Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

miriamkac
12. mar 2009

altea helka ma pravdu, my sme taku autosedacku (mame velmi podobnu ale inu znacku) kupovali malej ked mala 2 roky 😒 a to jej bola LTT....lebo na normalny pas su tam vodiace listy a deco musi byt aspon tak vysoke, aby mu to neslo cez krk.

rosarita...super napad s tou stenou....ou 🙂

altea
12. mar 2009

idem dnes variť drobcom -dnes máme zeleninový deň , a tak som začala čistiť petržlen- čuchám,čuchám 😖 ,kočky ono vám to zapáchalo po nejakej chemikálii 😕 🙄 na čistenie,odrezala som kúštik-ochutnala 😒 ,doteraz sa tej hnusnej chemickej chuti neviem zbaviť...
Cez zimu sme varili z mrazenej zeleniny,a teraz som chcela niečo nové,no tak to mám... 😒
ja už naozaj neviem,čo si o tom myslieť-drahé je to ako šľak,a ešte sa tým aj otráviš... 😖 😖

miriamkac
12. mar 2009

Alte ani nie je polohovatelna....ak casto cestujete, mali by ste ist do kateg do 18 kg: napr:
http://www.hej.sk/auto-moto-pneu/shop/30933/aut...
alebo nieco podobne, su polohovatelne s integrovanymi pasmi... 😉

grmitko
autor
12. mar 2009

http://www.paulvandyk.sk/intro.html

Dani koncert, najlepsi svetovy DJ na svojom svetovom turne... 🙂

yasmina
12. mar 2009

altea to este ich tam nemozes dat...ved su od 3 rokov 😕 to nie len podla kil ale ved len na to pozries a vidis ze su velke hmm?a nemozte ich vratit alebo vymenit?

rosarita20
12. mar 2009

Altea, ja som minule musela vyhodit paradajky, no to nemalo s tou zeleninou nic spolocne 😠
A to bolo pre nas "starych" 😝 ,viem ta pochopit, ked si chcela varit z toho pre drobcekov... ☹
S autosedackami, tiez si myslim, ze este asi mate skor ona take, a lepsie by bolo v tych polohovatelnych 9-18 kg...

Miriamka, diiik 😉 😉 No fakt keby si to videla predtym, ja som sa uz hanbila aj pozyvat niekoho ku nam 😎
Ved som zvedava, kedy tieto moje vytvory zase precmaraju 😝 😝

womenne
12. mar 2009

No teda tvoj chlap sa nezda 😉
teda miriam to su palky za tie sedačky 😨 ja hladam tiež nove do 36kg ale možem dat max.2000.-aj to je asi vela 😢 teraz mali dobre v makre.
saška ty maš ake?my mame ešte z tesca ale jednej sa zasekol pas tak kedmaju bundu a potrebujem ho zvečšit tolko unadavam kym to posuniem až no.

altea
12. mar 2009

miriamka 😲 ,
veď aj ja som chcela také niečo,ale čo teraz ? ☹
kto ti zoberie niečo ak to nemá závadu ? a čo im ukážem ako závadu ? alebo poviem,že môj mužíček mal zas dobrý deň a len tak nakupoval ? 🙄
a čo je najhoršie,že z týchto vajíčok im už trčia nôžky,takže fakt začíbajú byť malé 😲

yasmina
12. mar 2009

grmi rozumel by si s mojim...ja Paula musim pocuvat cez vikend DVD koncerty 😠
altea ved to nemam ani pasy...joj naozaj su vhodne pre vacsie deticky ako vase

helka1
12. mar 2009

altea, tak nez to vezmu na vymenu 😉 , ze to manzel neodhadol , alebo potom uz len odniest do pivnice a nech to pocka kym dorastu 😕

grmitko
autor
12. mar 2009
miriamkac
12. mar 2009

altea, tiez ma napadlo, vratit sa do obchodu a urobit vymenu....ved blok mas a cim skor tym lepsie...to nejdes reklamovat... ☹ ....inac neviem....no potom asi ako spominala helka...odlozit pokym do nich dorastu

wom...ja som ani ceny nepozerala.... 😝 ja som hodila len link ze ake asi...az teraz ked si na to upozornila kukam ale aj drahsie som videla...za 11 tacov...au. Clovek si to sakra rozmysli, ked potrebuje dve. My sme vzdy dokupovali len jednu, jeden "podedil" po malej. 😉

womenne
12. mar 2009

no vyzeraju dobre 😉 ale ta cena ty kokso mn asi picne ☹ sa mam na čo tešit.som chcela riešit postele a vidim že zase budem musiet počkat dokelu 😖

yasmina
12. mar 2009

kocky ja som sedacky kupovala cez internet obchod z nemecka a na dvoch som usetrila 9 tisic...u nas stoji jedna cez 14 tis. 😕

miriamkac
12. mar 2009

altea ja mam nieco takehoto.... 😉.......neviem ako obisli v bezpec. testoch, lebo sme ju kupovali malej pred dvoma rokmi.
http://www.samo-kociky.sk/cam-ciao-plus-0-18kg-...

