Zlé recenzie na hotel Zante Royal Family na Zakynthose, Grécko

15. jún 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať, ako beriete a máte skúsenosti na recenzie na hotely, ak idete na dovolenku. My sme si predvčerom rezervovali tento hotel na základe jednej dobrej recenzie, a teraz nachádzam iba skôr zlé. Ideme s tromi deťmi - najmenšie má rok - doteraz sme boli vždy iba v Chorvátsku autom. Mám obavy, aby to stálo za tie peniaze....naša prvá takáto dovolenka. Poraďte, veriť, či neveriť?

moon1979
15. jún 2013

tak nemyslím si, že si budú ľudia vymýšlať, ak nemali dobré skúsenosti ... síce každý z nás má iné nároky, ale tie recenzie, kde píšu konkrétnosti by som brala ako reálne ...

15. jún 2013

My sme boli minuly rok na Zakynthose a tiez som citala tieto recenzie....nakoniec sme vybrali studia KOZANOS a boli sme 100% spokojni a chceme tam ist znova ...pre rodiny s detmi idealne a najkrajsie miesto na Zakynthose...

ak chces pozri si tu fotky a recenzie, tato je odomna aj fotky su nase

ja by som ten Zante royal zrusila ak sa da 😒

15. jún 2013

jaaj a este som chcela ze vela ludi odradi ten Kozanos lebo je bez stravy ale prave to bolo super, neboli sme viazani na cas, mohli sme ist aj na cely den po vyletoch po ostrove a ked nechcete vylety tak hned vedla Kozanosu bol hotelik kde sa dalo dobre a lacno najest...na ranajky sme si zbehli do obchodiku v nasom hoteli...ceny uplne rovnake ako u nas 😉 fakt kto ma rad chorvatsko a take rodinnu dovolenku tak toto sa mu bude pacit...ziadne mega hotely, animatori a neviem co, uplny klud pohodicka a uplne najkrajsie cistucke moreeee

inak dost zle recenzi boli aj na hotel Tsvilli a fakt ti ludia co tam boli ubytovani ked isli s nami busom na letisko takm veru nadavali...takze tie recenzie maju nieco do seba, a treba ich pozorne citat, ono co niekomu vyhovuje druhemu nemusi

toto bola nasa plazicka Zakynthos, Amoudi- studia Kozanos

katie555
15. jún 2013

@bianka1234 mne sa toto iste stalo asi 4 roky dozadu ked sme boli so sestrou na rodose ...ale faktom bolo ze par ludi sa stazovalo na drzych zamestnancov, my sme nemali jedinucky problem - s usmevom vsetko sme si po anglicky vybavili, dohodli sa , poradili nam ..nikdy nebol problem...avsak videla som sposob akym sa niektory ludia spravali k zamestnancom hotela - drzo , protivne ...tak potom tak vznikaju podobne recenzie
Vo vseobecnosti by som si vsimala na recenziach - ak sa nieco stale opakuje tak nieco na tom bude, ale ak len jeden clovek napise ze bola spina, zle jedlo a podobne si skor myslim ze je to v ludoch..mas ludi co nebudu spokojni nikde..
velakrat je to o ocakavaniach a narokoch

15. jún 2013

ja som bola na Kozanose minulý rok s cestovkou....sami sme si vsetko organizovali, potrebovala som lekara a delegatka sa na mna vy...rala.. češka blbá.... tak sama som si cvakala telefonat do BA na linku kde sa vola ked je poistna udalost, a to mala ona, ledva som si vykomunikovala co mi ej s lekarom, chvalabohu bol milý a ustretový. Odporúčam hotel Horizon v časti amoudi-ideme tam tento rok o 4dni odchádzame... manzelka majitela je slovenka a veeeeelmi zlata, spoznali sme ju minulý rok... odoproucam aceny su super...pre 4clenu rodinku 420€ ubytko na 14 dni a 7dni dalsci je zadarmo 🙂
http://clear-horizon.com/ strava v pohode a izby su nadherne uz sa tesim ideme tam na 23 dni =) letecky bez cestovky-ta je zbytocna uuuuplne. letenka 200€ poistne 15€ ubytko 210€ a strava vecere144€ na 22 dni na osobu cize 560€ na 22 dni a minuly rok studia kozanos (polorzpadnute) na 10dni necelych 500€ na osobu a bez stravy =) 🙂 🙂

