Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
19. jan 2009

Zato Jani ja ti môžem povedať, že vyzeráš fakt perfektne, kam sa na teba hrabe Ciberej? Musela to byť preňho ohromná česť, fotiť sa s takou kočkou 🙂

margaretka11
19. jan 2009

lalu ja čakáááááám

katullka
19. jan 2009

lalu, wauuuu, s dcerkou vyzerate tak sladko 😵 😵 😵 a Ty sama kde si..., nakukol mi sem aj MM, keby si ho pocula 😀

lalupa
19. jan 2009

kati 😅 , myslis s tou raketou?

katullka
19. jan 2009

ano, presne tu 😉

margaretka11
19. jan 2009

Lalu paráda 😵

no ale idem ja tie svoje fotky zmazať, aby ma nikto nestihol sprdnúť 😝

jami3
19. jan 2009

ty jo - fak dvojičkovské maminy sú niečo 🙂 preto majú taký dar byť ešte výnimočnejšie 😀

Dnes sú tu samé kočice - kde sú tie upachtené mamky v teplákoch večne lietajúce okolo detí - to sú asi naše ouperky/píš ako počuješ/ 😀 😀 😀

katullka
19. jan 2009

pridala som uz par fotiek, drobci sa hrali v kosi na pradlo, ale obidvaja z neho vypadli, Paulinka ma aj pod nosikom chrasticku, uz si to viac krat rozskriabala, no neviem, kedy sa jej to zahoji 😒

lalupa
19. jan 2009

normalne som v strese, ako davno nie 😀
kati, krasne cizmicky, tie ruzove odkial a za kolik? mas cmucky deticky 😵 mame rovnaky telefonik, ale ozajstny je lepsi,nie?
marg, vies, na koho sa podobas? na zuzku danciacku a moju spoluziacku 😀
ta raketova- no all inclusive a novodobo passe rovne brusko 😀 len nostalgia,

jankabambulka
19. jan 2009

tá foto nebola len náhoda a príležotosť alebo náhodná , že išiel okolo ale to už by musela byť iná téma. ale môj vtedajší kamarát by mu asi viac vyhovoval... tak to je jedno.
ale našla som jednu fotku na ktorú som na seba docela pyšná, nie že by som bola narcis ale spomienka

kili
19. jan 2009

ježiš baby, tu sa budeme zas spoznávať, všetky nové foto 😀

lalupa
19. jan 2009

jani, tak to bol on predsa? neviem,c o hovoris na kila, ale ta foto na krstinach borky- ved tam si ako dievcatko 😉

kili
19. jan 2009

kati, čižmičky sú krásne 🙂
a to ti tak pekne pozerajú knižku? naši mi ju chcú furt vytrhnúť z ruky, takže skôr si pozerajú sami. ale sú zlatí, S. si pri tom tak rozpráva, ale otáčať strany nevie, len drží celú knižku, alebo majú jedno leporelo roztrhané na strany 🙂 a to niekedy prinesie. Jedno leporelo je také, že sa rozloží na taký slíž a sa mu to minule stalo a totálne sa jedoval, vrešťal a pišťal, totálne rozčúlený, že to nedrží po kope :D, tak som mu to musela zobrať. A A. si tiež pozerá, ten takým štýlom, že si sadne a akoby sa nad tým rozčuloval, tak rázne niečo rozpráva. No už aby im bolo rozumieť :D

margaretka11
19. jan 2009

no tak Jani šup sem s ňou 🙂

Lalu ja som v živote nemala také ploché bruško ako ty ☹ . A to som aj bola štíhlejšia, ale brucho som mala furt vypuklé...

Kati malí sú zlatí, na zjedenie 😵 😵 😵 . Ale tak rýchlo rastú, keby čas išiel aspoň trošku pomalšie, však si tie deti nestihneme ani užiť ☹

katullka
19. jan 2009

lalu, holt, na tie bruska si asi budeme musiet zvyknut, modelky uz z nas nebudu 😖 . Mozno tak po dalsom tehu, ze by sa to popravilo 😀 😀 😀
Tie cizmy su z Quelle, stali do 500Sk.

