Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
24. feb 2009

ahojte!! 😵
mne odišiel manžel dnes ráno na loď, bude preč zase mesiac. začína novú loď tak teraz sú stresíky či bude dobrá, plus dlhá cesta v takomto počasí ... furt mám na čom stresíkovať. 🙄
K tým postavičkám- ta ku nás BARNEY je ok, no najviac sú zaľúbené do SESAME STREET. Ja som im horkoťažko pozháňala v angličtine pár dvdčiek, ide to u nás doooooookola, každý deň. Tancujú si na to a nevedia oči spustiť. Najväčší libling je ELMO. Možno na vianoce im kúpim takého rozprávajúceho, no ale je to drahé jak šlak.
Baby, ja som kúpila Elma postavičku, peknú plišovú v sekáči a viem, že aj Barney-ho sa tam niekedy dá zohnať. Videla som už tam takého obrovského, ja krava som to vtedy nekúpila- no ale kto mal vedieť, že budem mať dvojičky, čo sú zalúbené do takýchto postavičiek 😀
Cumeľ - u nás Amira len niekedy na spanie, ale Tara bez neho nedokáže fungovať, cez deň ho nemávala, ale teraz keď už šéfuje v celombyte, ide si ho sama nájsť, dokonca nosí aj Amirin so sebou- pre istotu.
Jaj, ak máte možnosť kupovať cez ebay, tak tam je toho plná kopa plyšákov Barney a iné.

zuzka.25
24. feb 2009

čautééé
len v rýchlosti, lebo už šípim, že sa zobudia 🙂

áno, barneyho som zháňala ja na vianoce, aj mám, presne toho, čo ste dávali odkaz na MMB... je pekný,ale dosť maličký.. hrá tú úvodnú pesničku.. máme aj plyšového boba buildera, tak si ich podelili... lebo drahý bol ten barney ako prasa 🙂 ale čo človek neurobí pre svoje deti.. ale som rada, že nie len my fičíme na jimjam 🙂

nan, super, že ste dobre dopadli s tou zreničkou, tá krvná neviem čo netuším čo je, ale tiež si myslím, že žilka..keby to za pár dní neprešlo, išla by som k dr.

evi, aj mňa vedia títo očumovači vytočiť :(
ako na pozornosť som si už zvykla, z diaľky mi až tak nevadí, ale hlava strčená v kočíku.. no brrr.. husina

altea, tvoja tara je ako náš luky 🙂 dudel pozitív.. a tiež nosí aj Tomášov 🙂 niekedy má aj dva naraz v puse.. počkať, nájdem link 🙂
http://janculovci.rajce.idnes.cz/Februar_2009/#...

kuk sem 😉

nestíham vás moc teraz sledovať, lebo stále kmitáme, staviame, malujeme a taaak 🙂 dúfam, že ste všetky ok, pa zatiaľ, idem nakŕmiť tigre

yasmina
24. feb 2009

adrolka aj nasi su zavisli na sezame street...mae uz tricka s elmom...a elmo je nahraty a ide dookolo...elmo song a tych plysakov kupim sa urcite zblaznia...

kili
24. feb 2009

tak naši kukajú akurát tak reklamy (nič im totiž nepúšťam a aj tak pochybujem, že by ich to nejak bavilo), tak to im stačí kúpiť nejaký silan a budú happy 😀

grmitko
autor
24. feb 2009

http://zena.centrum.sk/~~cook~grmitko/rodicovst...

tu je clanok a padoch na zem nedavno ste to tu preberali 🙂

diddi
24. feb 2009

no, tak uz sme doma...napapali sa a za 3 min. zaspali...nie je nad to unavit ich...behali po tom snehu s vystipanymi lickami a teraz odfukuju

diddi
24. feb 2009

zuzka, ako je asi vysoky ten Barney?...prisla mi dnes odpoved, ze ho vypredali, tak musim cakat na dalsiu zasobu...Boba mame,prave spi s detmi 😵 ...inac v draciku som ho kupila za 8eur a v bublinke v auparku toho isteho maju za 17,56eur...nechapem