15. jún 2013

urcite si nastuduj viac o Zakynthose, mne vela pomohlo ze som citala nielen recenzie ale aj ine stranky o ostrove, lebo tam som nasla ze sa vobec nedoporucuje v Grecku brat All Incusive...ze su to stale tie iste jedla , same hranolky a omacky...vobec nemas potom moznost ochutnat ich prave grecke jedla (lebo ti je luto ist niekam sadnut ked vies ze to mas v hoteli zadarmo)...to ja len tak naokraj...ja som hadam tri mesiace studovala asi vsetky hotely na Zaknythose recenzii som uz mala plnu hlavu a som fakt rada ze sme sa rozhodli tak ako sme sa rozhodli

tento Zante som tiez dlho sledovala,ale iste zle veci (spina,zle jedlo) sa v recenziach opakovali a to ma utvrdilo upustit od toho

15. jún 2013

@lucinkab to je presne ten hotel vedla Kozanosu kde sme sa chodili najest 🙂 ...vidis my sme s delegatkou problem nemali....podstatne je ze tie hoteliky aj Horizon aj Kozanos su na peknom mieste, obidva su ciste - my sme mali upratane kazdy den a tiez sme videli z terasy ako cistia non stop v Horizone 😀

miskap2111
15. jún 2013

@bianka1234 neviem, či sa ti to dá stornovať, alebo nie. Ak áno, tak možno vy to stálo za to. Ak nie, tak už sa nedá nič robiť. Ale na niečo to bude dobré- už budeš vždy sledovať recenzie. Aj ja som bola v podobnej situácií pred pár rokmi. Zaplatila som dovolenku pre mňa a dcéry, nebola vobec lacná a keď som sa začítala do recenzií, tak mi vlasy vstávali dupkom na hlave- všetko podľa toho bolo zlé, dokonca tam písali o šváboch na izbách, špine, zlej strave.. Nedalo sa to stornovať, tak sme išli, samozrejme s obrovskými obavami.. No a nič z toho nebola pravda!!! Aj keď som bola pred tým už v lepších hoteloch, bolo to úplne ok. Strava nám chutila, izby boli síce trochu staršie, ale úplná pohoda. A nakoniec, všetkým sa nám tam páčilo a dovolenku sme si užili. Od vtedy však vždy sledujem recenzie - je to možno 5-6 rokov. Ale ver mi, neexistujú hotely, kde ľudia nenapísal niečo negatívne. (Mimochodom, mala so v živote jednu príležitosť byť v jednom z najlepších hotelov na svete - Atlantis v Dubaji. Bol to raj na zemi a aj napriek tomu som na ten hotel našla aj negatívne recenzie. Nešťastní ľudia nikdy nebudú spokojní, aj keby ich obložili zlatom. Veľa kŕat totiž záleží na tom, S KÝM sme, nie kde sme...). Uži si dovolenku!!!

