Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
9. mar 2009

Ahojky, Lalu mi volame grisik 😀 . Inac aj my sme dneska boli na kuracej polievocke, vcera ju vypluvali a dnes sa jej nevedeli dojest 😀 , zeby taka odstata chutila lepsie 😀
O chvilu idu zufalky, sa tesim 🙂

lalupa
9. mar 2009

uf heli, tak to je teda rozdiel 😀 s,z myslime na to iste 😉
napiste mi prosim,co bolo v zufalkach, idem zalomit 😔
papa

katullka
9. mar 2009

yas, tak potom je to celkom v pohode, ja som tam pozerala nejakych 65EUR.

lalu, tie kolace poznam a to si odolala??? To by som asi nezvladla 😅

yasmina
9. mar 2009

katulka aha to v lete 65e..
inac zarancekovia zaspali az o 22:00...mrmlos mrmlal...zajtra skoro rano leti a este chce pracovat ...a mali nie a nie zaspat...ale som ho nepustila zo spalne pokial mali nespali 😉

katullka
9. mar 2009

yasmi, dobre si spravila, ze si ho nepustila 😀

womenne
10. mar 2009

Dobre ranko yasmin spravne a čo už skušaš jednodnovy spanok??teraz maš možnost ked si sama 😉
mna tak strašne bolia križe,sa tešim ked si kupime kvalitnu postel a hlavne kvalitne madrace,myslite že to može byt tym?
tak dnes sa ide na obhliadku so znamymi so zvedavačo na ten pozemok povedia mali ist včera ale nemali čas ani moj.A dnes sa vlastne aj pozistuje ostatne doležite otazky ako či to nieje poddolovane ale nemalo by byt.
yasmin minule som zabudla odpovedat ano my tu chceme ostat už nastalo 😉

womenne
10. mar 2009

baby Nikolasko ma zuase za uškom zošupanu pokošku ako lupiny a troška mu to mokva iba v tych zhyboch som nevedel čo mam dat natrela som to dove minule to zabralo,nebude to niečo horšie?vo štvrtok ideme na poradnu tak to ukažem ale ak mu to zase mizne dovtedy tak ma..i ked na druhu stranu by to bolo super.
inač segrin ma 3300 amera 45cm nieje to enjak malo?ved tolko mali moji 😕

lenkamt
10. mar 2009

ahojte.

Wom - to mávajú aj naše, treba to len poriadne čistiť a natierať 😉

a krupicu my voláme grísa 😀

a už sme zdravé 🙂 🙂 🙂

rosarita20
10. mar 2009

Cafte kocky,
idem si vas precitat, no najprv by som potrebovala poradit, davate detickam nejake probiotika, ak ano tak ake? dik za odpovede, mne sa zda, ze ako uz nie su "chraneni" MM (nemyslim skratku mojho manzela 😀 😝 ) tak nejak horsie bojujeme s chorobami ☹

womenne
10. mar 2009

leni ved čistim nechapem z čoho s to tvori ☹

tak mi volame krupicu kaša 😀 uplne jednoucho 🙂

yasmina
10. mar 2009

cafte
rosarita ja mam dobre skusenosti s Biopron ...davala som to do mliecka v pohode vypili a vyskusali ich aj womenne 😉

lenkamt
10. mar 2009

Rosarita - ja nedávam nič, ale keď bude treba poradím sa s babami 🙂

Wom - proste máme šupinaté deti - mojim sa robia šupinky aj vo vláskoch - Veči doteraz 😝

womenne
10. mar 2009

aj ja možem odporučat Biopron je aj cenovo dobry,a potom ešte Biogaia len je draha stoji kolo 300sk ale zase je najlepšia.
leni takže by to enmalo byt važne?no uvidime ak to nezmizne ukažem na poradni 😉

lenkamt
10. mar 2009

Wom - nie, to je dermatologická záležitosť 😉

yasmina
10. mar 2009

lenka super ze ste uz oki 😵

rosarita20
10. mar 2009

Dikes, yas a davas im to len pri chorobe, alebo preventivne? Lebo teraz vlastne su ukaslani 1X od odstavenia a co sme tymi istymi liekmi vyliecili do tyzdna teraz ani po 2.5 tyzdni nezabera ☹ A jeden z chlapcov mi uplne odmieta jogurty, cize tych probiotickych kultur dostava do seba naozaj minimum 😒 a vieme ake su dolezitee..