womenne
12. mar 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20220293&tab=0
tato ma nejaky certiikat je dobra??ja sa tomu nerozumiem

grmitko
autor
12. mar 2009

No Dani teraz pozeram ze tam uz zdvihli ceny, ja som ich kupovala pred vianocami, mali na ne 1000 sk zlavu, tak nas vylsi do 3500 obe 🙂 🙂 🙂

womenne
12. mar 2009

miriam ved prave keby jedna nepoviem ale dve to je palka jak svet.ale musime ju poriešit lebo už j potrebuju tieto mi vyslovene vadia,a hlavne potom je ztoho podsedak takmaš klid do 13rokov.nie??
no idem mojich zobudit lebo kym sa napapju,ale asi im dam len mlieko lebo to nestihneme.potom hodim mieri dufam že pribrali. 🙂

janulas
12. mar 2009

ahojte holky já se hlásim po delsí dobe, Tomi mel od soboty náhle vysoké teploty az skoro 40st... hrozný strach jsem mela, manza nebyl ani na telefonu, porád v práci, uplne hustý tady, Marinu jsem musela odvézt k nasim nedalo se jí vubec venovat, horecka Tomimu stále nesla dolu, jen lezel koukal a pil a pil, no a v úterý se mi celý osypal, takze nám dr. rekla ze mel tu sestou nemoc... trosku jeste mel zarudlý nosohltan... ale holky on je teda ted tak strasne protivný uvztekaný, a hodne chce spinkat, jsem uz uplne káo, cekám az mu zmizne vyrázka pak si pro Maju pojedu, i kdyz jsem nasla ted ze je to infekcní jeste tri dny po zmizení, tak nevim co toto je...
meli jste nekdo????

womenne
12. mar 2009

janulas teda maš to perne,ja vobec neviem čo je to 6ta choroba 😕

Teraz sme prišli baby vedia vaše deti čo su vnašom veku povedat ked im ukazuju kock,a ine tvary????a tiež smery???ja som nevedela že to musia vedeit a naši nie 😔 nevedia ani tak dobre rozpravat taknas vypisala na lokopediu 😔

miriamkac
12. mar 2009

janulas....moja mala to mala, ked som bola v porodnici s chlapcami... ☹ ...inac ono ako prislo, tak odislo....

wom....co sa tyka tych sedaciek....ja by som uz isla na tvojom mieste do kat. 15-36kg....bez integrovanych pasov. Take nieco co kupila altea. 😉 ci jej manzel 🙂

http://matko.sk/baby-shop/15-36-kg/?category=54
tuto su celkom priatelne ceny....

helka1
12. mar 2009

Ahoj Janulas nasi vraj mali 6 chorobu, mali sme teplotky aj sa nam Radka vysypala ale mne sa to nezdalo ze to je ta 6 choroba, mne uz sa predtym vysypala a bolo to z paralenu 😖 , tak som jej dala nurofen a mne sa zdalo, ze to mohlo byt z neho...ten vysyp
Neviem boli obidvaja taki divny....ci je to infekcne neviem .
Ale vsimla som si tu na konovi je otvorena tema 3.choroba. Daj otazku tam 😉

miriamkac
12. mar 2009

womenne.....ja som tiez chcela, aby nasu malu dala na logopediu....a dokina, ze az do styroch rokov, no ja si myslim, ze trojrocne deco, by uz malo normalne rozpravat (mimo"r")...a nasej malej nejdu "sikavky" a "L" a samozrejme "r".....takze bud rada....cim skor, tym lepsie a rychlo sa naucia....svokra robila logopedku a hovorila, ze najlepsie a najrychlejsie sa ucia trojrocne deti.... 😵

womenne
12. mar 2009

miriam a tam sa priputavaju normalnym pasom??nieje to nebezpečne??? 😕
lenže naš Niko nechce opakovat takže ani zrozumitelne nerozprava iba niektore slova,je na tom horšie ako Sebko ja som rada že nas vypisala,čim skor tym lepšie,pojdeme tam buduci tyžden.

miriamkac
12. mar 2009

Ano...priputas ich normalnym pasom....tie sedacky maju take vodiace listy, cez ktore ten pas ide, aby nesiel cez krk, ale tade, kade ma. A podla mna je to pohodlnejsie zapinanie a aj manipulacia so sedackou. Nasej malej sa tam paci.....celkom jej sedi, len horsie je ked zaspi...tak tym, ze sa nedaju polohovat nosime vankusik, aby jej hlavicka "neodkvecla"....

womenne
12. mar 2009

fuha teraz mam dilemu ake kupit ja som myslela že ešte pasmi a potom sa daju odstranit alebo nie?no musim pokukat,naši by mi asi zdrhli pomedzi pasy 😝

grmitko
autor
12. mar 2009

Dani my mame tie co som ti poslala link a tam sa daju tie pasy vybrat a potom dat len normalne pasy, takze ja som brala taketo a je to vyhoda, nasich este zapinam tymi pasmi co su tam integrovane 🙂

womenne
12. mar 2009

no veru aj ja si myslim.Saška ako su na tom tvoji s tym znakmi??ja mam naladu pod psa 😢 ztoho že to nevedia.
inak moj maakciu prave mi volal,že pride neskor....

womenne
12. mar 2009

Saška a ty si objednavala cez net??

grmitko
autor
12. mar 2009

hej ja som cez net objednavala 🙂

nasi vedia ukazat aj ked nie vzdy trafia presne, aj farby ako tak vedia, dolava doprava sa im obcas podari trafit, obcas este nie, ako kedy, ale ja si myslim ze vedia vsetko co by na svoj vek mali, rozpravaju nadherne a vsetko iba R este nevedia