduch, zimne sporty, mili ludia...nase naj dovolenky v ramci Slovenska 🙂

luvika
5. feb 2014

@vivusika sme pisali v rovnakom case rovnake miesto :D

lenocka5
13. feb 2014

@vivusika Tiez rozmyslame nad predlzenym vikendom niekde na horach aj s detickami. Pozerala som ten hotel Avena a velmi sa nam paci, chcela som sa spytat, ci neviete, ci je niekde v blizkosti lyziarska skolka pre deti. DAKUJEM 🙂

lenocka5
22. feb 2014

Neda mi nenapisat velmi dobru skusenost a zaroven aj pochvalu. Stravili sme 5 krasnych dni v stredisku Malino Brdo - hotel Malina. (Hotel Avena bol uz plne obsadeny).Vobec ale nelutujeme, velmi mili ludia, usmievavy personal, uzastny pristup k detom, naozaj velakrat ochotni pomoct ( napr sme zabudli dcerke prilbu, ci kupit si skipas , atd), kuchyna takmer ako domaca - ziadne vyprazane rychle fastfoody, vyborne polievocky, druhy chod a nakoniec este aj dezert, mnam. Hotel hned pri zjazdovke pre deticky, takze ziadne presuny skibusom; a musim len pochvalit instruktorov v tamojsej lyziarskej skolke- trpezlivi, sympaticki- starsia dcerka po 3 dnoch pod ich vedenim zosla zjazdovku sama- klobuk dole pred ich pracou. Mne a manzelovi nechcela predtym dovolit ani nechat si obut lyze, nie to este ucit sa lyzovat! Este ste som plna dojmov; takze preto tak obsirne, ale fakt odporucam!! 🙂

katka2511
26. apr 2016

@luvika boli ste aj v penzione Limba cez avena.sk?

luvika
26. apr 2016

@katka2511 nie, tam nie...iba Alexandra, Avena,Fim. Tie viac krat...Horec, Galanto nie, to aj jedlo tam dovazaju z tych vyssie spomenutych hotelov a Limba, to uz je cosi asi uplne malinke, my vzdy vyberame hotel so vsetkym, strava, detsky kutik, sluzky, wellnes ak sa da.

katka2511
27. apr 2016

@luvika ďakujem za odpoveď, aj do Horca dovážajú?

luvika
27. apr 2016

@katka2511 manzel vravel, ze ano, ale s istotou ti nepoviem, jednoduchsie bude, ak tam rovno napises a informujes sa.