yasmina
10. mar 2009

pri chorobe...
preventivne imunoglukan 😉

rosarita20
10. mar 2009

Aha, a ten imunoglukan uz ako dlho davas? To su kvapky, sirup? Idem kuknut na nete... 😉

yasmina
10. mar 2009

sirup teraz som opat zacala bo boli casto chorucki...

rosarita20
10. mar 2009

Ano viem, chudatka si neco pretrpeli ☹ , ale prajem Vam, aby vas uz choroby zdaleka obchadzali 😉

lalupa
10. mar 2009

rosi, my sme davali od 4m bio gaju, ale kedze mala flasticka x 2, malo vydrzala, presli sme na infant dophilus, na nom sme prakticky doteraz s vynimkou 2tt,ked sme menili mliecko a ja som bola leniva ist do lekarne 🙂
probiotika odporucam 😉 kazdopadne

wom, zaklad bolesti chrbta je v zlom matraci 😉

kati ano, doteraz na ne pozeram,ale stale ma brusko nejako boli, hoci uz virozka bola prec za jeden den a nemam na nu zase chut 😅

altea
10. mar 2009

ahojte ,tak zas sem nakuknem.
Kočky tak vám závidím ,ako tie vaše drobce pekne spinkajú cez deň.My nie a nie sa naučiť nejakého režimu ☹ .Samko sa dnes o 03.30 posadil v postieľke a "povedal si" stačilo 😝 .Najskôr ho kolísal MM do 04.30,potom som ho vystriedala ja,nakoniec zaspal 😔 v autosedačke vedľa našej postele.Akonáhle sme ho chceli uložiť do postieľky ,posadil sa a všetko sa opakovalo 😝.Ráno o 7.00 som ho preložila do postieľky,našťastie sa nezobudil a spal bambusko jeden do 9.00.teraz som ukladala spať aj Sofi,tá sladko spinká,ale Samko mi zas reval v postieľke,zas som ho musela preložiť do autosedačky a ako teraz pozerám už spí 😔 .
Ja viem ,pediatri,ortopédi by ma asi zniesli zo sveta za toto ukladanie do autosedačky,ale čo mám robiť,keď mi inde nechce zaspať.Už mu aj začína byť malá,nožky mu trčia von ,ale on je proste do nej asi zaľúbený 😵 😵 .Aj cez deň si do nej hocikedy vlezie a "číta si",hrá sa v nej.
Idem ho preložiť do postieľky...

altea
10. mar 2009

No,takže dnes sme spali zas len 20 min., ☹ už behá po kuchyni,Sofinka spinká ešte.Zlaté dieťa 😵 .
Kočky strašne rada by som s vami pokecala,strašne mi chýbate,ale Samko mi už behá rúčkami po klávesnici,takže budem musieť končiť.
papa.

nana77
10. mar 2009

ahojky!
rosi, ja davam malym tiez biogaiu kazdy den a raz za tyzden oscilococinum 🙂

altea
10. mar 2009

my papáme infants doph.,colostrum, spočiatku sme mali biogaiu ,ale tá zmizla veľmi rýchlo 😒

grmitko
autor
10. mar 2009

ahojte,
Katullka, dakujeme za prijemne dopoludnie a mile pohostenie, radi sme vas zase videli, deticky ti straaasne narastli, fotky poslem vecer 😉
po ceste od vas sa nam stala taka neprijemnost, dosla nam nafta, mame pokazeny ten ukazovatel, stale ukazuje ze je 1/4 nadrze, chvalabohu sme boli uz skoro doma, tak som tlacila auto z dialnice az domov 😒 ale sme zivi a zdravi, ja sice asi so zapalenymi priduskami z toho, ale co uz, hlavne ze sa nam nic nestalo a dosli sme ok 😀

rosi ja davam infants dophilus a na posilnenie imunity davam imunoglukan sirup 😉

helka1
10. mar 2009

Ach Grmi, dufam, ze budes zdrava, ved len nedavno si sa dostala z jednej choroby ☹
Hm, ja nasim nedavam ziadne pripravky, ale chcem sa spytat ten imunoglukan sirup je od akeho veku ? 😕

womenne
10. mar 2009

fuha Saška to si si riadne zacvčila chalani ta aspon povzbudzovali?? 😀 noja by som si zavolala chlapa nech mi donesie naftu 😎
Ja som bola dat mojich teraz ostrihat maju čiro 😵 krasne držali jedna nas strihala a 4čumili 😉

yasmina
10. mar 2009

vy ste mali stretkoooo?

womenne
10. mar 2009

no a bez nas 🤐