Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
25. feb 2009

helka a vy ste ako s tym byvanim? nebola som tu kazdy vecer a tak som sa nedocitala... 😔

yasmi, tak to bude tym, chodim satam pozerat kazdu chvilu, tak snad zajtra napise..

nana77
25. feb 2009

lalu, dobru nocku a dakujem!

rosarita20
25. feb 2009

Lalu, dobru noc, idem aj ja uz pomaly do hajan, vsetkym ostatnym holkam tiez sladke snicky a pokojnu noc..

yasmina
25. feb 2009

lalu dobru nocku...

nana77
25. feb 2009

rosarita dobru!!!

a dobru nocku vsetkym, idem aj ja zalomit, lebo som odpalena... 😝

yas, tebe a malym specialne prajem dobru nocku, co najlepsiu v ramci moznosti 😉

yasmina
25. feb 2009

joj dakujem aj ja idem lahnut k mojim laskam...paaaa
dobru nocku vsetkym detickam a ich maminkam...

helka1
25. feb 2009

nana, byvanie je v stadiu planovania 😅 , MM bol v PL obzerat stavebny material , strechu a pod... do marca chceme menit strechu . Asi pofotim dom a dam na Modru strechu a budem vam hadzat odkazy ako pokracujeme 😅 . Akorat financie nas brzdia, uver neodostaneme kym MM nebude zamestnany (bude az od 1.4.) a musi preukazat v banke 3 mesacne vyplaty 😠 - takze kupa sa urobi neskor, ale na dome uz zacneme makat takze asi tak

katullka
25. feb 2009

Caute maminky,
ja som doteraz citala ako blazon a teraz tu uz nie ste ☹

Ale pozerala som aj fotecky, nana, mali su neskutocni, tie licenka 😵 😵 😵

Lalu, aj Vas som stihla, bambulky su rozkosne a ty tiez 😵

Yasmi, chudiatka male, drzte sa, prajem Vam pokojnu noc!

Ninazoja vitaj, baby su krasne slecny 😉

Lumah, si sikulka, ze si to zvladla sama 🙂

Tak dobru nocku pa pa!

katullka
25. feb 2009

Dracik este som pozrela Tvojich buchtikov su na zjedenie 😵 . Zda sa, ze aj oni su najradsej mimo puzzle 😅 Aj nasi boli vsade len nie na nom.

yasmina
26. feb 2009

ahojte
ja len kratko...strasna noc...
Mimi ma teraz 40,8 po odratani pol stupna..
Max 38,6C kocky ake vysoke su teploty po ockovaniach? ako dlho? dala som panadol cipky...budem striedat so sirupom Nurofen...a sirupom Panadol...ako im mam este pomoct...Mimi strasne place a pride sa Max a nemozem oboch na ruky...teraz sme na posteli v spalni a pozerame tv... ☹ ☹ ☹

ninazoja
26. feb 2009

Dobre ranko
Babulky este hajaju a ja uz pijem kavu a rozmyslam co dnes varit 😖 . Musim vymysliet nieco rychle ,lebo sa mi nechce byt pol dna v kuchy 😀 ni

womenne
26. feb 2009

yasmin davaj mu aj proti fibrilnym krčom ked ma take vysoke teploty.

ninazoja
26. feb 2009

yasmina to je mi luto ,ze mate take vysoke teploty ☹ . Neskusila si vlaznu sprchu nech aspon klesne pod 40

womenne
26. feb 2009

Ahojky 😉
ja mam od včera polievku a potom spravim langoše mnam už sa tešim,ja tiež vždy rozmyšlam hodku hladam na internete čo varit už som niekedy bezradna a ked už fakt neviem spravim živansku tu milujeme aj deti 😵
zajtra pride svokor na obed chodi každy piatok ku malym takže musim vo velkom varit.

ninazoja
26. feb 2009

womenne ahoj
Vies ,ze som rozmyslal, ze spravim langose 😉 , Ale to moje zabky nespapaju tak musim urobit nejake masko. Asi spravim zo syrovou omackou a cestoviny 🙂 Je to rychle a mnam mnam 😀

womenne
26. feb 2009

Mesko sme mali včera my ho musime mat skoro každy den lebo tatiko by to neprežil 😝 a ked robim cestoviny s omačkou musi tam byt kopec šunky aby sa najedol 😎
maly su ponom stale sa pytaju mama je mesko???????? 😝 ale zjedia všetko

ninazoja
26. feb 2009

Presne ako nase po ockovi maskove 😀 ale chutia im aj lievance ,palacinky.......ked pred tym zjedia masko 😀 😀

womenne
26. feb 2009

no aj naši zjedia všetko dokonca aj špenat čož moj nenavidi ešte sa aj nahneva ked ho zbada ja mu ho vždy zo srandy naložim ale odmietne a urazeny si zoberie csuchy chleba 😀

