Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
27. feb 2009

musim to takto riesit, lebo do jasli dat, to je slusna paka...550eu chcu za obe 😠 ...a tym,ze nepravidelne robim, tak to riesime takto

evka1310
27. feb 2009

tak ja som tu chvilu nebola. a uz mi usla mini-drama. Yesmin, dodatocne -som rada ze je vsetk Ok. Chuda moje, to muselo byt riadne stresujuce..neviem co by som ja robila..teraz by si si mala naplanovat nieco poriadne relaxujuc, aby si si oddychla 😎

rosarita20
27. feb 2009

cauko, yasmi aj ja som velmi rada, ze to nakoniec vsetko dobre dopadlo, myslim, ze sme naozaj vsetky na vas veeelmi mysleli.... drzkajte sa !! 😉 😉

grmitko
autor
27. feb 2009

ahojte babule,

yasmi som rada, ze je uz lepsie, myslela som na vas, ale to sme asi vsetky 🙂
moje bubatka este spinkaju lebo isli spat neskoro, obed ich uz caka a ja si uzivam 5 minut volna, doteraz som prala, varila, vesala pradlo, zvesavala pradlo, ukladala, upratovala hracky a uz sedim a nic nerobim

vcera som mala chut na langose ako som tu o nich citala, ste mi narobili chute wom a nina, tusim si v nedelu spravime 😀 😀 dnes som robila rizoto mnam mnam, ja som este nejedla, ale isto je supeeeer ako vzdy 😉

evka1310
27. feb 2009

ja som sa chcela pochvalit - uz aj Albert, s 2é dnovym odstupom SEDI!!! 😎 😎 sice len par sekund a potom sam prekoprcne na bok, ale par sekund sedi bez ruk...mus iest pochopit ten mechanizmus ako udrzat balanc..no ale tesiim sa

womenne
27. feb 2009

ja som robila Talianske cestoviny všetkym chutilo 😵
Saška ako sa mate?

grmitko
autor
27. feb 2009

Evka blahozelame Albertovi, je to sikuliacik 🙂

grmitko
autor
27. feb 2009

Dani my dobre a vy ako? uz je lepsie chlapcom?

womenne
27. feb 2009

No ešte pokašliavaju ale dnes sme zahodili cumliky takže spali polhodku vreiskaju su zly a robia len napriek,sebo pokreslel stenu,vysypal mi kvetinač,chuda kvet sa spamatuva so stahovania a toto ho asi dorazi 🙄
Nikolas ten pre istottu beči 😎 ale ja vydržim 😝 je vikend takže tatko je domka 😝

yasmina
27. feb 2009

wom sa ti mstia ze si im zobrala dudky 😉 daj si dobru kavicku a pohoda 😉
grmi chcem tvoju energiu 🙂

ninazoja
27. feb 2009

pomoooc od rana upratujem a moje baby su jak uragan co ja hodinu upratujem ony za 5min rozhadzu. Este ,ze uz prisiel ocko 🙂

ivet77
27. feb 2009

ahojte, tak po dlhsom case som tu opat. Stihla som si precitat len poslednych 10 stran - co je od stredy 😀 , pismenkujete poriadne 🙂
Yasmi, som sa poriadne bala, kym som nedocitala do konca, ze teplotka mu uz klesla. Velmi drzim palce, aby uz bolo len dobre.

U nas mal Palko min. tyzden teplotku, ale len do 38 a po dvoch dnoch mu vysiel prvy zubok 🙂
V piatok dostal manzel chripku, v sobotu nam spadla Eliska z roztiahnuteho gauca, jednoducho uz preliezla bariery(strasne sme sa zlakli, velmi plakala, stale sme ju pozorovali, no nastastie sa jej nic nestalo), uz ich teraz davame len na zem. No a v stredu ma chytila zimnica, do dvoch hodin 39 teplota, neskor 40, nevladala som ani vstat z postele ani chodit, no proste riadna chripka, dnes som konecne bez teploty, aj sa uz trochu lepsie citim, a teraz uz len dufam, ze to nechytia krpci

ivet77
27. feb 2009

evka, sikovnicici su, ked v 7 mesiacovh si uz pekne sami sadnu 🙂

helka1
27. feb 2009

Ahojky, yasmi super !!! Nech sa to uz len zlepsuje !!! 😉

Womene mas pravdu s tymi svokrovcami, ci su dalej tym lepsie, tema svokra by bolo rozpravanie na niekolko dlhych stran 😅 , svokor je pohodak, aj ked ma svoje chyby (ale kto ich nema ?)

evka1310
27. feb 2009

ivet - no zatial sa Bertik drzi iba chvilku, potom sa prevali na bok.. 🙂 ale je to prvy krat co sa aspon chvilku udrzi bez ruk...Rudy uz skoro 3 tyzdne vie sediet sam a uz sedi aj par minut..potom vidi nieco co sa mu naramne paci, pozabudne sa, natiahne ruku a rachne na zem 😀 😀
grmi - dakuejm
Women - ake su Talianske cestoviny 🙂

womenne
27. feb 2009

Ahoj prave som prišla bola som ukamošky pre pyžamko sebkovi lebo zo stareho už vyrastol,som sa zakecala abola som tam 2.5hodiny ale tak to dobre padlo 😵 😀
yasmin veru pomsta sladka ale bavila som sa skamoškou n ona mi hovorila aby som ich nenchala lebo by si začali prstik cmulat takže uvidme ako večer 😖
prave sme našli pekny pozemok tak zajtra ideme na obhliadku som zvedava že by už?? 🙂

evka talianske cestoviny:
opražime si cibulku,pridame šampiony po chvilke nakrajanu šunku an kocky,+na kocky nakrajane paradajky a chvilu opražime zalejeme šlhačkovou smotanou + trošku mlieka,2PL kečupu(aj viac podla gramaž) a povarime kym nezhustne,podavame s špagetami

lalupa
27. feb 2009

jeeeeej yasmi , superrr!!! baby mi rozkusali mobil, pravdepodobne ti sms nedosla, neviem sa ani nikam dovolat 😅 , uz im ho nedam ☹
ale som strasne a uprimne rada,ze je to za vami 😵 , cely den som na vas myslela, na nic som sa nesustredila, a nedalo sa mi tu prist citat,ze co a ako...