15. jún 2013

Bola som na Zakyntose s 2,5 rocnou dcerou v roku 2008, byvali sme vo Vasilikos, to je ta cast ostrova, kde sa hotel nachadza. Je to uplne najkrajsia cast ostrova s najkrajsimi plazami. Mali sme na 7 dni pozicane auto, tak sme presli cely ostrov, viem to porovnat. Pri tomto komplexe hotelov sme sa boli 2x kupat, bolo to tam vtedy zatvorene, moj muz to nazval "DUM HRUZY", ale my sme to videli len zvonku. A to iba preto, lebo cely komplex je postaveny na kopci a na plaz je tam taky vytah, kovova konstrukcia, vypadalo to naozaj nie velmi lakavo. Bolo to tam vtedy neupravene, ale viem si predstavit, ze ked to zprevadzkovali, tak to tam moze vypadat velmi pekne, pretoze plaz pri tomto hoteli je naozaj nadherna. Je tam dlho plytke more, teplucke, obcas aj mierne vlnky, jemny piesok, pre deti je idealna. Ak idete k moru pre more, tak nebudete sklamani, ak koli hotelu a AI, tak by som mozno pouvazovala nad stornom. Grecke hotely treba brat s rezervou, nie je to nikde o velkom luxuse, pretoze to je ich styl zivota. Zakyntos je nadherny ostrov, tento hotel je cca 2km od tej uplne najrajsej plaze na ostrove, na ktorej sa liahnu Karety, tak ak tam pojdete, urcite si to nenechajte ujst.

annia
15. jún 2013

Ono cosi na tych recenziach bude ....My sme sli pred dvoma rokmi na Rodos, hotel Lardos Bay, vybrali sme hotel, lebo tam bola dobra cena-vyhodny last minute...ked sme uz mali zaplatene, precitala som par recenzii ,tie boli vseliake, no necakala som nic dobre. Ostrov je nadherny,len velke sklamanie z hotela. Hrozna izba, strava nic moc a more pri hoteli spinave. Stravu sme predychali...zvykli sme si, kupat sme sa chodili inde ale izbu nam nevymenili.... ☹ V tych recenziach si vacsinou taliani, rusi chvalili,ze bomba hotel aj dovolenka...neskor sme pochopili preco 🙂 Cez talianske, rakuske cestovky mali o moc lepsie izby, jedli stale cestoviny,super talianske animacie,a celu dovolenku len lezali pri bazene 🙂 To nebol moc hotel pre rodiny s detmi, takze recenzie od rodin boli desne. Na Rodos urcite...ale len s rakuskou cestovkou a iny hotel.

15. jún 2013

My sme vtedy boli na tej velkej plazi uplne sami, na co dodnes spominame, hlavne v Chorvatsku, kde si nie je ani kde karimatku polozit.

pralinka25
15. jún 2013

neviem ako konkretne v tomto pripade ale my sme uz boli viac krat na dovolenke v hotely co mal vela zlych recenzii. kedze to bol last minute nebol cas studovat studovala som zvacsa az noc pred odletom so zdesenim. neviem ci sme mali stastie ale u nas sa nepotvrdila ani jedna zla recenzia. vzdy sme sa mali fantasticky a tie chyby co tam opisovali mne vobec neprisli ze tam su. zalezi to od cloveka ale aj od toho ako stare su prispevky lebo oni ak bol problem minuly rok tento rok to uz moze byt v pohode. ale zas my sme neni rypaci ani extra narocni. zalezi od kazdeho zvlast ako to vnima

15. jún 2013

@bryonia Tie diskusie znova potvrdzujú nespokojnosť. Ale sú tam aj dobré?! Ešte sme to nezaplatili, lebo nám cestovka posiela zmluvy poštou. Ideme tam rodinka a vždy si to spolu užívame - že sme konečne spolu. Náš tatko veľa pracuje, sú to pre nás ozaj vzácne chvíľe a nechceme si to pokaziť zlým rezortom. Fakt nie sme nároční - stačí skromnejšie ubytko ale čisté a pekná pláž. Teraz naozaj neviem, čo urobiť.

15. jún 2013

@zuzulina11 no nám riadili raz za tych 10dni lebo vraj enmali od nas zalozny kluc ako od inych, tak nam smreli smeti, WC papier sme si museli kupit atd.... uz yb som tam nesla 🙂 teda do Kozanosu

miskammmiska

@lucinkab
Ahoj, mozem sa spytat akou spolocnostou ste leteli a na ktorej webstranke si kupovala letenky?
Leteli ste z BA ci Viedne? Letisko je priamo v Zakynthose?