ninazoja
26. feb 2009

No ja som spenat varila minuli tyzden a Ninka pozrela do hrnca a zahlasila "mami tak toto ja jest nebude" 😠 . Ale nakoniec ochutnala a zjedla plny tanier 😀

janettba
26. feb 2009

Ahojte babule,
kto si nás ešte pamätá??? 😎 Baby ja som tu na koníku nebola prisam fakt asi od novembra 😝. Všetky vás pozdravujem a určite nakuknem častejšie. Ja neviem, ale ja nejako nestíham a vo voľnom čase sa venujem jednému koníčku, tak som moje surfovanie na nete úplne okresala. Pozrela som zopár albumíkov, drobčiatka sú krásne a neskutočne rýchlo rastú. Pridám zopár našich fotečiek, aby ste vedeli ako vyzeráme. Momentálne máme obdobie, že chrobáci chcú byť všade a kedže v obyvke, kde sa naviac zdržiavame nemáme dvere, tak tu musím robiť všelijaké zátarasy, lebo najviac ich zaujíma nepreskúmaná kuchyňa a No.1 je odpadkový kôš 😝 a potom počítač a všetky káble - no katastrofa, ale však to asi všetky poznáte, že áno...

womenne
26. feb 2009

ja odpadnem to važne povedala? 😀 sranda čo tie deti povedia a sa čudujem Sebkovi ten si tu už trošku huturi po česky ked niečo chce od tatika poviem:Tatinku dej mi to 😵 alebo vnoci som mu šla strieknut do nosa a on že Mami co delaš?? 😵 zlaty je a ešte take že Co TO JE?řekni mi to-trošku skomelene to povie ale snaži sa 😀
ja musim zase všetko ukazovat čo davam do polievky len kričia maminka ukaž.
a najlepšie slovo čo ma vždy dostane je NEMAM ČAS 😝

lenkamt
26. feb 2009

Žani - ja som na teba v pondelok myslela , že si sa dlho neukázala 😉

naše špenát zbožňujú, zjedia ho na kilá 😀 oni tiež nie sú moc na sladké 😅

ninazoja
26. feb 2009

Tak na hlasky je nasa Nina expert 😝 . Aj vcera ked som jej kazala upratovat hracky pozrela namna a vyhlasila: HEJ MAMINKA A TY NEVIES ,ZE JA MOZEM BYT AJ UNAVENA 😀 . Sebko je sikulko ked uz teraz ovlada jednu cudziu rec 😉

womenne
26. feb 2009

jeje jaka zlata tak to bude pasovat k Sebastiankovi 😀 Nikolas ten sa robi že enpočuje uplne nas ignoruje,nechce opakovat takže ideme na lokopediu ☹ prosim ta aku maju vaše vyšku a vahu neviem či si to tu pisala len na porovnanie 😉

ninazoja
26. feb 2009

Zojka ma 91cm a 12kg a ninka 93cm a 12,1kg

womenne
26. feb 2009

Aha tak super naši maju S-96,14.5 N-94,13.5

ninazoja
26. feb 2009

No uz mam hore moje lasky tak im idem nachystat veci nech sa poobliekaju a sparvit ranajky

ninazoja
26. feb 2009

no to budu k sebe uplne pasovat 😀

yasmina
26. feb 2009

no o 10tej zaspali...od 6tej su hore...v noci nespali...
inac Mimi ho enjako sklbe...ruckami hadze hore dole ako motylik 😒 nadhadzuje mu brusko...myka s nim...kocky to je z tej vysokej teploty?

nana77
26. feb 2009

ahojky!
janett, ahoooj!!! 😉 😉 😉 . my tiez nemame dvere z obyvacky do chodby a v chodbe mame dlazbu a ta je studena, ked sa maju po nej plazit, tak sme kupili v lidli taku branicku, stalo to par korun a je to super. posielam link: http://www.safety1st.cz/doma/zabrana-quick-clos...

lenka, pozerala som album a tie tvoje krpky na tom nocniku - SUPER!!! 😎 😀 , princeznicky 😵

katulka, aj tebe som kukla do albumu a stale nevychadzam z udivu, ako velmi sa na teba pauli podoba 😵 . zlati su obaja, cmuki 😵

nina, wom, to musi byt super, taketo hlasky 😀 . uz sa tesim, ako to tak pozorujem, u nas bude oliverko ten, ktoremu sa pusa nezastavi 😀 . uz teraz "keca" od rana do vecera a este aj zo spanku 😀

yasmi, tak to je katastrofa s tymi horuckami... fakt si to vzdy odser..s ty!!! chudatka male, viem si predstavit, aki su hotovi. taka horucka polozi aj dospeleho chlapa nie tak male dieta ☹