pozdravujem vsetky babulky a mamulky 😉

leho29
27. feb 2009

Ahojte, maminky
teda beží, toľko info, že sa teraz neviem zorientovať.
😒
no ja si inak výkend bez detí, tiež neviem predstaviť, ja by som si vôbec neužila, iba by som bola nervózna.
😖 😖
Ale kěby som musela, tak čo už 😲 , ale deti si to aspoň užijú, určite sú spokojné 😉
Ja som bola s Lukom v utorok na uvolnení pipíka, a dnes už konečne dobre 🙂 , už nás nič nebolí a oslavovať môžeme budúci víkend úplne pokojne 😎 , Kubko bol pred pol rokom 😵

grmitko
autor
27. feb 2009

lalupka a okrem zniceneho mobilu sa mas ako? aj na teba myslim cely den... 🙂

grmitko
autor
27. feb 2009

leho aj vy ste mali zrastenu tu kozicku? my sme s nimi boli na to v septembri, a som rada ze to uz mame za sebou tiez to bolo par dni utrpenie pre nich

leho29
27. feb 2009

grmitko,
áno Jakubko ju mal zrastenú, divila som sa že sa vôbec viciká, aj moč mával s miernym zápalom. Tak sme dali uvolniť. Najprv nám dal takú mastičku, tá mu to s časti uvolnila, ale manžel to dal uvolniť úplne, a tiež som bola spokojná. Týždeň sme sa trápili, ale teraz v pohode.
Luko nemal zrastenú, ale za dva roky, takmer žiadny pokrok, tak sme sa dohodli, že aj jemu dáme, a môžeme začať s odvikaním od plienok, a veru ako mu to spravili, tak sa aj začal pýtať. 😉
iné maminky moc rozmýšľajú, ja som spokojná, nemusím sa báť, že by som s nimi musela ísť už v staršom veku, v tedy by to bolo omnoho horšie

lalupa
27. feb 2009

grmi, zlatko, dakujem, ja som vkuse myslou v dvojickove, uz sa mi s vami aj sniva, zase s yasmi a jej mamkou 😅
som ok, dokonca sa mi podarilo dnes obliect konecne veci spred tehu 😵 , ta druha operacia mi v tom pomohla, vstupila som si do svedomia, ale pokazila to svokra, priniesla obritansky plech s vynikajucim kolacikom - dokonca tri druhy - kysnuty s mrvenickou, jeden so slivkami, druhy slivky s makom a treti broskyne s mrvenickou... 😠 ale neda sa nejest, jemnunky, chutnucky... zajtra ideme na velke oslavy, buduci vikend na dalsiu okruhlicu, tento rok mame same okruhle vyrocia...ale linia je linia 🙂

a bambulky su tak strasne podarene, ze sa nestacim divit 😵

grmitko
autor
27. feb 2009

oj lalu chutky si mi spravila, tusim budem zajtra piect 😉 🙂
ja som uz tiez vstupila do svedomia a neprezieram sa a necpem sladkym od rana do vecera, ale trochu som to obmedzila, tak hadam do leta nejake to kilo dve dam dole 😀

grmitko
autor
27. feb 2009

leho ja som im to tiez dala radsej spravit teraz ako neskor, to by bolo pre nich horsie, teraz to uz maju super, sami si to pekne pretiahnu, dnes vecer akurat Leo uz ked boli v posteli tak mi hovori, maminka pretihanut pipika (maju na noc este plienky) tak mu vravim, ze zajtra zlatko, uz ta nebudem rozbalovat tak sa jedoval, ale nevyjednavala som s nim 🙂 🙂 🙂 🙂

bobicek5
27. feb 2009

ahoj dievcata, hoci som zatial len cakatelka, prisla som vas pozdravit. Dufam, ze vsetko dobre dopadne a pridame sa do klubu dvojiciek. Momentalne som v 14 tt, a na babetka sa veeelmi tesime. Je to moje prve tehotenstvo.

Viem, ze sa velmi nehodi, aby som uz prispievala k narodenym dvojciatkam, ale zbieram skusenosti a dobre by mi padli rady od vas.

grmitko
autor
27. feb 2009

bobicek vitaj, uzivaj si tehu a oddychuj kolko mozes, to je rada, ktoru ti da asi kazda z nas 😀 potom na oddych uz cas nebude 😀 😀 😀 😀 😀

leho29
27. feb 2009

grmittko
a koľko majú tvoji? 🙂 musím pokukať albumy 😅 už sa teším 😀
bobiček5
ahoj, som rada,že si nás našla , ja som tu iba druhý deň, ale je to tu poriadne rozbehnuté 😀
a inak ako sa máš 😎 , už ani nepíšeš 😢 kukám na mojed a nič 😖

grmitko
autor
27. feb 2009

no idem ja pozerat trosku tv a potom spat, muz je na pive, deti spia, je tu taky klud... 🙂

grmitko
autor
27. feb 2009

leho nasi budu mat v maji 3 roky 🙂

leho29
27. feb 2009

grmitko
tak dobrú a pokojnú... 🙂 🙂 🙂