Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ninazoja
25. feb 2009

nana77,dracik1 Dakujem za privitanie 😉 . Pozerala som vase albumi. Mate deticky na zjedenie. Su strasne zlaty a taky malicky 🙂 🙂 . Nase su uz naozaj velke slecny. Niekedy mi je smutno, ze vsetko tak strasne rychlo uteka. Este vcera boli babatka a dnes su z nich velke skolkarky ☹ .

womenne
25. feb 2009

dračik ja davam doteraz bezvaječne ale Sebo je alrgik na vaj.bielko tak aj preto. 😉
mna uplne trase stale si ho predstavujem ako drži tu komodu 😢 som hned volala mojmu a nadala mu že ju neprivrtal ako som chcela 🙄

ninazoja
25. feb 2009

womenne hroza si to len predstavit ☹ Ale nastastie sa malinkemu nic nestalo. Tak si ho poriadne vystiskaj a vybozkavaj a uz sa ukludni neboj uz bude len dobre 😉

womenne
25. feb 2009

nina ved som si aj hned ho tulila vybozkavala 😵 len som satak prišerne zlakla 🤐

ninazoja
25. feb 2009

womenne viem si predstavit ako si sa zlakla. Nase deturence su skoro rovnako stare a neviem si predstavit ako by to dopadlo u nas 😨 Tvoj Sebko je maly hrdina ,ze tu komodu vobec udrzal. Naozaj hroza si predstavit co by sa vsetko mohlo stat. Ale hlavne je ze sa nic nestalo a malinky je uplne v poriadku 😉

womenne
25. feb 2009

no ved to,ešte že sa neudrel asi len zasuvka ho trošinku buchla lebo mal trošku červene nad obočim ale nikde inde ale aj tak ho budem sledovat ☹
som kazala mojmu niečo mu kupit 😵 no veru moji su omesiac starši?nar.maju 11.04 a tvoje?žeby nam rastli frajerky dalšie?? 😀

ninazoja
25. feb 2009

nase su 9.5. No veru takymy krasavcami by babule isto nepohrdli 😀

womenne
25. feb 2009

😀 no kedsa učesu 😀 😀 😀 teraz su taky strapaty musim ich už ostrihat 😎 ja tak banujem že som ich dala prvy krat ostrihat odvtedy im rastu vlasy dohor a už sa netočia ☹
spinka klidne pozeram mu očka tak dufam že bude ok 🙂

grmitko
autor
25. feb 2009

ninazoja vitaj medzi nami, ja chodim dlho nakukavat do tvojho albumu a male su nadherne 🙂
my mame len jedny frajerky, tak hadam nas by ste mohli chciet 😀 😀 😀 😀 😉

dracik, cestviny nevajecne ja som davala zo zaciatku a spagety aby sa to dalo pokrajat na ozaj male kusky 🙂

ninazoja
25. feb 2009

womenne urcite su fesaci aj ked su strapaty 😀

Ahoj grmitko dakujem za privitanie. Musim sa priznat ,ze aj ja som neraz nakukala do tvojho albumu 😉 . Chalani su zlaty a jasne ze ich bereme za frajerov. Ved frajerov nie je nikdy dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
25. feb 2009

no to mas pravdu, frajerov a frajeriek nie je nikdy dost 😀

margaretka11
25. feb 2009

Jéj, Ninazoja ahoj 😵 . No konečne si prišla Kačenka, tak vitaj medzi nami 🙂

margaretka11
25. feb 2009

Nana, malí sú zlatučkí a chutnučkí a nádhernučkí a hneď by som ich pomojkala 😵 😵 😵

ninazoja
25. feb 2009

Simi ahoj. A dakujem za privitanie 😉 . Co uz ked unas to uuuplne zamrzlo 😒 .Ale myslim ze aj tu sa mi bude pacit 😉