altea
24. feb 2009

no,babule
ako vás tak čítam,tak začínam pochybovať o tých mojich drobcoch 😒 .U nás nefičí,žiadny elmo,barney,zato ich neviem odtrhnúť od reklám 😕 😕 .A raklama na pampers plienky s tou zvučkou-to akoby zamrzli,ani sa nepohnú .
Našich hračky posledné dva mesiace ani tak nezaujímajú,plyšákov dokonca neznášajú 😠 😠 ,takže by som asi neuspela 😖.
zato jednička je pračka 😅 ,odkiaľ im trčia len zadky 😀 (škoda že nemám vkladanie prádla zhora 🤐 )
taktiež klávesnica z PC,DVD,kôš s vypratým prádlom (Sofi rada "upratuje"),káble....hračky máme v kúte,nezáujem 😨

zuzka,ja nemám Taru,asi si myslela na Adrolku 😉

yasmina
24. feb 2009

altea aj u nas o hracky nejaky zvlastny zaujem nie je...skor plastove flase kable myska od PC, plastova lyzica, plas.obuvak...
hracky skor maxim knizocky a hraci psik...a kopec inych hraciek su v kosoch a nezajem...sem tam nieco vytiahnu ale plysaky ani nahodou...

altea
24. feb 2009

yasmi,
aj ja som zabudla na mysku od PC,tá sústavne visí vo vzduchu 😀 ,tiež plastové fľašky a najlepšie je niekam zaliezť a všéééétko povyhadzovať,nech má mama robotu 😀

skôr reagujú na zvučky od seriálov-panelák,ordinácia,krehké vzťahy 😕 ,nechápem prečo,ale vtedy ťapkajú rúčkami 😵 .

čo sa týka dudlíka-dudlíkový je Samko 😲 ,ten má svoju obľúbenú značku-dudlík zvieratko (myšku), 🤐 no a Sofi tá neznáša dudlík od pôrodnice a sem-tam si ho požičia,keď ju svrbia ďasienka 🙂

kočky aj vaši drobci narobia toľko neporiadku ?
Ja mám pocit,že 80% práce denne mi zaberá upratovanie po drobcoch.jedno doupratujem môžem začať druhé.
😒

kili
24. feb 2009

altea, netuším koľko narobia tvoji. ja neporiadok moc neriešim, takže mám kopec voľna 😀
len opčas (ako dnes), keď chcem poriadne povysávať, tak aspoň zozdvíham zo zeme. ale veľakrát vysávam len tak, že hrám hokej z hračkami a ide to aj tak. 😎

womenne
24. feb 2009

tak unas leti toto:taxi 3(1,2,4si musim zohnat lebo to jednoi ide každy den 2x)schrek,Garfild,Scooby doo,autobusy,požiarne auto Finly a Jihlava 1,2,3 plyšaky?maju obrovskych psoch iba čo na nich piju kakao inak si ich nevšimnu vobec neviem čo na narodky ☹

zuzka.25
24. feb 2009

diddi, barney je dosť maličký, cca 20 cm, ale je celkom chutný a naši ho majú radi
boba máme aj my za nejakých 200 korun 🙂

adrol prepáč, splietla som si ťa s alteou v tej rýchlosti 🙂 myslela som samo tvoje detičky 🙂

katullka
24. feb 2009

cauko, pridala som par novych fotiek.

katullka
24. feb 2009

zuzi a co staviate, uz aj lego???

zuzka.25
24. feb 2009

kati, super fotky 🙂 vyzeras pri malych ako ich starsia sestra 🙂 a mame rovnake bundy, tie bledomodre 🙂
staviame nabytok som myslela 🙂 ako my dospeli 🙂
ale deti stavaju aj lego, aj ked teraz ho maju v boxe a dostavaju na pridel, lebo inak je vsadeeee

katullka
24. feb 2009

Zuzi, s tou starsou sestrou si to prehnala 😀 😀 😀 Keby si ma videla na zivo, tak ja uz som taka mamina - velke brucho, velky zadok.. 😅 ☹
Ja, ze s drobcami stale nieco staviate 😀 . A vy prerabate??

