Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
25. feb 2009

nana aj vy máte krásne miery 😵 . Mimochodom, aj mňa veľmi zaujímajú jednovaječné dvojčatá, to preto, že ich nemám. A keď ich potom vidím niekde vonku tak som úplne hotová a neviem sa vynadívať 🙂

ninazoja
25. feb 2009

mar museli byt zlatunky. j nase sa tak vozili ked boli vo vasom veku 🙂 . Aj nase uz hajaju dnes zalahli o 19.00 a zaspali ako mali mackovia do 5-tich minut. Boli unavene dnes toho navivadzali 😝

margaretka11
25. feb 2009

No boli úžasní, ja by som ich vtedy najradšej zjedla 😀 . Však aj dostali porciu pusiniek ako sa patrí 😉 . Ale my máme teraz také horšie obdobie, vyzerá, že Simonke idú posledné stoličky 😝 . Ale aj keby nešli tak u nás sa striedajú také lepšie a horšie obdobia. Donedávna sme sa mali iba krásne, no a teraz musím trochu viac kričať 😔

rosarita20
25. feb 2009

ninazoja, som kukla tie tvoje slecny, su fakt odlisneeee, ale nadherneee babule 😉
a to ti kedy rano vstanu, ked spia od 19,00? nasi by strasili uz o 4,00 hadam 😎

dracik1
25. feb 2009

marg, tak ako kiwuskine dvojcata....su na zozratie, ked ich pozorujem z okna

inak kuk, pridala som nove foto.... 😀

ninazoja
25. feb 2009

rosarita babule vstavaju okolo 8.00-9.00. Nespavaju cez den tak aspon nocny spanok maju dlhsi 😉

nana77
25. feb 2009

dracik, ako keby som videla moje deti 😀 😀 😀 - presne vo vsetkom - bitka o hracku, papuca najlepsi dezert na svete, a zrkadlo na skrini 😀

dnes doobeda mi oliverko v postielke zaspal po sediacky 😀 stiahnem foto a pridam

margaretka11
25. feb 2009

dracik, no zlatí sú 😵 . A ktorý to je taký vycerený? To je holywoodsky úsmev 😀

ninazoja
25. feb 2009

Mar ved nemozu byt stale iba dobrucky ,to by si ani nevedela ze ich mas 😀

margaretka11
25. feb 2009

no to máš pravdu, to by bola nuda 😀

margaretka11
25. feb 2009

jéj nana, no maličký uzlíček, ako zaspinkal, mojenko drobuliatko 😵 . Aj my máme sloníkov-dudlíky, sú roztomilé 😉

ninazoja
25. feb 2009

prave obzeram topanky pre male a u batu maju celkom dobry vyber dufam ,ze ich budu mat aj ked ich budeme potrebovat. 😠

lalupa
25. feb 2009

ahojte kecalky aj nova kecalka 😉

ste strasne ukecane, uz neviem, na co reagovat, tak na to kaslem, len sa hlasim 🙂
my sme dost schudli, menej papaju, ale aj tak mi ide roztrhnut panvove dno,ked ich dviham...

margaretka11
25. feb 2009

no aj nás čakajú nákupy, tiež potrebujeme topánočky na jar a aj nejaké sandálky na leto a o chvíľu bude treba aj papučky lebo voľáko im nožička narástla. 😕

ninazoja
25. feb 2009

http://www.bata.sk/artikel/75808 Tieto sa mi strasne pacia 😉

margaretka11
25. feb 2009

Lalu ahoj 🙂 . No pre mňa to dvíhanie tiež nie je žiadna slasť, ešte tak Simonku, tá je krehkejšia a ani necítiť tých jej 11 kg. Ale Simonko fuuuu, má síce len necelých 13 kg, ale zdedil moje ťažké kosti a teda parádne to cítiť 😝

ninazoja
25. feb 2009

Margaretka tak papucky som zhanala pocelom meste 😠 . Nase baby chodia doma stale bose, ale pred skolkov ich musim naviknut na papucky

lalupa
25. feb 2009

leni, kde je ip s mailom?! 😕

nana77
25. feb 2009

ahoj lalu 🙂

baby, my zatial topanky nemusime riesit, ale tipujem, ze o chvilu to bude tu, oliverko uz zacina jedu nozku vystierat, hlavne pri postielke a nabytku, ked klaci...tak si mylsim, ze sa mozno o chvilu postavi. ked zosilnie

margaretka11
25. feb 2009

Nina no tie sú krásne, akurát pre také princezničky ako máš doma 😵 . A ani cena nie je najhoršia, aj keď, môj manžel by ochkal, že sú drahé. Ja neviem, ale títo chlapi niekedy nemajú pochop o cenách, čo sú v obchodoch. Najradšej by malým kúpil topánky za 200 korún 😝 . Však ale to už ani u Číňanov nenájdete 😀

katarinka123
25. feb 2009

ahojte babulky
dlho som tu nebola,ale dako nestiham maly sa pustaju behat a su vsade ale to poznate.
je normaln e ze maju 10 mesiacov a nemaju ani jeden zubok?
marko uz mal davno

ninazoja
25. feb 2009

nana to urcite ani sa nenazdas a chalani budu behat . Este si spomynam ako zme zhanali 1 topanocky . Nemohli sme nic zohnat vsetko im bolo velke a teta v obchode sa smiala ze 8mescne deti nemaju co chodit 😒

helka1
25. feb 2009

Ahojky kecalky, to kto vas ma tolko citat 😀 .
Nana kukla som tvojich O+O a ste zlati
Yasmi tak ako po ockovani , dufam ze nemate teplotku !
Evi aj tvojich som kukla , ste zlatucki !!! 😵
Lumah sama na plavanie 😅 , heh v lete sme boli na dvojky traja a mali sme problem 😅 😅 😅
Ste sa tu doobeda nejako poparovali , aj my by sme si mali najst nejaky parik 😉

margaretka11
25. feb 2009

Nina, no tieto nákupné slasti ma teda vôbec netešia, zháňať topánky, to je na šľaktrafenie 😝

Katarinka, je to normálne, niektorým deťom vyliezajú zúbky až okolo roka. Len sa môže stať, že potom pôjde viac naraz 😝

dracik1
25. feb 2009

marg, ten hollywood úsmev to je Jakub 😀

nana, chalani sa ti plazia al. uz stvornozkuju?

lalupa
25. feb 2009

nan, tuuuj, Ocka su nadherniiiiiiii 😵 , vyslovene na mojkanie a pusinkovanie 😵 😵 😵 moji zlati zatkovia 😵
kto mate eeste nove fotecky?

dracik1
25. feb 2009

lalu, ked sa ti nechce citat,som ta pochvalila a podakovala za receppt na sosovicu, aj mne strasne chutila 🙂

margaretka11
25. feb 2009

Dracik, tak Jakubko je úžasný a tie zúbky má nádherné 😀 . Ja zbožňujem tieto fotky, keď majú deti zuby len kde-tu 😀 a krásne ich vyceria 😀

lalupa
25. feb 2009

katarinka, ber to tak, ze aspon vypadnu neskor, podobne aj vlasky 😉

ninazoja
25. feb 2009

katarinka nasej Ninke vysiel 1zubok ked mala 1rok aj 2 tyzdne