yasmina
25. feb 2009

o5 s5 😉
joj to bol predesny plac na tom ockovani...
este sme len prisli do budovy a uz Mimi spustil taky rev ze sme ho nemohli ukludnit...
Rotarix do pusy a do nozky Prevenar a do druhej Hexa...ufff
Inac merali nas a vazili takze:
14 mesiacov 83 cm obaja
Mimi 12,3 kg
Maxi 11 kg

margaretka11
25. feb 2009

Kačenka to určite, tu je celá hromada super mamičiek 🙂

Yasmi, chúdence tvoji chlapci, to bol deň ☹ . Ale miery majú krásne 😵

yasmina
25. feb 2009

margaretka a to su miery po "odtucnovacke" ved sme hnackovali 7 dni a 3 dni nejedli vobec len cajik...

margaretka11
25. feb 2009

ozaj, v Plus 7-mičke sú odfotené tie trojčatká, čo sa nedávno v BB narodili 😵 . A primár spomenul aj tie, čo čakajú na narodenie, tá mamina tu má myslím nick kvietky 😵 . No a tie trojčatká, čo sú tam odfotené sú nádherné 😵 . A donosila ich teda parádne, narodili sa v 37. týždni a všetky mali váhu nad dve kilá, tomu hovorím frajerka mamina 🙂

margaretka11
25. feb 2009

yasmi no tak to sú dupľom krásne miery 😵 a ja dúfam, že teraz už budú maličkí zdraví, nech ich choroby obchádzajú veľkým oblúkom 😵

yasmina
25. feb 2009

margaretka ja ani neviem kolko by mali mat cm a kg...len lekarka povedala ze na dvojky maju neuveritelne miery...a ze prerastli tabulky 😉
Inac nam nukala nejaku vakcinu na kiahne...mate s tym niekto skusenosti?

yasmina
25. feb 2009

ninazoja vitaj...dievcatka mas nadherne!!take krasne princeznicky...frajerky pre nasich malych...

margaretka11
25. feb 2009

yasmi, však sú nejakí chlapi, nie? 😉 To očkovanie spomínala aj naša doktorka, ale ja som malých nedala zaočkovať. Myslím, že spolu aj kiahne prekonáme, nedáme sa a zbijeme ich do jednej 😀

yasmina
25. feb 2009

margaretka ved to...
kiahne napr. som doteraz nemala ani ja klop klop...

margaretka11
25. feb 2009

ja som kiahne mala, aj môj manžel, v detstve 😉

ninazoja
25. feb 2009

yasmina dakujem za privitanie. Tvoji chalani maju naozaj pekne miery ked si predstavym ze nase baby maju teraz ledva 12kg 😀 😀 . No ako som uz spomynala frajerov nie je nikdy dost. Len ci nas tvoji chalani budu chciet kedze su nase babule starsie 😀 😝

ninazoja
25. feb 2009

yasmina ja som babule proti kiahniam nedavala ockovat. ved nejake choroby musime aj prekonat aby sa budovala imunita

lenkamt
25. feb 2009

ahojte 🙂

1. Lalu - už mám toho dosť posielam ti ip z mail adresou, chcem vidieť princetničky 😠 😀
2. vítam Ninazojku, ja furt obzerám album, že ako sa môžu nepodobať dvojičky 😅
3. Dracik - tie ceny sú fakt hrozné, kupovať tam topánky pre dvojičky je asi nemožné 😝 😀
4. Yasminka - to máš riadnych valibukov 😉

a nakoniec - kiahne som ešte nemala ani ja 😅

yasmina
25. feb 2009

😉 ninazoja ale budu sa pacit...
Ninka je tak akurat k Miloskovi taka tmavucka...a Zojka k Maximkovi taka svetlucka 🙂))

ninazoja
25. feb 2009

lenkamt no veru uz sa ma kopu ludi pytalo ci maju jedneho otca 😀

lenkamt
25. feb 2009

Nana - malí sú krásni 🙂 🙂 🙂 veľmi rada by som im vycmágala tie líčiská 😀