Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
8. mar 2009

yas-ja mám opačný problém ako ty, mne teraz chlap vynadal , že to len mi máte tak nenormálny systém a chudáci sú lebo oni majp taký rituál, že po 17h sa idú do postele povyťahovať, okolo 17.30 sa idú kúpať, o 18 majú mliečko a do 18.30 spinkajú. a budia sa tak že katka okolo 2-3h podudká cicík ale len trolinka a spí do 6 niekedy 6.30 a miško to je hrôza ten vstava ako hodinky 0.30, 2,30, 5,00 a o 6h vstáva niekedy 6,15 a vraj keby som ho dávala o 21 alebo o pol desiatej tak by prespal až do rána.... a pritom vstávam ku nemu ja!!!
tak chlapy by sa mali stretnp a dohodnúť sa čo vlastne chcú 😝

helka1
8. mar 2009

womene reagujem az teraz, mali sme navstevu prisli gratulanti k muzikovi a dcerke 😉
To je fakt neskutocne , tolke peniaze 😨 ukradnut. Ale ten kto to zobral predpokladam ze musel vediet, ze ich mas a kde ich mas - a to vacsinou vedia len ti najblizsi 😔. Ak ti rozum hovori, ze to bola ona, tak tomu ver a navyse ked uz ti predtym klamala (aspon tak som ta z tvojho pisania pochopila) Narodenie dietatka je prilezitost ako spory urovnat ale nie ZABUDNUT. Prajem ti spravne rozhodnutie !!!

nana77
8. mar 2009

yas, taki su zlatucki!!!!!! 😵 😵 😵 a ako dudlikuju 😵 😵

yasmina
8. mar 2009

janka ved vy mate ukazkovy rezim a vas tato nie je spoko a my nemame rezim a nie je spoko...
len u nas je rozdiel v tom ze v poslednom case nie je s nicim spoko...a zacinam to ignorovat 😠

nana77
8. mar 2009

helka, super foto!!!! a tato aky je pysny, je to na nom vidiet 🙂 . mne sa zda, ze radka je po nom a adamko po maminke????

helka1
8. mar 2009

yasmin dobre robis ! Lebo ked si budes vsetky reci brat k srdcu tak sa utrapis. Drobcekovia su zlatucki 😵 . Boli ste sa vysantit v detskom kutiku ? Aj ja som popridavala fotecky 🙂

yasmina
8. mar 2009

helka zlatucki su...inac by som povedala ze adamko vyzera starsie 😉 a ake ma krasne vlasky...presne tato je pysny vyzaruje stastie z tej foto
ano detsky kutik v Maxe...ale som bola nervozna kopec velkych deti skakali ako besne som sa bala ze mi skocia na malych...a drobce boli z toho vo vytrzeni...prvy krat medzi detmi...myslim tak vela detmi

nana77
8. mar 2009

kde su vsetky dvojmaminy???? istotne nas zanedbavaju na facebooku!!!!!

yasmina
8. mar 2009

nie na facosi nie su 🙂 sa venuju svojim mangelom...nie ako my 😀

nana77
8. mar 2009

jaaaaj 😀 . tak jedine ze tak, to im potom prepacime, no nie? 😀

my mame dnes 10 mesiacov!!!! neskutocne.... nestiham, niekedy mam pocit, ze mi rasti pred ocami...

grmitko
autor
8. mar 2009

ja sa mangelovi nevenujem, nezasluzi si dnes, zase ma hrozne sklamal ☹

krasne fotecky babule, drobce su nadhrene vsetky 🙂

helka1
8. mar 2009

tatino tie dvojky miluje 😵 , ved sme sa ich nacakali 10 rokov 😔 A Adamko ma kucerave vlasky, hlavne po kupkani ma rozkosne brcky 😀
Aj my sme uz boli 2 krat v detskom kutiku v Maxe, aspon maju zmenu prostredia, ale je fakt ze raz uz sme natrafili na kooopec starsich deti a bolo to vtedy o drzku ☹

lalupa
8. mar 2009

kukukuk 😉

nan, jeeeej, vseeetko naj naj,ale sa k tomu rociku nejako nebezpecne a rychlo blizite 🙂

news od nas - horucky, vracacky a hnacky, najviac ja a mm, deti klop klop ,aj navsteva
pozitivum, baby, ja som uz na 56 kg !!! 😵