tomaslavka3
24. feb 2009

ze,ci narobia neporiadok?U nas je na dennom poriadku-neporiado.Zacina to rano v detskej rozhadzanim hraciek z policiek,nadob,krabiciek.Potom sa to postupne ponosi do kuchyne a vecer je u nas jedno smetisko po celom dome hraciek,papierov a ceruziek.Cez den sa to len postupne pozhrna,lebo skor nez nezaspia to nema vyznam ukladat naspat na svoje miesto.A rano sa zase teia arobie to iste. 🙂 🙂 🙂

zuzka.25
24. feb 2009

kati, tak na fotkach fakt nevyzeras na velke brucho a velky zadok 🙂
hej, staviame, kocky na seba, pripadne to lego, al. citame, al. vkladame kocky do kocky 😀
no, prerabame, resp. robime im detske izby, stavali sme skrine, komodu a postele a malovali sme spalnu a obyvku, lebo tam budeme mat novu postel pre nas konecne...

lalupa
24. feb 2009

jejo kati, aki ste rozkosni vsetci 3!!! a bambuliatka ake vysmiate a stastne 😵 Pavli posiela pusinku?

zuzka.25
24. feb 2009

slavka, no presne, skôr ako večer sa to upratovať neoplatí 🙂))
ako sa máte? kočky ti rastú do krásy a sú každá iná 🙂 našťastie... máte peknú novú kuchyňu
ako to teraz zvládaš? pomáha ti niekto, či si na ne sama cez deň??

lalupa
24. feb 2009

kuk aj my 😉

zuzka.25
24. feb 2009

čau lalu 🙂
ako dneska?

zuzka.25
24. feb 2009

lalu, krasne ako vždy 🙂 bambule zabambulene 🙂 ten ružový kožúšok je úžasnýýý 🙂 aj ja ceeeem dievčatkoooo

katullka
24. feb 2009

lalu , zlatunke 😵 😵 😵 A ako sa citis?

Ano, teraz sme sa ucili posielat pusinky, inak sedeli spolu v kociku a ja som ich vozila po byte len tak, aby nuda nebola 😀 Ved sme stale vnutri ☹

tomaslavka3
24. feb 2009

zuzka-mame sa tak, ako kedy podla toho ako to trojcky zariadia.Uz rano viem,aky bude den podla toho ktora sa s cim zacne hrat,ci je niektora umrncana,alebo zavesena od rana na mne a tak.Ano su kazda ina,ked su rovnako oblecene kazdy povie,ze sa podobaju no oni vobec a tie velmi rozdielne povahy!Zvladam to len s pomocou deti,nemam nikoho cudzieho,to by nas bolo o dalsieho viac a nas je uz doma plno,hlavne,ked male cely den rozpravaju,jasia sa a pistia.Diky za kuchynu bol to moj sen 20rokovraz mat poriadnu novu,ked sa narodili trojicky uz nas to donutilo a ja som mala velku radost kam poukladat tolko flasticiek,poharikov,misticiek,priborov,umeleho mlieky,cajov,kasiciek...

grmitko
autor
24. feb 2009

ahojte babule,
lan tak narychlo nakuknem a idem spat

Katulka, to su tie drobciatka, co sme ich vozili u nas po ulici???? sa mi verit nechce, ak i su uz velki a rozkosni

Lalu krasnucne princeznicky, a ty sa mas ako? je to uz o nieco lepsie?

grmitko
autor
24. feb 2009

tomaslavka, krasne ti rastu krasavice 🙂

lalupa
24. feb 2009

baby,mam sa dobre az na menzes a zlatu zilu 😀 , ja uz som chodiaca absurdita 😀

lumah
24. feb 2009

ahojte, dnes som bola sama s deťmi plávať 😀 -bola to fuška, ale zvládli sme to. Muž nemohol, a nechcela som to rušiť na poslednú chvilu, tak sme sa dohodli s inštruktorkou a pomohli mi aj s jej asistentkou.