959touareg
15. jún 2013

kupit hotel na zaklade iba jednej precitanej recenzie je odvaha.
osobne ja si radsej a najskor precitam negativne recenzie na dany hotel, nakolko som v obraze, co je tam zle a podla toho sa zariadim. pretoze co vadi jednemu, inemu nemusi. a ked mi to vadit nebude, idem do toho, ale aspon dopredu viem, co mam na mieste ocakavat a neostanem v soku.
tie pozitivne recenzie ma popravde az tak nezaujimaju. aj tak vacsina z nich je klamliva a ludia radi, myslim slovakov, cechov
pisu ody na hotel v ktorom boli a vychvaluju do nebies, aj ked to nie je pravda. viackrat som prisla na to, ze ludia sa akoby hanbili priznat, ze tam bolo na ho...no a klamu az, az. nedajboze povedat pravdu. a co je smutne, my sa uspokojime so vsetkym. a tak nas potom aj vsade beru a davaju nam, cechom , poliakom tie najhorsie izby a ine veci.

takze nabuduce si treba precitat viac recenzii kym kupite hotel, najma na zahranicnych strankach, radim anglicanov, ti pisu pravdu, nemaju servitku pred ustami, alebo nemcov...proste oni su narocni a hocico im nie je dobre. a tak to ma byt. predsa clovek si zaplati nie malo penazi za dovolenku, nema ju zadarmo, musi na nu pracovat, setrit tak preco byt spokojny s tym, co nestoji ani za deravy gros.

15. jún 2013

@bianka1234 A aka je cena? Aka cestovka? Aj to je dolezite.

15. jún 2013

@bryonia Vyjde nás to tých 2600,-Eur pre nás piatich (naše malé platí iba letiskový poplatok). Cez Tip Travel na 12 dní.
Pre 959touareg: áno, nemám také skúsenosti, veď doteraz len Chorvátsko autom, aj na blint. Nabudúce mi to je jasné....čítať, čítať....

zuzkat1
15. jún 2013

Ja recenzie uz necitam.spokojni nebudu vypisovat a nespokojni sa stazuju vsade a na vsetko... Minuly rok sme boli v chorvatsku a kazdy bol s hotelom spokojny a ja by som sa tam nevratila ani omylom...

15. jún 2013

@miskammmiska letime v stredu spolocnosotou wizzair.com letenky sme kupili tam, mame mame prirucne batozinky a jednu velku -tam je toerancia 32kg na jednu tasku velku =) cize staci jedna pre dvoch . 30€ stoji jedna cesta pre batozinu .. Letíme z budapesti. a to z 3dovodov.
1. je to lepšie letisko aj kvoli tolerancii hmotnosti batožiny (32kg-1ks) v BA 15kg -1Ks
2. letenky su lacnejsie ako z inakade (ba, vieden, brno) a aj tak je vzdy medzipristatie v budapesti
3. parkovanie v budapesti na 22dni nas vyjde necelych 50€ a v ba to vyjde 180€
teraz ak kupite napr letenky s odeltom 19.6 abo otyzdne v stredu neskor mate este lacnejsie ako 200€ hlava... letia vzdy kazdu stredu poobede a naspat leti z ostrova vzdy v stredu vecer . uz sa neviemem dockat =) a este sme si dali online checikng a ten je zadarmo cze nam staci byt aj 40min pred odletom na letisku a nie 2 hodiny. a z parkoviska budapesti co je 24h strazene aj kamerami je zadarmo transefr na letisko

15. jún 2013

@bianka1234 Tak to urcite nie, za tie peniaze to nestoji. Za to mozete mat ovela lepsie, a Tip Travel ja zdaleka obchadzam.