Kili, vyzeras super na fotke 😉

dracik1
19. jan 2009

lalu, tusim som prisla v najlepsom 🙂 , fiha, kocka si, Vam to pristane s bambulkou 😉

jankabambulka ahoj, tvoje deticky uz maju 9 mesiacov? strasne to leti, ved nedavno si iba rodila 🙂

kili
19. jan 2009

mar, to je čo za nový tunning 😀

pipka
19. jan 2009

draculik, uz si sa presunula? 😕 😀

margaretka11
19. jan 2009

kili kde, čo? 😲

dracik1
19. jan 2009

pipi, uz idem prec, MM sa sprchuje, takze este dotukavam, aj tak si o mne mysli, ze som maniak 😀 na MK

uz mam ist ma prosi , dobru noc

katullka
19. jan 2009

Kili, ked maju naladu a chut, tak si tak citame, ale vacsinou Paulinka, ona by mi najradsej stale sedela s knizkou na kolenach, ju to velmi bavi. Samko, ten nam tiez tie knizky najradsej "kradne", potom prelistuje par stran, zahodi ju a ide dalej 😀 .

Marg, veru velmi rychlo to leti, a ja by som tak chcela take malinke babatenka 😅 😵 . Ale na druhej strane sa tesim, ked uz budu trosku vacsi, ze sa bude dat s nimi porozpravat a hlavne, ked sa uz bude dat s nimi nieco podniknut 🙂

margaretka11
19. jan 2009

Dracik, dobrú noc a krásne sny 🙂

jankabambulka
19. jan 2009

ž je tam. prsia ešte v tedy neboli pobožné ani z ďaleka , tukové vankúšiky som až tak nepoznala a to bolo jediný krát čo som sa tak dala na kraťunko vystrihať, a život bol tak jednoduchý , čo som chytila do ruky to šlo... Príjemné spomienky

kili
19. jan 2009

mar, tá posledná fotka, čo si teraz pridala, predtým to auto čo si v ňom sedela, tak bolo trochu otuningované... no to bol vtip asi len pre mňa 😀

lalupa
19. jan 2009

marg, ani ja som nikdy ploche nemala, iba take sexy... 😎 trosku tuku na nom stale bolo, ale vraj take su in...to iba na fotke dobre vyzera, zato pasik som mala pychu moju...no nic, teraz mam dve pychy 😵

dracik dik 😉 stihla si? uz sme fuc 😀

moja zboznuje listovat knizky aj desat minut sama stastna...

kati, skoda,ze si zmazala tu poschodovu 🙂 chcela som sa este kuknut

margaretka11
19. jan 2009

Kati, naozaj je pravda, že každé obdobie rastu detí má svoje nádherné stránky. Mne sa páči, ako malí rozprávajú, už im dosť aj rozumiem a oni zas rozumejú mne, vedia mi povedať, čo chcú alebo mi to ukážu, no super. Len to všetko ide naozaj veľmi rýchlo.. Inak, u nás je za zlodejku Simonka, rada robí bračekovi naschvály a kradne mu autíčka. A on potom plače ako dážď, vie sa veľmi rozľútostiť. Simonka tiež rada číta, ale vtedy vyžaduje moju plnú pozornosť a keď si Simonko zrazu zmyslí, že sa s ním mám hrať s autíčkami tak je oheň na streche 😝

lalupa
19. jan 2009

keby som mala dat foto so slavnym clovekom, bol by to ricky martin 😎

margaretka11
19. jan 2009

aha kili lebo som to medzitým vymazala tak som si nebola istá. To bola naša Feldička milovaná, predali sme ju tesne potom ako sa narodili malí lebo bola jednoducho malá 😝 . Ale manžel má záľubu v tuningu (mne sa tiež páčia upravené autá) a trošku sa s tým vyhral, ale len do výšky finančných možností. Ale aj to potešilo lebo to autíčko bolo jednoducho krásne samo o sebe 😵

katullka
19. jan 2009

lalu uz je opat tam 😉

Marg, aj u nas su take situacie, ze kazdy by chcel, aby som sa mu osobitne venovala. Inak aj nasi drobci uz mi dost rozumeju, teda aspon mam taky pocit. Uz sa tesim ked mi budu vediet povedat, co chcu, niektorym poziadavkam tiez uz rozumiem, ale o par mesiacov to snad bude lepsie.

Baby balim to, uz padam na klavesnicu, tak Vam prajem dobru noc!!! A sladke snicky o tom ake sme boli kedysi krasne 😀 😀 😀

margaretka11
19. jan 2009

Jani, super fotka, postavička ako lusk 🙂

Katullka, dobrú noc a krásne sny 🙂