grmitko
autor
8. mar 2009

lalu ty si chora, teba tesi ze mas hnacky, len preto ze mas 56 kg??? 😝

rychlo sa dajte dokopy, nech vas to skoro opusti

nanuska, vseeeetko naj drobatkam 😵

nana77
8. mar 2009

lalu, dakujeme!
vy hnackujete??? chudatka... 😔

yasmina
8. mar 2009

jeje lalu ste chytili nieco co sme my mali minule 😒 tak sa rychlo dajte dokopy...
nana blahozelame...
helka aj my sme sa nacakali aj ked nie 10 rokov a vidis aky je nas tato 😠
lalu uz len 2 kg dole a mame rovnaku vahu 😀
grmi ja som po dnesku napodobne...stara pesnicka sa opakuje

grmitko
autor
8. mar 2009

yasmi aj u nas je dnes stara piesen... ☹ a uz ma to nebavi uz to trva prilis dlho ☹ ☹

yasmina
8. mar 2009

ani mna to nebavi 😒 ☹

nana77
8. mar 2009

dakujeme 🙂 🙂 🙂
my sme po dvoch dnoch relativne ok, dufam aspon. ondrejko teraz par krat zaplakal, ale spinka, tak snad uz bude dobre.
lalu, ja mam tiez 56kg a rano nalacno a nahato 55 😀 😀 😀

grmitko
autor
8. mar 2009

hm yasmi mame to tazke 😒 jediny rozdiel je, ze tebe aspon peniaze donesie, ale ten moj akurat na ucty a staraj sa co dalej.... no ale nejdem sa stazovat ani nikomu nic zavidiet to nie, len tak konstatujem.....

helka1
8. mar 2009

lalu dajte sa skoro dokopy a prajem aby to bambulky nechytili !!!
nana gratuliren k 10 vymesaciu 😵

yasmina
8. mar 2009

grmi...keby prachy nenosil ta co mam z neho? 😀 doma nie je nikdy...len pracuje a pracuje...
joj dufam ze sa sem raz nedostane a nebude vsetko citat hehe

lalupa
8. mar 2009

grmi, to vyznelo,akoby som bola stastna z tych hnaciek? 😕 sak som ledva dnesok prezila, uz nikdy viac, novy gaucik mi babula osablovala chudatko, uz len kvoli nej som sa bala, poobede uz obe spievali, ale cielka horuce chudatka moje, aj som sa bala dat im nieco jest... ani im teplotu neviem zmerat, naco vyrabaju tie digitose,ked zmeraju teplotu, ze 35,4?!!! pritom mam 38,9 😠
hlavne som nechcela lutostky a snazila som sa zniet trochu ako zdrava ja, proste srandovat 😉

grmi, yas, ja uz som mm kupila aj tu knizku "zeny z venuse,...", ved u nas je komunikacia jak u dvoch zahranicnych, uplne onicom, a pritom sme to stale vedeli urovnat, pochopit sa...no ale teraz...jak dvaja nenormalni, nechapem,ako sa to vsetko od porodu vyvinulo... mne je uz tiez vsetko jedno, aj som mu to povedala, aj som navrhla,ze sa odstahujem (ale to je vacsinou uz v amoku)

yasmina
8. mar 2009

lalu aj ja mam na digitalnom 35,2 😀 budeme dlhsie zit...
aj ja som navrhla ze sa odstahujem 😉

lalupa
8. mar 2009

helka, dik, uz budeme ok zajtra, snad 😉

nan, neprovokuj 😉 mne to uz staci 😵 uz len udrzat...ty si uz davno po porode vyzerala uplne stihlucko, mala si take krasne, nazvala som to materske fotecky-zboku si drzala drobcekov tak moooooc nezne 😵

yas, take drby by necital 😉 ja som inac uz cakala, kedy ti zacne vycitat,ze sem chodis...moj uz mi chce vypnut net 😀

grmitko
autor
8. mar 2009

to som aj ja muzovi uz povedala, ze ak mu tak vadime, tak nie je porblem zbalim veci a idem prec

ano lalu znelo to akoby si sa tesila z toho 😝 😝
inak ja mam vzdy 35,2 tepltou, ale nam funguje, to ja mam normalne taku teplotu 😀

yasmina
8. mar 2009

pa kocky idem do hajan ...

nana77
8. mar 2009

baby, neblbnite....ake odstahujem??? ked, tak nech sa stahuju oni!!!!!!

grmitko
autor
8. mar 2009

dobru yasmi, ja uz tiez idem do hajan