15. jún 2013

lepsie je chodit tak ze si zajdenate hotel a sami kupite letenky je to lacnejsie oveeeeeeeeeeela 🙂

@bianka1234, @miskammmiska

je lepsie ist sami bez cestoviek...ak sa to tyka rodinky tak v juni 30€ noc izba x pocet dni , stava vecere pre dospelych 8€ a deti 6€, polepnzia 12€ hlava..letenka od 180€-250€ osoba, deti do 2rokov iba paliovy priplatok cca 20€, cize 12 dni je to (2dospely,2deti do 2rokov a jedno nad 2roky) = letenky 200*4+20=820€ ubytko na 12dni 360€ + vecere 192€ dospely, dieta do 2 rokov nic a nad 2roky 144€, citze dokopy pre 5 clennu rodinku letecky s vecerami to je na 12 dni
1516€ 🙂 cize si vezmite kolko berie cestovkaked vy by ste platili o 1000€ viac a moze vym byt jedno ci krachne nejaka cestovka

16. jún 2013

@lucinkab fuha tak toto normalne ziram, lebo my sm manzelom sme sa bavili ze chuda ta upratovacka sa tam isla zodrat, ona stale lietala po studiach, utierala, zametala vytierala dlazky...toto bol kazdy, den, sme ju normalne lutovali....pradlo aj uteraky nam menili 4x za 12 dni

@bianka1234

uf tak to je strasne vela, za ten rezort by som to nedala......my sme boli v tom Kozanose na 12 dni za 1460,- eur ...plus strava,vylety,nejake darceky domov 500,- eur takze spolu nas vysla dovolenka na tych 12 dni 2000,- eur pre celu rodinu (2 deti 6,1 rokov)

teraz mi dala chrobaka do hlavy lucinkab s tym Horizonom...mozno skusime nabuduce ten, v podstate ide o to iste miesto aj plaz...tie hotely boli hned vedla seba (Kozanos, Horizon)

ak nie ste narocni tak urcite by sa vam pacilo v jednom z tych hotelov a plaz je malicka, nie je preplnena a ma cistucke more

ja teda by som urcite stornovala ten Zante, lebo fakt ccely rok setrsi na dovolenku...my sme tiez tak isli minuly rok prvy krat dovtedy len chorvatsko autom a minuly rok to bola nasa prav letecka dovolenka a naozaj nelutujem jediny cent co sme na nu minuli

casy30
16. jún 2013

@bianka1234 s tromi deťmi by som asi neriskovala...pozerala som recenzie aj inde a nevyzerá to vôbec vabne...pokial zmluva nie je podpísaná nemáš nad čím vahat...ja tiez vždy čítam recenzie a dost dobre sa dá podľa nich riadiť....

dasa999
16. jún 2013

@bianka1234, ahoj, my sme minulý rok boli v uvedenom hoteli tiež cez cestovku Tip Travel. Môžem ťa upokojiť, je to tam OK. Komplet je rozdelený na dva hotely, my sme boli v tom luxusnejšom. Ubytovanie OK, každý deň boli izby upratané, dané čisté uteráky a posteľné prádlo tiež často menené. Sú tam dva plavecké bazény a jeden detský - všetko čisté - udržiavané. Tento komplet má výhodu, že má obrovský pavilón pre deti - sú tam detské šmýkalky, trampolína, domčeky pre deti a iné hračky - tam naše deti boli vždy, keď bolo vonku veľmi teplo. Vonku je detský vláčik, ktorý premával popoludní asi každé dve hodiny. Sú tam animátori, ktorí pre deti vždy pripravia program. Pláž bola čistá. Strava dobrá - aj deti si vždy vybrali. My sme boli s dovolenkou veľmi spokojní, nakoľko máme menšie deti - teda oddýchli sme si celá rodina. 🙂 🙂 🙂

16. jún 2013

@zuzulina11 od nasej izby a este od jednej nemala upratovacka kluc, my sme boli uuuplne hore a oproti schodom hned 🙂 , uz sa tesime do vedlajsieho- lepsia cena aj ubytovanie 🙂